1. powered by Surfing Waves

Problem sa levim joy conom

Discussion in 'Nintendo Switch' started by GamePad, Nov 22, 2017.

1. GameBoyFan

GameBoyFan Active Member

296
    176
    43
    GamePad, u bilo kojem slucaju bi bilo ok da se cimas i zahtevas da ti poprave uredjaj ali u ovom gde je problem bukvalno za 5 minuta resiv od strane svakoga ko ima srafciger je samo bespotrebno oduzimanje vremena i zivaca. Mogao bi da im bukvalno kazes sta da urade u servisu, i da im pokazes video koji sam stavio dole ali u tom slucaju sta je razlika da li si dao njima da ti to urade ili si ti na miru otvorio i to uradio za 5 minuta kod kuce.

Problem sa konekcijom nije lako uocljiv i treba neko da igra igru npr Tetris da bi mu se desavale smetnje sa konekcijom i da uvidi da postoji problem sa konrolerom itd.
    Ja sam svoje kontrolere koristio skoro 5 meseci pre nego sto sam konacno odlucio da ih popravim, tj na kraju se ispostavilo da je samo jedan kontroler bio problem. U 95% slucajeva mi se nije desavalo nista primetno ili ja to nisam primetio a i, kao sto sam ranije negde pomenuo, Switch sam igrao skoro iskljucio u hendheld modu tako da je i to bio razlog mog ne uvidjanja problema sa tim kontrolerom.

Ako nekoga treba kriviti za ovaj problem to je Nintendo ko je prvi set kontrolera u pocetku izbacivao na trziste bez tog sundjercica da stiti od smetnje sa konekcijom.
    Iskreno, sumnjam da ce ovi iz servisa znati sta je problem i da ce se udubljivati da saznaju, u najboljem slucaju mogu da ti daju nov kontroler i da budes srecne ruke da taj bude iz nove serije koja ima te sundjercice.

Opet ponavljam, kontroler nije pokvaren nego mu samo fali sundjercic velicine 3X3mm da bi radio besprekorno.

P.S. Ukoliko hoces da isterujes pravdu sa njima i ne zelis iz principa da popravis sam, iako bi mogao, i ne zelis nikakvu pomoc, to je u redu. Samo zelim da pomognem jer sebe stavljam u slicnu situaciju. Jedino sto u ovom slucaju mi je bukvalno krivo da se neko ko moze da uziva u konzoli samo ako nesto uradi za 5 minuta cima danima i mozda nedeljama i gubi zivce i gubi bespotrebno vreme.
    Ovaj problem je mnogo lakse popraviti nego stavitit foliju na ekran npr :)

2. disturbed

disturbed Well-Known Member

1,944
    604
    113
    A sta ako (hipoteticki) problem nije u samom joyconu?

3. GameBoyFan

GameBoyFan Active Member

296
    176
    43
    Vrlo malo verovatno jer ono sto je on opisao je tipican problem konekcije levog Joycona zbog razloga koji sam opisao ranije.

4. GamePad

GamePad Member

72
    15
    8
    @GameBoyFan hvala na detaljima. Da li znas gde bih uopste mogao da nadjem taj sundjer? :D

Share This Page