1. powered by Surfing Waves

[PRODAJA RAZNOG] Laptop, super famicom, oprema i igre za razne sisteme[Bajina Basta/Beograd]

Discussion in 'Oglasi' started by mahermax, Nov 26, 2017.

1. mahermax

mahermax Member

172
    14
    18
    Svasta na prodaju

Ima netaknutih stvari. Bas novih. Mogu zamene. Prevashodno za slabiji laptop sa makar GF640m. Uz vasu doplatu ovo je u vezi laptopa. Izvinjavam se za losije slike, al aparat mi je bas kesa :) Mogu dodatne slike u sitna crevca za zainteresovane, i detaljnije informacije naravno.
    Kupljen je u J.Koreji pre dva meseca, nisam se igrao na njemu, slabo sam ga i palio. Uglavnom da pogledam neki film ili seriju. Baterija bas dosta dugo drzi. Ja sam ga kupio novog. I i dalje je u takvom stanju. Svaka proba stavri je moguca i testiranje svega pre kupovine naravno.
    Za ostale stvari ne znam cene. Ako ovde nema interesovanja ide sve na KP sutra uvece. Od ponedeljka sam u Beogradu do 3 Novembra. Tako da se moze pogledati i probati u tom periodu.

Laptop: Ukratke specifikacije Dell 7000: i7 7700HQ, GTX 1050ti 4GB ddr5, 128 m.2 ssd, 1tb mehanicki hard, full hd displej, 8gb ddr4 ram, original win 10 64bit home edition. Laptop je bukvalno nov CENA 900eura.
    Slike laptopa:

Super famicom sa kertridzima, dzojsticima i kablovima:

Kertridzi u kutijama su svi glanc novi ne korisceni znaci, i sam famicom nije pozuteo isto. Kabal je orginal nintendov za TV. Ova dva kertridza SF II i DB nemaju kutije i knjizice(prospekte). Sve je made in Japan, i kertridzi su na JAP i za superfamicom su. Jedan dzojstik je za ono cudo satelit dodatak za nintendo, ali moze da radi i kao obican dzojstik. I on je nov vidi se bukvalno. Al nemam kutiju za njega jbg.

Arcade stick za Segu Saturn. Je nov ja sam pocepao celofan oko kutiji i odpakovao iz kese unutar kutije da bi slikao. Toliko je dobro uradjen. Masivan, tezak, metal, mehanickia dugmad i palica (cuje se bas klik-klik)prosto dobro odradjena stvar. Moze da se kupi adapter za PC na internetima kazu da nema laga, ja nisam probao:

Igre za Saturn i jedna igra za Dreamcast Code veronica na dnu. Svi su na Japanskom, svi su kompletni prospekti itd. Ima neogrebanih igri a ima i koriscenih. Ako bude zainteresovanih, objasnicu im stanje svake igre detaljno.

PS1 igre sve su na Japanskom i made in Japan. I ovde ih ima netaknutih. Chrono cross nisam otpakovao ima celofan kao ono na cigarama za otvaranje sa malim logoom PS koji se ponavlja.
    Duplikati Tekken3 i GT1. Samo nisam uslikao drugi GT1, osto sa strane :) Sve igre imaju knizice (prospekte).

PS2 i PSP igre sve su na japanskom, sve kompletne i made in Japan. I ovde ima ne ubacivanih igri u konzole. MGS2 duplikat ovde.

To bi bilo to nadam se da ovde ima nekog zainteresovanog da ne moram da se bakcem sa KP :)

Srecna kupovina:)

Ah da moze sms ili poziv na 066 015 330 - Marko, ili ovde porukama.

2. IsaoOkava

IsaoOkava Active Member

486
    41
    28
    Zdravo. Dobro bi bilo da navedeš da li prodaješ ove stvari pojedinačno ili samo u kompletu.

3. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,374
    1,258
    113
    I cene jer pravila to traze.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

4. mahermax

mahermax Member

172
    14
    18
    Moze sve da se rasparcava, pitajte sta vas interesuje. Naveo sam cenu za laptop. Za ostale stvari stvarno nemam pojma koje cene da stavim?? Slobodno ponudite, mozemo se dogovoriti. Mogu i zamene. Aj ovako ako neko uzme sve dajem bez lap topa za 230eura. Ne znam jel to mnogo?? ili ako neko kupi laptop dobije ovo sve za 115eura kao polu poklon. Ne znam jeasm li se izlupetao sa cenama recite opusteno ako jesam?

5. mahermax

mahermax Member

172
    14
    18
    I naravno i dalje moze zamena onda za sve + vas laptop minus cena istog od 1015 eura.

6. IsaoOkava

IsaoOkava Active Member

486
    41
    28
    Koliko tražiš za Biohazard CODE: Veronica?

7. YOTH

YOTH Well-Known Member

508
    352
    63

TwiSteR, CTOJAH and dsst like this.
  8. mahermax

mahermax Member

172
    14
    18
    Jel ti odgovara za 1k din?

9. CTOJAH

CTOJAH волим да ми лижу шупак

4,203
    742
    113
    Epa vidi sad... ...nije bas toliko komplikovano objasnio : Evo ja sam na prvu ukapirao da ako neko kupi sve, onda to ide kao poklon koji nije bas poklon jer se placa fifti-fifti sa prodavcem, ali zato dobijes lap-top koji moras da platis avansno, pa onda minus onaj tvoj lap-top i tako mu dodje ne bas skupo, jeftino nije sigurno.
    Mislim, treba se malo skoncentrirati i onda ti sve jasno :)

YOTH likes this.
  10. mahermax

mahermax Member

172
    14
    18
    Trenutno je na cekanju, izvini, posto se javio clan sa foruma rad da uzme sve. Samo ako prikupi novac. Treba da mi javi, ako on odustane. Aktuelna je ponuda.

11. IsaoOkava

IsaoOkava Active Member

486
    41
    28
  12. IsaoOkava

IsaoOkava Active Member

486
    41
    28
    Jel otišlo ili da se strpim još malo?

Share This Page