1. powered by Surfing Waves

[PRODAJEM][BEČ] Kolekcija Stripova

Discussion in 'Oglasi' started by Mefisto, Nov 22, 2017.

1. Mefisto

Mefisto Member

210
    12
    18
  2. Mefisto

Mefisto Member

210
    12
    18
    Sta jel skupo?Kontaktirao sam preko 50 ljudi sa sajta stripovi.com i okachio oglas na 5 mesta i niko nista?!

500stripova i to kompleti
    (od toga 100 specijala i A4 Albuma)..smesno...ja sam to 10 godina skupljao...

3. Mefisto

Mefisto Member

210
    12
    18
    bar ovi preprodavci pa njima je to extra...

4. dsst

dsst fdggg

3,603
    782
    113
    mozda vecina ljudi ovde ne zivi u Becu? a i da zive, ne mogu da zamislim osobu koja bi pukla 1500e na gomilu bonelija i sveta kompjutera, koliko god da si ti to godina skupljao.

TwiSteR, Omega and disturbed like this.
  5. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,064
    867
    113
    Kao kolekcionar stripova prilicno sam upucen u stanje kod nas.Kao sto je rekao @dsst cena ti je stvarno prevelika i nerealna.Nemam nameru da ti nesto prigovaram,tvoja roba tvoja cena,ovo je vise savet kolegi sa foruma.Od ovoga svega sto nudis najvecu cenu bi mogao da ima DD ZS i to ako su bas dobro ocuvani,mada ni oni posle izdavanja knjiga VC nemaju vise tako veliku potraznju.Hrvatska izdanja DD kod nas i nemaju bas neki prolaz zato sto im je prevod katastrofalan "Judo plesacu" i ostale gluposti.VC kisok izdanja sam nalazio na sajmu za 80-100 din i to u celofanu pa ni to ne vredi mnogo.Ovoliku cifru bi mogao da trazis za Boneli u slucaju nekih Libellus rasprodatih knjiga,ovako tesko.

6. Mefisto

Mefisto Member

210
    12
    18
    Svet Kompjutera je na poklon...a stripovi koje nudim su sve prva izdanja a ne rereprinti i zato je ta cena...400regularnih po 2eura.- 800eura + 50specijala po 5eura - 250eura + 50 A4 albuma po 10eura - 500eura = 1550eura jel to nerealno?!

7. Mefisto

Mefisto Member

210
    12
    18
    jbt danas vise nista ne vredi...to je ta cena ako se niko ne javi n3cu prodavati...

8. Omega

Omega N64 je đubre

14,591
    1,938
    113
    Da si stavio i "samo" 500€ i da je svaki strip u mint stanju, opet ti se (vjerovatno) ne bi niko javio. Nažalost takvo je stanje na tržištu.

TwiSteR likes this.
  9. Mefisto

Mefisto Member

210
    12
    18
    Nije svaki mint ali je 70% mint ostalo je za 4 ili 5 ocuvano...ajde da nemo ponudi 1000eura pa da se niko drugi ne javi da prodam al ovo je smesno...pozz drugari!

10. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

4,524
    846
    113
    Smešno je što bih ja morao da radim 6 meseci samo da bih kupio ove stripove. Vreme je da tražim drugi posao!

Rodilo, gruja and Mefisto like this.
  11. dsst

dsst fdggg

3,603
    782
    113
    pokusavas da prodas sve odjednom. mozda ta tvoja racunica ima nekog matematickog smisla, ali ljudi ovde ne praktikuju takvu kupovinu, vec kupuju po potrebi, a verovatno si i sam svestan cari kolekcionarstva, nije isti osecaj skupljati nesto 10 godina kao ti i kupiti celu tudju kolekciju odjednom.
    eventualno bi se nasao neki kolekcionar da zapravo prodajes nesto sto se malo teze nalazi, ali ovakvim stripovima je trziste vec prezasiceno.

12. Spidey

Spidey Marvel Knight

1,432
    164
    63
    Da, to ti je veoma nerealna cena sa takvom racunicom. Pogledaj samo koliko slicnih oglasa ima na internetu od ljudi koji isto tako razmisljaju "Prodajem komplet X seriju za Y para" i ti oglasi stoje godinama.

Sent from my HUAWEI G7-L01 using Tapatalk

13. Mefisto

Mefisto Member

210
    12
    18
    Interesantno ja ne vidim nigde oglas Dilan Dog ZS 1-59 sa svim specijalima...ili Nick Raider 1-39 sa specijalima...a na kp se DD ZS prodaje po 300din/kom...i ja sam kao lud...moze lock topica...ne treba mi za leba pa neka stoje ja sam isti platio tih 1500evra za 10god. znaci ne prodajem da bi zaradio..

14. CTOJAH

CTOJAH волим да ми лижу шупак

4,203
    744
    113
    Nema sta da se pravdas, jednostavno ovo nije mesto gde ces prodati roto roman za 1.500 Evra. Okaci na pravom mestu. (citaj : gde ima vise imucnih)
    Pozdrav :)
    P.S. Evo ja imam Blek Stena prvi broj i Sinovi Sume drugi sa Blek Stenom za koje sam platio 150 Evra. (naravno originali, a ne reprintovi !) I sta mislis koliko mogu sad da im uzmem ?

Mefisto likes this.
  15. Mefisto

Mefisto Member

210
    12
    18
    Zato i prodajem prvenstveno dijaspori ovako u kompletu ;)

16. Teoreticar

Teoreticar Well-Known Member

2,087
    468
    83
    Pa nudi tako po grupama, ne sve djuture + svet kompjutera.
    Uzmi i lepo fotografisi npr sve DD ZS.

I nudis na pogresnim mestima. Idi na nostalgiju nekog ko ima novca, a vise nema stripove.
    Svi Dylan Dog-ovi bi bili i lep poklon.

Kolekcionari traze to sto im fali, a preprodavci neki dobar dil (tipa free :) ).

Mefisto likes this.
  17. howler

howler Well-Known Member

2,300
    472
    83
    Na slikama sam prepoznao par stripova sa kojim je cale potpaljivao vatru.
    Good ol' times...

Rodilo and Omega like this.
  18. YOTH

YOTH Well-Known Member

538
    376
    63
    Ако ти није хитно дај људима могућност одложеног плаћања чековима грађана.

CTOJAH, mnneurope, zdravkelja and 4 others like this.

Share This Page