Red Dead Redemption

Discussion in 'General Last-Gen (Multiplatform)' started by forsaken demon, Jul 14, 2011.

1. Kraken

Kraken Disco Bean

9,707
    1,831
    113
  2. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,156
    160
    63
    Bravo Krkane, bravo ;)

3. Maxa

Maxa opsa!

8,560
    2,194
    113
    Hahah, krkan, pobeda :)))

4. Kraken

Kraken Disco Bean

9,707
    1,831
    113
    Ma kad codex pomogne bude mi nick i dr.kan ;)

5. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,156
    160
    63
    Tako je Krkane kuco! :)

6. Kraken

Kraken Disco Bean

9,707
    1,831
    113
    Jos samo da razmenimo telefone ;)

7. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,156
    160
    63
  8. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,156
    160
    63
    Jbg, ne drzi me igra...trenutno sam na nekih 45% i postaje dosta repetativna i ne drzi me da je odigram do kraja a i prilicno je lagana. Videcemo...:)

9. ContraForce

ContraForce Member

161
    5
    18
    Prica je ok,pogotovo zavrsetak igre.

10. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,134
    720
    113
    Sinoć završio igru konačno, tj. prešao sve glavne misije. Okej je igra ali mi nije jasna tolika fasciniranost istom. Priča i likovi standardni Rockstar fazon. A gameplay je potpuno isti kao da igram bilo koji GTA, samo u western okruženju. To je i najveća mana po mom mišljenju. Čak su i kontrole potpuno iste, endžin, mehanika, sve. Pritom nijednom nisam upotrebio nijedan predmet iz inventory-a, a ni novac praktično nije potreban ni za šta. Ja sam ga trošio samo na nove konje, pošto mi je par njih stradalo u akciji i da kupim one safe house-ove. Ostalo je apsolutno nepotrebno, bar na normalnom nivou težine, ne znam kako je na hardcore. Jedino sam koristio basic campsite za fast travel. Prešao sam igru za nekih 15 sati, ali sam samo igrao glavne misije, od sporednih nisam uradio nijednu jer mi je dosta toga bilo u GTA igrama, sem one poslednje stranger misije da bih dobio kraj i odjavnu špicu. Random event-e sam rešavao kad naletim na njih, čisto zbog fame i honor skale. ;) Inače svet je standardno bogat i ima dosta sporednih aktivnosti koje mogu da se odrade, ali to je za one dokone sa dosta slobodnog vremena i koji vole da provode na desetine sati u jednoj igri i njenom virtuelnom svetu. Mene je prevashodno zanimala priča, s obzirom na to da je gameplay preslikani GTA što se vidi čim se krene sa igrom. Razmišljam se da li da krenem i onaj Undead Nightmare DLC da igram, s obzirom na to da volim zombije i igre na tu foru. Verovatno ću probati pa ako se smorim bataliću. :)

Last edited: Mar 2, 2016
    vetar likes this.
  11. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,440
    997
    113
    Igru sam presao 2010. godine tako da cu u tom rasponu secanja i da odgovorim. Pre nego sto sam upalio igru, ja sam jedva cekao da mi stigne jer sam fanaticno lud za wild west settingom, pocevsi jos kao klinac da se kljukam talicnim tomom i klintom istvudom. Tada nisam osecao prezasicenje gta tematikom pa mi je svaka ikonica na mapi predstavljala zadovoljstvo. Lovio, drao kozu, skupljao biljke, kockao se, lovio ucenjene glave... I uzivao sam jasuci kroz preriju. Jon marston mi je postao vrlo brzo drag, jer sam ocekivao klasicnog supka a dobio dobrog lika. I dalje odmetnika, ali dobrog odmetnika. Ono sto vecina ljudi masta da bude, makar u fantazijskom svetu. Misije su mi bile raznovrsne, bilo je nekoliko cudno sablasnih sporednih misija i sve su bile tada pro kle to dobre. Meni zombi dodatak nije legao i nisam hteo da silim i da igram a nisam ni upola uzivao kao u glavnoj igri. Sad da izadje remaster, kupio bih day one, koliko god da traze :) i taj kraj... Kako me je samo uhvatio nespremnog... :3

eufrat, TwiSteR and SolidSnake88 like this.
  12. SolidSnake88

1,134
    720
    113
    Kapiram i ja da sam možda tad odigrao, da bih imao bolji utisak. Ali nedavno sam prešao i GTA V pa sam stvarno već prezasićen Rockstar-ovim igrama. Volim i ja donekle western i tu tematiku, i igra dobro prezentuje to sve, Marston jeste kul lik, a i ostali su uglavnom zanimljivi. Samo što sam imao osećaj kao da igram neki mod ili dlc za GTA V smešten u doba Divljeg zapada, a ne potpuno drugu igru.

13. voja87

voja87 Well-Known Member

8,667
    1,290
    113
    nije mi se marston preterano svideo a ni ostali likovi, jedan od razloga zasto me kraj tj taj deo pre kraja nije uzasno potresao a i bio mi je spoilovan, cim je krenuo miran deo znao sam sta ce da se desi
    vrlo dobra igra ali me nije odusevila, mozda bi se je stavio u top20 igara te generacije, definitivno ne u top10...imo
    edit: heh eto mojih utisaka na prosloj strani

SolidSnake88 likes this.
  14. shin-boyan

shin-boyan Well-Known Member

3,751
    762
    113
    Ni mene igra nije odusevila, ali je zato kraj odlican.

15. Jörmungandr

Jörmungandr ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD

2,131
    634
    113
    Meni je Marston bas prirastao za srce da sam pustio suzu na kraju iako sam znao kako se zavrsava igra.

Timemaster likes this.
  16. Maxa

Maxa opsa!

8,560
    2,194
    113
    Odličan je rdr, def u top10 lastgen.

Timemaster and TwiSteR like this.
  17. Efendija

Efendija зимница мајстор ™

4,547
    669
    113
    Igrao sam RDR kada je bio aktuelan. Vrhunski likovi, atmosfera, radnja, ma sve. Sigurno da sam i ranije hvalio igru pa da ne smaram mnogo. Što se mene tiče u top 3 prethodne generacije.

TwiSteR and Timemaster like this.
  18. vetar

vetar Well-Known Member

4,919
    644
    113
    Igrao RDR pre jedno dve godine i video sam zašto je ljudi toliko hvale, ali mene jednostavno nije držala iako mi je mnogo zanimljivija i bolja od GTAV koji sam prestao da igram posle jedno dva sata.

SolidSnake88 likes this.
  19. Ratanook

Ratanook Active Member

317
    80
    28
    Jedna od onih igara koje su mi toliko spoilovali da je nisam ni presao. Nadam se remasteru i sopstvenoj zaboravnosti.

20. SolidSnake88

1,134
    720
    113
    Ja za divno čudo nisam saznao ništa o priči i samom kraju sve ove godine. Ali mi je tako spojlovan bio MGS 4 što je bitno umanjilo impact na kraju, na ionako osrednju priču, a i igru kad uzmemo u obzir ceo serijal.

Elem. Ko voli besomučno igranje GTA igara koje su nakon San Andreasa postale prežvakavanje iste igre u nedogled, RDR će ga svakako oduševiti jer je da još jednom podvučem upravo to - GTA na Divljem zapadu.

21. Ratanook

Ratanook Active Member

317
    80
    28
    Sad bi ti legla "Divlja horda" da sredis utiske :)

SolidSnake88 likes this.
  22. SolidSnake88

1,134
    720
    113
    E očekivao sam neku takvu misiju sa hektolitrima krvi i getlingom dok sam bio sa Meksikancima. :) Doduše bilo je par na tu foru, ali mislio sam da će sa pukovnikom Aljendeom u njegovoj vili biti baš direktan omaž. Sve je asociralo na to. ;-)

23. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

27,248
    2,006
    113
    Ja sam stigao do meksika i tu sam stao. Ali ono sto sam igrao mi se dosta svidelo.

Ako bude remastera, igrao bih opet.

24. eufrat

eufrat Well-Known Member

2,213
    830
    113
    Šta igrao, kupuje se day 1! :D

Timemaster likes this.
  25. Kraken

Kraken Disco Bean

9,707
    1,831
    113
    Jedina igra u kojoj sam jurio platinu al me zaklalo gasenje servera za game stats a onda hakovanje onlinea. Meni medju top 5 igara prosle generacije jer se najvise priblizila duhu spagetivestern divljeg zapada. A tek misije su pure win. Ranije sam se nadao remasteru al sad mislim da od toga nece biti nista al zato moda najave RDR2 u narednih godinu dve.

26. eufrat

eufrat Well-Known Member

2,213
    830
    113
    Imam neki feeling za osećaj da će najaviti RDR2 na ovogodišnjem E3. To bi bilo ekstra.

27. Jörmungandr

Jörmungandr ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD

2,131
    634
    113
    Osim onih par sa pocetka i kraja kad juris konje i krave :D

Od remastera nema nista, to je sigurno, ali videh vest da ce Take Two biti na E3 ove godine, tako da fingers crossed za novi Red Dead.

28. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,440
    997
    113
    Morale su se krave terati, kakav je to cowboy a da to ne radi :)

29. SolidSnake88

1,134
    720
    113
    Prešao i Undead Nightmare. U suštini dosta jednoličnije u odnosu na standardnu igru, ali s obzirom na to da sam fan zombi tematike bilo mi je zanimljivo igrati, a i ne traje dugo pa sam za 3 dana prešao sve. Da je duže bio bi težak smor, ovako sve u svemu okej je. :)

30. MagicMaster

MagicMaster Member

652
    10
    18
    Jedna od retkih igara gde imam preko 90 % ..... 93.xx % preciznije...... Meni je legla.

31. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,071
    1,127
    113
    hoce neko da ubija nemrtve u coopu? :D

32. eufrat

eufrat Well-Known Member

2,213
    830
    113
    Igrao bih rado, ali imam na XO i nemam Live :/