1. powered by Surfing Waves

Resident Evil 7 [PC, PS4, Xbone] [24 Jan 2017]

Discussion in 'General Next-Gen (Multiplatform)' started by DieH@rd, Jun 14, 2016.

1. WickedlNl

WickedlNl EmuGlx website editors

2,207
    1,014
    113
    Bas se pitao juce sta bi sa free DLC. Danas izbacili ovaj klip:

2. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

29,023
    2,563
    113
    Sto se mene tice, mogu i da odloze i da naprave paid content od ovoga, samo nek bude dobro.

3. WickedlNl

2,207
    1,014
    113
  4. vetar

vetar Well-Known Member

5,712
    901
    113

U pitanju besplatan DLC.

5. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

4,655
    899
    113
    Opet pokušavaju da naprave action oriented Resident Evil.

SolidSnake88 likes this.
  6. DieH@rd

29,023
    2,563
    113
    Nije lose ponuditi i tako nesto preko besplatnog DLC-a, skoro godinu dana posle premijere standardne horor-fokusirane RE igre. Bolje to nego da akcija od starta bude jaka u bazicnoj igri.

7. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

4,655
    899
    113
    Da, ali mislim da testiraju prijem i za buduće nastavke.

8. WickedlNl

2,207
    1,014
    113
    Takodje Ethan je muzh koji je otisao da nadje svoju zhenu. Ne znamo previse njegovu pricu ali bi se reklo da je neki FBI agent, desk job guy. Zato je i tako smotan ponekad. Chris Redfield je klasican special forces i mislim da njemu pripada vise ovakav borbeni stil, realnije je.

9. WickedlNl

2,207
    1,014
    113
    Ne gledati ako niste presli igru zbog spoilera:

10. vetar

vetar Well-Known Member

5,712
    901
    113
    Završih i ja igru, trebalo mi je oko 12 sati, baš sam maksimalno sve istraživao.
    Odlična atmosfera, dobar dizajn nivoa, odličan stari RE koncept sa zagonetkama, ključevima, item management-om, save-om...ima nekih dobrih novina kao što su VHS kasete i novčići. Zamerke koje imam manje više su već spominjane, kvalitet igre opada u drugoj polovini igre (pogotovo u poslednjoj trećini), fali varijacije što se neprijatelja i lokacija, iako nemam neke zamerke na igranje iz prvog lica i dalje nisam siguran da li je to bila najbolja odluka.

Sve u svemu dobra igra i veoma mi je drago da se vraćaju RE korenima, jedva čekam da vidim narednu igru,
    do tada ću možda preći još jednom igru na Mad House ako budem imao vremena.
    Inače preporuka za sve koji još nisu igrali igru do sada da obavezno igraju sa slušalicama ili da bar odvrnu zvučnike ako imaju 5.1. :)

SolidSnake88 and voja87 like this.
  11. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro OMAE WA MO SHINDEIRU!

2,906
    192
    63
    čekam gold verziju pa ću onda da je odigram

12. Blue

Blue ....................

11,425
    620
    113
    Je l' zna neko zašto nigde nema narodnjaka za GOLD verziju?

13. grunt

grunt Celeb Freak

15,397
    2,305
    113
    Pa zato sto je Denuvo, verovatno su osvezili verziju zastite na neki noviji tip pa moraju bukvalno od nule opet da krekuju, a nije im prioritet.

14. grunt

grunt Celeb Freak

15,397
    2,305
    113
    Konacno presao igru PS4 verziju gde mi savrseno radi HDR :D

Meni je super igra bila.

Jako dobra grafika(rezolucija tekstura jedina zamerka)/zvuk, odlicna atmosfera, super gameplay, prvo lice je bas odlicno leglo. Prica je korektna. Boss borbe su mi bile bas dobre, dosta teske, ali veoma dobar feel imas kada ih predjes. Nasilje je bilo FANTASTICNO :D Bas sam uzivao :D

Sto se DLC tice poprilicno su dobri.
    Presao sam 3 koji su story based, onaj sto pokazuje familiju pre nego sto su inficirani.
    Onaj sa rodjakom aligator lovcem, taj DLC mi je jebeno PREDOBAR :D Znaci tolika je uzivancija bila rukama ubijati Molded ahaha DIE MOTHER FUCKER !!! :D
    I naravno Not a hero sam zadnje presao isto super odradjeno, sa ipak malo previse neprijatelja pogotovo pred kraj.

Sve u svemu ja sam jako zadovoljan celim paketom, oko ~15h mi je trebalo da ovo isprelazim i konstanto sam uzivao.

Jedva cekam RE2 :D

Last edited: Oct 11, 2018
    voja87 and Timemaster like this.
  15. Roronoa Zoro

2,906
    192
    63
    samo ne reče da li ti ovo daje RE vibe ili ne, da li je recimo ovo po tebi RE igra ili bi mogla da se zove drugačije.

16. grunt

grunt Celeb Freak

15,397
    2,305
    113
    Pa nema neki old school RE vibe, da se zvala drugacije niko sigurno ne bi rekao, Ej ova igra lici na RE :D

Roronoa Zoro likes this.
  17. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,003
    1,319
    113
    presao si igru na ps4 pored kompa i pirata, damn son, respect :)

grunt likes this.
  18. Roronoa Zoro

2,906
    192
    63
    da, to sam hteo da čujem. dobra igra, ali nije RE igra.

mda ono na PS4 možda je jeftinija Gold verzija, pošto nje nema kao narodne verzije na PC-u

19. grunt

grunt Celeb Freak

15,397
    2,305
    113
    @Timemaster
    Nekako mi je blasphemy igrati RE na necemu sto nije playstation, isto mislim i za FF serijal :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

20. voja87

voja87 Well-Known Member

10,144
    1,843
    113
    nisi igrao re kad je bio samo za gc?:)

da igra ima fiksne kamere dosta bi vise podsecala na re nego re5 i 6

21. Roronoa Zoro

2,906
    192
    63
    kako da ima fiksne kamere ako je fps

22. grunt

grunt Celeb Freak

15,397
    2,305
    113
    Misli da igra uopste nije FPS nego sa old school kamerama, ali da zadrze sve ostalo.

@voja87
    Sta znam, cak i tada mi nekako nema RE vibe. Ultra nasilje/setting/neprijatelji nista ne podseca na RE. Da nisu fore radi ubacili herbe kao healing i Umbrellu ama bas nikakve veze sa RE ne bi bilo.

Meni to svakako nije nimalo smetalo. Onaj junk od RE6 sam na pola batalio, a ovo sam u jednom cugu sa zadovoljstvom presao :)

23. voja87

voja87 Well-Known Member

10,144
    1,843
    113
    okruzenje, predmeti i zagontke me podsecaju na re kec, zato kazem da nije fps dosta bi vise delovala kao re igra od re-a 4,5,6

24. vetar

vetar Well-Known Member

5,712
    901
    113
    Koncept sa zagonetkama, ključevima, item management-om, malo resursa, save-om...je defintivno RE koncept.
    Inače stvarno šteta što nisu celu igru uradili kao prvu polovinu igre, u drugoj polovini kvalitet igre osetno opadne, pogotovo u poslednjoj trećini.

25. voja87

voja87 Well-Known Member

10,144
    1,843
    113
    imo najveca mana igre su neprijatelji, jedni te isti neprijatelji, dizajn sam po sebi mi je dosadan, taj izgled gimile nabacanog sranja koji se tu i tamo pojavljuje u filmovima i animeu mi je uvek bio bezveze, kao da nemaju neku ideju kako da dizajniraju lika pa hajde moze da prodje i ovo nabacano sranje. boss-ovi su zato bili odlicni

vetar likes this.
  26. vetar

vetar Well-Known Member

5,712
    901
    113
    I to naravno, inače trenutno po prvi put igram RE0, i tek sam sad video da se taj koncept neprijatelja vuče još od RE0. :)

27. Blue

11,425
    620
    113
    Gold na PC-u može da se nađe baš jeftino tako da ne verujem da je jeftinije na PS4.

28. Blue

11,425
    620
    113
    Dvoumim se da li da igram na joypadu ili KB+M.

U principu više volim da se zavalim i igram na joypadu ovakav tip igara ali ne znam da li će mi značiti dodatna preciznost u ovoj igri?

29. eufrat

eufrat Well-Known Member

2,952
    1,186
    113
    Moj glas uvek ide za džojped varijantu, nevezano kakva igra je u pitanju.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

30. DieH@rd

29,023
    2,563
    113
    Ja za RE7 cekam VR. Uzecu ga kad tad.

31. grunt

grunt Celeb Freak

15,397
    2,305
    113
    @Blue
    Pa ako ces igrati na normal onda moze gamepad, posto neke neprijatelje treba brzo nisaniti u odredjene delove, ja sam potrosio tonu municije na pogadjanje zida i okoline umesto tih tacaka, ali na normal nije frka :D
    Za vece tezine treba biti wahad sa gamepad-om :D

32. voja87

voja87 Well-Known Member

10,144
    1,843
    113
    Meni je i na normal bilo tesko. Ne secam se ali mislim da sam presao sa dzojoeda na mis i tastaturu jer sam trosio previse municije, masio sam im glave samo tako

grunt likes this.

Share This Page