1. powered by Surfing Waves

Sta igrate na PS4?

Discussion in 'PlayStation 4' started by zdravkelja, Oct 10, 2015.

1. gruja

gruja I am God of War

6,313
    853
    113
    Zamalo da ti lajkujem post :)

Послато са Lenovo K50-T5 уз помоћ Тапатока

2. zdravkelja

zdravkelja Member

8,707
    1,515
    113
    Hmm, nije GoW 3 tako tezak na hard, gine se tu i tamo, ali nije veliki problem. Jedini deo gde sam se bas maltretirao je na onom platou kada moras da se boris sa nekoliko satira i kerbera za redom, to je pri kraju igre.

gruja likes this.
  3. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,263
    968
    113
    Labyrinth je i meni bio ubedljivo najtezi deo igre.Znas da postoji i laksi nacin za uzimanje platine u gow3 remasteru?

4. shin-boyan

shin-boyan Well-Known Member

4,702
    1,182
    113
    Meni je taj serijal bio dosadan i tada, mogu misliti sta bih sada mislio tek.

Timemaster likes this.
  5. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,129
    1,386
    113
    Prilicno popularno misljenje i totalno razumem. Ali meni je god of war serijal bas kul :)

6. Maxa

Maxa opsa!

9,761
    2,909
    113
    telegrafišu :)

Timemaster likes this.
  7. dewas

dewas New Member

21
    2
    3
    MGS V

Da vidim zasto su svi tako opsjednuti sa Kodzimom.

8. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,129
    1,386
    113
    Pa neces shvatiti sto su svi opsednuti igrajuci mgs v :D to se krene mgs1, mgs2, mgs3, mgs4, mgs peace walker, pa tek onda petica :D

9. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,365
    952
    113
    I Portable Ops vredi odigrati, iako ga nije radio Kojima i uglavnom se ne smatra kanonskim naslovom. Ali po mom mišljenju igra je sasvim dobra i lepo dopunjuje celokupnu priču.

10. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,872
    1,497
    113
    Samo snatcher i policenauts igraj i zaboravi budalu

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Omega likes this.
  11. WickedlNl

WickedlNl EmuGlx website editors

2,297
    1,058
    113
    MGS5 bas i nije neko merilo. Da nije proslih delova, petica bi dobila dosta loshiju ocenu jer su gameplay usavrsili ali sve ostalo je ocigledno ne dovrsena igra sa nekom minimalnom pricom, pustom mapom, dosadnim neprijateljima sto je totalna suprotnost od mgs 1,2,3,4

shin-boyan and SolidSnake88 like this.
  12. voja87

voja87 Well-Known Member

10,445
    1,933
    113
    samo sto su kojimine fore i u tim igrama, muvanje maloletnica, stipkanje sisa i td...sad lagao bi da mi nije bilo interesantno spasavanje doktorke od muve:)

13. WickedlNl

2,297
    1,058
    113
    Iskreno od uvek mi se igrao Policenauts. Kako najlakse odraditi ovo :D Znam da je 2009 izasla ENG fan translated verzija. Ali na kojoj platformi, el ima na emulatorima itd?

14. voja87

voja87 Well-Known Member

10,445
    1,933
    113
    imas za ps1 tu prevedenu verziju, tako sam ja presao. ako nemas konzolu tu je emulator

WickedlNl likes this.
  15. dewas

dewas New Member

21
    2
    3
    Izgleda da nikad necu shavtiti :)

16. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,109
    1,247
    113
    Da, nećeš :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Timemaster likes this.
  17. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,872
    1,497
    113
    ili psp, ja sam tako odigrao

WickedlNl likes this.
  18. grunt

grunt Celeb Freak

15,740
    2,449
    113
    Woot presao Star Ocean, 3 meseca proslo u 2017 ja presao 3 igre :D Ako ovako nastavim preci cu sve sto sam kupio za ps4 do kraja 2018 godine, moram samo da se strpim da nista u sledecih godinuipo ne kupim od igara :lol:

Maxa likes this.
  19. gruja

gruja I am God of War

6,313
    853
    113
    Jedini hack and slash naslov kojem ime opravdava kvalitet.

20. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,872
    1,497
    113
    Aj prodaj disk :D

21. grunt

grunt Celeb Freak

15,740
    2,449
    113
    @darkado
    Necu prodavati, ali mogu da ti pozajmim da predjes ako hoces. Sibni pm da se dogovorimo :)

22. Krompir

Krompir Active Member

579
    68
    28
    Gavlan wheel, Gavlan deal!
    Završio sam Dark Souls 2: Scholar of the first Sin.Poslije užasnog starta, krenuo sam ispočetka, krio se iza štita protiv nekih opasnijih bossova i vrlo sam zadovoljan igrom.
    Dopala mi se više nego Demons Souls, fine i raznovrsne lokacije, vizuelno dosta bolje nego što sam očekivao za jedan remaster, mada je prezentacije priče i dalje opskurna likovi su ipak davali neke intringantne i zanimljive izjave o istoriji Drangleica, pa sam i gurao da vidim šta će se dalje desiti.
    DLC nisam igrao, ostavio sam ih za neki drugi prelazak.
    Gavlan wheel, Gavlan deal!Ovo sam morao opet da napišem, toliko mi je ta izjava....dobra:D.

Ratanook likes this.
  23. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

19,943
    2,397
    113
    DieH@rd likes this.
  24. shin-boyan

4,702
    1,182
    113
    Na stranu sve, ne mogu da igram igru koja je tako lose animirana.

Last edited: May 23, 2017
  25. DragonOfTheEarth

DragonOfTheEarth Moderator

3,134
    404
    83
    Rotiram Personu 5 i Nioh, a povremeno ubacim i malo Digimona. Nioh bas ume zajeban da bude, prvi boss mi je dosta vremena oduzeo.

shin-boyan likes this.
  26. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

11,132
    1,975
    113
    Prvog bossa sam presao za 7.5min iz prvog puta, nisam ni u beti stigao do njega. Prvi dejt i odmah je pao :lol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

27. DragonOfTheEarth

DragonOfTheEarth Moderator

3,134
    404
    83
    Ma, mene je tiltovao prvi put kad sam ga pokusavao. Ubio me jedno 10-15 puta i onda sam batalio, vratio se sutradan i ubio ga iz prve tad.

28. shin-boyan

4,702
    1,182
    113
    Ja sam umeo prilicno da se zakucam na nekim bossovima. Ali sve u svemu, igra je odlicna :).

29. WickedlNl

2,297
    1,058
    113
    Preso Darksiders i sada prelazim Darksiders 2. Ne znam kako sam prvenstveno zaobisho ovaj serijal. Dosta toga su promenili u drugom delu tako da vidim da nije svima legao ali meni je odlican nastavak.

Spidey likes this.
  30. Spidey

Spidey Marvel Knight

1,447
    170
    63
    Prvi Darksiders je odlican. Drugi dobro pocinje ali kasnije gubi fokus i taj loot sistem je skroz nepotreban. U jednom trenutku igra se samo zavrsi i skontas da se nista nije desilo da bi nastavilo pricu iz prvog dela.

Sent from my HUAWEI G7-L01 using Tapatalk

gruja likes this.
  31. WickedlNl

2,297
    1,058
    113
    Meni se bash loot svidja, podseca me na diablo i volim da kitim svog lika. Ono sto me je zbunilo jeste kolko su sidequest u stvari zapostavljeni. Preshao sam sigurno 2/3 igre ako ne i vishe i tek sinoc izvalio da imam pending questove jer da bi ih video moram da pritisnem dugme dok sam na mapi inace se ne pojavljuju. Preshao bih igru a nebi znao da ima jos toga da se otkrije. Crucible na primer sam naleteo slucajno jer sam odradio fast travel na pogreshni dungeon. Nisam imao pojma da tako nesto ima u igri.

Bukvalno bi presao celu igru ne znajuci da ima dodatnih misija. Combat je 10 puta bolji al mi smeta sto su ukinuli fast/dash pentranje.

Spidey likes this.
  32. grunt

grunt Celeb Freak

15,740
    2,449
    113
    Presao shadow of the beast remake

WTF did I just play lol

Nisam igrao originale pa mi je zato ovo bilo cudno iskustvo. Igra je uber kratka, najkraca igra sto sam igrao in a long while. Ali moras je igrati ponovo kada otkljucas jezike posto ono malo price sto ima nema titlove prvi put kada igras pa ti nista nije jasno :/

Znaci od price nista, aj barem da je gameplay dobar, al je i to onako. Kontrole uzas, jako cudno se krece lik i platformisanje je bas lose, borba je ok, ali i tu kontrole smrde previse animacija koje ti oduzimaju kontrolu nad likom, pa te cesto udare iako si ti uneo komandu da se pomeris.

Sve u svemu jedino mi je art bio cool i muzika je odlicna. Ali def zalim 15-20e koliko sam bio ovo platio.

Moze se tu izvuci jos gameplaya posto ima secreta dosta, kontam i da moze prica biti ok kada otkljucas sve jezike, a cak je i borba ok kada udjes u stos. Ali opet igra je bas specificna i def ce se malo ljudi dopasti.

6/10 od mene.

Last edited: Jul 19, 2017
  33. gruja

gruja I am God of War

6,313
    853
    113
    Original je odlicna igra(iskljucivo na amigi) dvojka najbolja a uvod u dvojci jezivo odradjen,probaj da emuliras amigu i odigraj prva dva ,treci i ne moras bas ali prva dva obavezno!
    Ja se ne secam tacno ali mislim da i orginalan kec nije bio duga igra samo teska ali je zato dvojka sabila!

34. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,872
    1,497
    113
    Grujo, lose se secas. Igre su prelepe al su osim toga uzasne.

35. gruja

gruja I am God of War

6,313
    853
    113
    Sta ti znaci prelepe a osim toga uzasne?
    Ja sam keci igrao davno i dvojku.

36. Carnex

Carnex Jetrena Pašteta

4,369
    655
    113
    Prva ima stvarno očajno izvođenje. Dvojka je malo bolja al je težina daleko iznad svega što je NES imao. Trojka sa druje strane je stvarno odlična igra. Grafika, muzika, izvođenje, dizajn... Sve je odlično.

CTOJAH likes this.
  37. gruja

gruja I am God of War

6,313
    853
    113
    Eto vidis meninje trojka bas najlosija ne znam zasto ali mi se igra nikako nije svidela i nije mi legla ta atmnosfera i gemplwj u 3 delu.

38. Ace

Ace 1.000.000

2,798
    561
    113
    Shadow of the Beast III mi je najbolja u serijalu, najbolje izgleda i apsolutno sve je na mestu, jedino što bih joj zamerio je što je kratka.
    A kec i dvojka su preteške, čist mazohizam, ja sam ih svojevremeno igrao sa varanjem ali su me i tako frustrirale jer je postojalo par mesta gde si mogao da se zaglaviš (bunar u kecu i upadanje u reku u dvojci) ili kada prilikom rešavanja zagonetke uradiš pogrešnu stvar pa je pomagao samo reset.

Ratanook and CTOJAH like this.
  39. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,263
    968
    113
    Zavrsio sam Knack2 konacno.Igra je ispala duza nego sto sam ocekivao.Trebalo mi je oko 11 sati da zavrsim na normal,mada nisam zurio i trazio sam chestove po mapi.Malo sam se smorio pri kraju,mehanika borbe mi je postala malo dosadna kako se kraj blizio.Delovi u kojima vozis velikog robota su bas badass i osvezavaju gameplay.Grafika supper,sve u 60fps,dobra kamera.Zadovoljan sam igrom generalno pogotovo sto je bila za DZ.Svakako korak napred za serijal.

TwiSteR likes this.
  40. TheNick

19,943
    2,397
    113
  41. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,263
    968
    113
    Konacno uzeo platinu u Rayman Legends,poslednji trofej me izludeo Rayman® Legends_20171203101218.jpg ,trebalo mi je 3-4 meseca da nagrindujem do lvl 11.

42. master_yoda

master_yoda EmuGlx website editors

1,668
    268
    83
    Svaka čast, ja sam zbog tog trofeja odustao od platinuma. :) Pored Originsa na Viti sam hteo i ovaj ali jbg. :D

43. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,263
    968
    113
    Prosao sam kroz pravu avanturu dok nisam uzeo ovaj trofej,prvo mi ukrali nalog, kada sam bio na pola puta,posle sam uzeo disk ali je bio EU pa nije radio save file i na kraju sam nasao pouzdan nalog i uzeo ga konacno da pokupim trofej :D

44. WickedlNl

2,297
    1,058
    113
    Gran Turismo sport drogiranje. Samo mi fali jos jedno zlato.

45. TheNick

19,943
    2,397
    113
  46. WolfDC

WolfDC Well-Known Member

1,631
    75
    48

Spirituelni nastavak na Valkyrie Profile napravljena od strane Tri-Ace. Malo grindi RPG sa pogledom sa strane. Dosta zabavno ako se igra u ograničenim dozama tipa do dva sata dnevno.

Cipak likes this.
  47. Cipak

Cipak RPG Fan

1,574
    325
    83
    Veoma zanimljivo Valkyrie Profile mi je ostao u lepom secanju igrace se sigurno.

48. Bahamut

Bahamut Well-Known Member

1,240
    259
    83
    Za vikend zavrsio Horizon, odusevljen sam, kako pricom tako i svim ostalim, sto pokazuje i cinjenica da sam lvl 50 i sve skillove otkljucao na pola main questa :D
    Jos ancient armor da pokupim i krecem sa ekspanzijom, pa NG+, dok ne stigne GoW...

49. WolfDC

WolfDC Well-Known Member

1,631
    75
    48
    @Bahamut

Ekpsanzija je isto odlična mada sam proleteo ko metak kroz nju. NG+ na ultra hard težini ću ostaviti za kasnije čisto da mi se ne smuči igra posle mesec dana samo njenog igranja.

50. Krompir

Krompir Active Member

579
    68
    28
    Zavrsio sam Far Cry 4.Sta reci, igra je manje-vise Far Cry 3 na Himalajima.Obogacen je arsenal nekim ubitacnim modelima, slon (nazalost) uglavnom nebitan kao i skalamerija za letenje.
    Zadovoljan sam igrom, ali Ubisoft je propustio prilike da bude jos bolja.U razdoru izmedju Sabala i Amite o buducnosti Kirata bilo je mogucnosti da se igrac stavi pred neke teske odluke, ali je sve to ostalo nedoreceno.Bez obzira sto je relativno brzo postalo ocigledno da je Sabalu najvaznije da ugodi bogovima, nikako nisam mogao podrzati Amitinu viziju mafijaske drzave.
    Takodje, sakupim i sve maske koje je ostavio serijski ubica i ....nista.Nikakvog zakljucka ko je bio lik, motivi, samo neki XP ili ''money boost'' kojii mi nista nisu treebali.
    Presao sam i kampanju u CoD: Advanced Warfare i na moje iznenadjenje prilicno mi je fino legla, ovo je CoD koji cu mozda preci jos jednom.

Share This Page