1. powered by Surfing Waves

Sta igrate na PS4?

Discussion in 'PlayStation 4' started by zdravkelja, Oct 10, 2015.

1. Krompir

Krompir Active Member

590
    72
    28
    Da re-aktiviram ovu temu....
    Shadow Warrior, odlicna akcija, masakriranje demona stalno zabavno, 17 poglavlja, samo pohvale za trajanje, igra pred kojom mogu samo da se sklone kampanje mnogo zvucnijih FPS serijala.Ipak steta sto nije bilo vise prozivanja izmedju Wanga i Hojia.
    Tales of Zestiria, nemam neka ocekivanja od serijala, ali ni njih Zestiria nije dostigla.Los ,,equipment'' sistem, ,,fast travel'' zakljucan u znacajnom dijelu igre (i kada je dostupan, mora da se plati), za razliku od Yakuze 0 iritantni japanski glasovi, pracenje misija i statistike gore nego u prethodnim igrama, likovi i prica nista posebno...

Goro Manjina likes this.
  2. darkado

darkado EmuGlx veteran

7,493
    1,742
    113
    Farenhajt te zalepi za stolicu i onda ode u kurac i zalepljen si i dalje da vidis kako ce se iskopati iz rupe...and they never do

Sent from my Pocophone F1 using Tapatalk

disturbed likes this.
  3. Krompir

Krompir Active Member

590
    72
    28
    Assassins creed Syndicate, jos jedna igra sa Ubisoftove fabricke linije :D.
    Igra izgleda dobro, kao i obicno dosta sadrzaja, kuka/sajla ubrzavaju prelazak sa zgrade na zgradu.
    Ostalo...stara AC formula je ovdje jednostavno izraubovana do kraja.Cak i da nije bilo debakla sa Unity, ACS bi se ,,postarao'' da promjena mora biti (usput ja sam u ovoj igri imao vise problema sa bagovima nego u Unity).
    Glavni negativac izgleda kao opasan igrac, ali je to nedoreceno, razgovori Dzejkoba i Ajvi su ponekad u stilu posvadjanih desetogodisnjaka, istorijske licnosti (sem mozda Marksa) su u igri samo da bi bili prisutni, aktivnosti sa kocijama tesko da ulaze u definiciju zabave, pokusaj da se Temza progura kao posebna gradska cetvrt je losa sala...
    Jos jedan korak unazad u odnosu na Unity su mikrotransakcije.Dok sam u Unity zaradio vise nego dovoljno mt poena da kupim mape lokacija nekih predmeta, u ACS ni sa 93% sinhronizacije nisam bio ni blizu.
    Poslije svega ACS nije losa igra, vec solidan 7/10 naslov, ali doslo se do zida...Origins ceka na HDD-u...

Goro Manjina likes this.

Share This Page