Stare igre!

Discussion in 'Oglasi' started by forsaken demon, Jan 11, 2012.

1. ivamark

ivamark Well-Known Member

4,198
    807
    113
    ako je potpisao Miyamoto licno moze :lol:

2. Otaku

Otaku

363
    9
    18
    Da li neko ili negde imaju da se nadju PSX originalne igre kompletne? resio sam da pravim kolekciju i te konzole..ali zanimaju me samo odredjeni naslovi ne sve i svasta.

Za pocetak, da li neko ima PSX original diskove?

3. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

3,555
    584
    113
  4. ivamark

4,198
    807
    113
    gba i md je pun bootlegova i sve su bolji.Plus sto nasi preprodavci stampaju i covere i nalepnice.
    Kod mene je cover na originalu drugaciji. Ali kod mene pise made in japan a ova na oglasu da je sastavljena u UK tako da probaj da nadjes negde slike uk verzije.

https://goo.gl/photos/CAR7EzvH2FsgGks19

Last edited: Aug 4, 2017
  5. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

3,555
    584
    113
    Vec imam gomilu bootlega za MD a dugo odlazem pokusaj da nabavljam originale bas zato sto je tesko prepoznati sta je original.

gruja likes this.
  6. ivamark

4,198
    807
    113
    Slaba je kod nas ponuda MD igara. Ja sam se kasno ukljucio i uspeo sam da nabavim samo par igara.
    Sada kada su cene skocile uglavnom svi vrte bootlegove.
    TMNT,Castlevania,Ristar i skoro sve kvalitetne igre su po komadu skuplje od Mega EverDrive X3, tako da mi se on cini kao najbolje resenje.
    Volim da skupljam retro igre ali gba igre i md sam batalio. Samo moram da zavrsim sonic kolekciju, posto mi je Sonic 3 cart crkao iz cista mira.U stvari nemam ni keca imam samo kutiju. :D

nikola22 likes this.
  7. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

3,555
    584
    113
    kada smo vec tu da pitam jos nesto.Kakve su sanse da se kod nas nadje sega cd ili 32x i koliko bi mogao da kosta?

8. Spidey

Spidey Marvel Knight

1,371
    127
    63
  9. ivamark

4,198
    807
    113
    Sega cd se pojavi ponekada cena 60+ eura a 32x nisam ni video da se kod nas prodaje a da je imao kablove/napajanje.

10. GamePad

GamePad Member

62
    15
    8
    Pozdrav. Da li neko skuplja arkadne jamma ploce i ako vas ima, da li neko prodaje? Takodje imam nesto i za zamenu ;)

11. CTOJAH

CTOJAH A GDE JE PC!?!?!?

4,119
    716
    113
    @GamePad
    Cekaj bre, stani malo !
    2 posta i obadva u oglasima ?!
    A i nickname ti zvuci kao da je strogo namenski - dodjes, kupis (ili probas da kupis) gamepad i odes. Da bar udjes u "Ravna Zemlja" temu i izjasnis se po tom krucijalnom problemu danasnjice ;)

P.S. Koji si pa ti ?*
    * Iz filma Ivkova Slava.

Rodilo likes this.
  12. grunt

grunt Celeb Freak

14,154
    1,808
    113
    Banhammer we need you.

13. Dendy Somari Comrade

Dendy Somari Comrade Active Member

754
    186
    43
    ^we do but not in this thread :p

@GamePad
    Ne skupljam, ali imam par komada. Siguran sam da imam Tekken 3 i Virtua Striker, testirano i ispravno. Morao bih da pogledam da li mi je ostalo jos nesto. Na cemu igras te ploce? Koji kabinet(e) imas? Da li imas neke Sega Model 2 igre?

14. GamePad

GamePad Member

62
    15
    8
    Imam Strit Fajtera 2 ali nazalost ne radi ploca. Pac Land sljaka super i tetris neki imam. Igram na aparatu od sa konektorom 28 pinova i po 3 dugmica na obe strane.

15. Dendy Somari Comrade

Dendy Somari Comrade Active Member

754
    186
    43
    Steta sto ti ne radi SF2 ): Znaci neki no name aparat? Desavalo se (retko) da nabasam na ploce i da uzmem, ali aparate nisam nikad uzimao, jer nemam mesta. Pre 7-8 godina sam bio u prilici da kupim neke arkadne masine iz Staklenca u BG-u, izmedju ostalog i Sega Astro City 1 za 50 evra ;-; ali tad nisam imao gde to da stavim. Ortak je uzeo tri komada. Bilo je tu bas interesantnih stvari. Imali su jedan monstruozni aparat sa ogromnim ekranom kakav nigde drugde kod nas nisam video. Secam se da se nekad na njemu tamo picio Tekken. Ako se dobro secam, za to cudo su trazili stotinak evra...

16. Carnex

Carnex Jetrena Pašteta

4,026
    421
    83
    To je bio SEGA Megalo 50

I da, to bi bilo do jaja imati ako imaš prostora

Dendy Somari Comrade likes this.
  17. GamePad

GamePad Member

62
    15
    8
    No name, italijanski aparat :) Tekken, Sunset Riders, Metal Slug, Cadillacs and Dinosaurs su uvek drzale cenu :)

Share This Page