1. powered by Surfing Waves

Super Mario Odyssey

Discussion in 'Nintendo Switch' started by vetar, Jan 13, 2017.

1. ivamark

ivamark Well-Known Member

4,863
    1,204
    113
    narucen je switch. Tako da nemoj da brinete razresicu vam sve dileme da li je SMO 10/10 igra. :lol:

Dcer and grunt like this.
  2. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,736
    1,427
    113
    Garant si uzeo ovaj limited. Koliko je skuplji u realnoj nabavci Srpskog gamera? Cene sa neta znam.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

3. vetar

vetar Well-Known Member

5,707
    900
    113
    Stranama unazad ja sam taj koji je uglavnom postavljao informacije, slike, trejlere, gameplay-eve, prve utiske i recenzije...ja sam i napravio ovu temu, a tebi to smeta!? :)
    Dok ti odmah hejtuješ, troluješ, prozivaš i pišeš neke gluposti ovde, i optužuj me da je u meni problem. :lol:
    Pa ko je ovde lud!? :lol:

4. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,736
    1,427
    113
    To je bar lako. Onaj ko je imao wii u pre hacka.

5. vetar

vetar Well-Known Member

5,707
    900
    113
    Pa oko deset ljudi je ovde na forumu imalo Wii U pre hacka. :)
    Mada to ko je imao Wii U pre hacka nema nikakve veze sa ovom pričom kako se ko ponaša na temama.

6. ivamark

4,863
    1,204
    113
    380e je LE kod nas ali ja sam uzeo obican. Necu da dajem pare na digitalne verzije a I supci nisu mogli da se isprse ni za futrolu

7. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,736
    1,427
    113
    To je ocigledno bila sala. Svako ima pravo da trosi lovu na ono na sta zeli da je trosi. Problem su novopeceni big n fanovi koji su branili svoju u tom trenutku losu odluku. Ivamark ima n konzole za koje niste znali da postoje a nije zealot, u tome je razlika.

Koliko sam video, shit je futrola al su bas jews. Ja sam se nadao nacinu da se flog koristi za emulatore da penzionisem vitu. Kao kucna konzola me ne zanima ni sekunda kad ni ps4 ne pipam. Wii i pvm je sve sto mi treba za 240p goodness.

gruja likes this.
  8. ivamark

4,863
    1,204
    113
    sva je prilika da ce uskoro biti homebrewa za FW 3.0 I ispod.....ali naravno SMO zahteva 3.0.1 :lol:

9. vetar

vetar Well-Known Member

5,707
    900
    113
    To i ako je bila šala (sumnjam da je bila šala) je glupa šala, a ono što sam ja napisao istina.
    Sam si rekao da svako ima pravo da troši lovu kako želi da je troši, ne sećam se da je neko branio "lošu odluku",
    ja sam lično platio Wii U 180e i sit sam naigrao još pre hacka a posle samo rasprodao sve igre koje sam imao kad je izašao stabilan hack.

Razlika je u tome da ti konstatno hejtuješ, troluješ, prozivaš, pišeš gluposti, nemaš ni jedan konstruktivan post, i onda optužuješ druge da to rade i da su oni problem. :lol:
    Dovoljno je pogledati kako je počela ovde rasprava između mene i tebe i videti u kome je problem, prozvao si me kako citiram rezenzije (mislim kakve to veze ima uopšte sa ovom temom), i onda si me optužio da je problem u meni, ludilo. :D

Last edited: Oct 27, 2017
  10. Blinker

Blinker Kinslayer

359
    60
    28
    Source? :D

11. zdravkelja

zdravkelja Member

8,578
    1,422
    113
    Homebrew bi bio win za ovakav tip konzole. Ionako je online za Nintendo totalno nebitan :D

TwiSteR likes this.
  12. ivamark

4,863
    1,204
    113
  13. Omega

Omega N64 je đubre

14,721
    1,986
    113
    Homebrew na Switch-u će biti pun pogodak... ali kad stigne VC da se može sve objediniti u jednu "N" konzolu.

14. gentlemen

gentlemen Yayoi ice cream

269
    56
    28
    Jel zna neko gde ima da se kupi digitalni kljuch za <54 evra (toliko mi je ostalo na kartici)

15. Omega

Omega N64 je đubre

14,721
    1,986
    113
  16. GameBoyFan

GameBoyFan Active Member

296
    176
    43
    Kad se probudiš, a igra koju si kupio na eshopu i koja je dobila 97 na metacriticu i 98 na opencriticu je playable konačno od 6 sati ujutru :) [​IMG]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Dcer, vetar and shin-boyan like this.
  17. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,736
    1,427
    113
    Palo na 96, nemoj da igras.

mnneurope, 9dots, Maxa and 3 others like this.
  18. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,988
    1,313
    113
    da li iko switch koristi kao kućnu konzolu na TVu? Svuda gde pogledam, svi se igraju na tabletu

19. ivamark

4,863
    1,204
    113
    Ja cu koristiti kao kucnu 99% vremena. :D

vetar likes this.
  20. eufrat

eufrat Well-Known Member

2,926
    1,178
    113
    Ja je nisam koristio kao kućnu konzolu sat vremena od kada sam je uzeo :D

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

21. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

10,894
    1,904
    113
    Ima NENORMALAN broj local coop igara. U poslednje vreme mi je vise na TVu nego u Handheld modu jer igram sa devojkom gomilu naslova.

Sent from my iPhone using Tapatalk

vetar likes this.
  22. master_yoda

master_yoda EmuGlx website editors

1,663
    268
    83
  23. GameBoyFan

GameBoyFan Active Member

296
    176
    43
    Ne laži, nije!
    Svakako uživaj u hejtovanju i ne igranju igre! [​IMG]

Dcer likes this.
  24. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,736
    1,427
    113
    Uzivaj u zealotovanju i kaljanju game boy imena, nintendo svakako uziva.

mnneurope likes this.
  25. Maxa

Maxa opsa!

9,538
    2,778
    113
    alo bre darko, vidiš koliko se čovek iznervirao, zamalo da ga ubediš da ne igra igru...

mnneurope and TwiSteR like this.
  26. GameBoyFan

GameBoyFan Active Member

296
    176
    43
    LOL!

Svakako argumentovana i inteligentna rasprava.
    Nažalost, nemam vremena za nju jer igram već 5 sati igru koju je Nintendo izbacio da prevari ljude i uzme im pare po kratkom postupku. Jbg.

27. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,736
    1,427
    113
    Zapravo sam impresioniran njihovom strascu i uopste postojanjem preloada na switchu.

28. shin-boyan

shin-boyan Well-Known Member

4,515
    1,126
    113
    Stvarno nintendo ubija ove godine. Definitivno zaslužuju nagradu za developera godine, mislim da se nikada nije desilo da neko izbaci dve 96-97 igre tokom jedne godine.
    Kontam da jedino pubg ima šansu za goty protiv marija i zelde.

29. vetar

vetar Well-Known Member

5,707
    900
    113
    Daj neke komentare o igri iz prve ruke. :)

30. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

4,644
    894
    113
    E jbm ti radnički život, a ja još ni prvi Super Mario Galaxy nisam završio... :'(

31. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,988
    1,313
    113
    Igras li ista simke

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

32. CTOJAH

CTOJAH волим да ми лижу шупак

4,203
    745
    113
    A CupHead ???

33. Super Simke 64

4,644
    894
    113
    Igram trenutno opet StarCraft i Max Payne (pri kraju sam), završavam GTA Vice City (nekad davno sam bio pri kraju, sad sam na pola), Tomb Raider ll i Ethernal Darkness (tu sam na pola, ali iskreno, razočarala me igra pa sam zato stao - dobra je i originalna ali je repetativna i očekivao sam mnogo više). Sa Super Mario Galaxy sam stao jer želim da mu se baš posvetim, a zbog posla i društvenog života se dešava da danima ništa ne igram, jer sam prešao nekoliko levela i oduševljen sam.

34. dsst

dsst fdggg

3,688
    866
    113
    Pa jebiga simke jel hoces video igre ili drustveni zivot?

Dcer and Maxa like this.
  35. GameBoyFan

GameBoyFan Active Member

296
    176
    43
    Za sada su utisci o igri da je došla Nova Godina ranije! :)

Rekao sam da sam igru igrao oko 5 sati i za to malo vremena sam otvorio četiri sveta, s tim što je početni svet kraći uvodni a četvrti nisam ni počeo da igram. Kupio sam je na shopu dva dana ranije sa eshop card i predownload je funkcionisao kao podmazan. Mislio sam da mogu da "prevarim" Switch i da pokrenem igru juče uveče, posle ponoci, tako što ću promeniti region na evropski (jer kupujem igre sa američkog eshopa) ali nije uspelo :(.

Anyway, Igra je neverovatno ispeglana, grafika na 43 inča 1080p tv sjajna a na hendheldu malo mutnija ali to se i da očekivati jer je 720p. I dalje je impresivna na hendheldu jer je prosto čudno da igra tog gabarita je igriva na malom tabletu. Zelda je takođe vrhunska na hendheldu ali valjda zbog njene "mirnoće" lakše se navikneš. Ovde sve pršti tako da preporučujem da ko može prvo igru igra na TV-u.
    Poenta sa skupljanjem gomile meseca mi se isprva činila malo kao bleda ideja ali iskreno mislim da je savršeno legla u Mario koncept. Dosta je drugačiji osećaj nego skupljanje korok zrnevlja u Zeldi i daje lepši osećaj accomplishmenta (postignuća). Samim tim što je proces nalaženja meseca toliko raznovrstan i sporadičan čini da je uvek malo prijatno iznenađenje ili nešto za šta se namerno pomučiš. Kao savršena kombinacija shrineova i koroka ali kreativnije i raznovrsnije dizajnirano, ako je dovoljno jasno.

Ne znam sta još da pišem a da ne spojlujem. Ako neko ima neko konkretno pitanje neka pita.

P.S. Jel sam ja jedini sa foruma koji trenutno ima igru?

P. P. S. Wahade, šta je sa tobom, tolike gomiletine eshop igara na tvom accountu a sa Mariom čekaš ;)?

P. P. P. S. Mali savet za one koji kupuju igre tako što kupuju eshop kartice i redeemuju kodove , ukucajte u zemlju boravišta jednu od 5 zemalja u Americi koja nema sales tax, ja sam stavio Alaska, i računaće vam $0.00 za porez na igre. Tako da će vas koštati tačno dolara koliko igra košta na eshopu. S obzirom da je dolar slabiji od evra, a da je cena na evropskom shopu ista samo u evrima u 90% slučajeva, meni ovo dosta znači I već sam sigurno uštedeo par desetina za igre koje sam kupio.

Last edited: Oct 27, 2017
    vetar and Super Simke 64 like this.
  36. Super Simke 64

4,644
    894
    113
    Prva pozitivna stvar koju sam čuo u poslednjih nekoliko godina od ove spodobe

37. CTOJAH

CTOJAH волим да ми лижу шупак

4,203
    745
    113
  38. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,988
    1,313
    113
    Ne znam onda sto kukas. Covek bi pomislio da radis 24/7 pa ne stizes nista

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ivan, Omega and Ace like this.
  39. Maxa

Maxa opsa!

9,538
    2,778
    113
    jedino simke radi na forumu :)

nikola22 and Timemaster like this.
  40. GameBoyFan

GameBoyFan Active Member

296
    176
    43
    Čestitam @Wahad!
    Sad sam video da si kupio igru, uživaj! :)

Wahad likes this.
  41. gentlemen

gentlemen Yayoi ice cream

269
    56
    28
    Ipak sam se odlucio za kutiju, vreme je za bing bing wahoo [​IMG] [​IMG]

nikola22, Matt, Ratanook and 4 others like this.
  42. gruja

gruja I am God of War

6,313
    853
    113
    Hahaha

Sent from my A40C using Tapatalk

43. howler

howler Well-Known Member

2,386
    527
    113
    Gamerankings
    Untitled.jpg

Izgleda ce ovako ostati osim ako ga ne srosaju par losih review-a.... Najbolje ocenjen naslov u istoriji video igara :)

Koja je ta popularnost sa ovom franshizom sto u svojih 32 god postojanja konstatno je bije dobar glas. Svaki ama savki serijal ja imao uspone i padove... i FF i Halo i GT i MGS i COD i NFS.... Mario je stvarno fenomen.

shin-boyan likes this.
  44. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,736
    1,427
    113
    Ko o cemu, zealoti o ocenama

mnneurope likes this.
  45. GameBoyFan

GameBoyFan Active Member

296
    176
    43
    A čovek koji nije probao igru i koji nema nameru da je igra govori svima kako igra nije ništa posebno....
    Kako te ne mrzi...

46. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,736
    1,427
    113
    Znao sam da nemate ukusa ali ne i da ne znate da citate. Jedno triput sam rekao da sam sigiran da je igra odlicna ali da nece izleciti glad u africi i doneti mir u svetu kako vi predstavljate.

gruja likes this.
  47. GameBoyFan

GameBoyFan Active Member

296
    176
    43
    Ponovo lažeš, niko nije rekao da će izlečiti glad u africi već sidu. A rak u celom svetu. Ne izvrći tuđe reči, molim te.

48. Blinker

Blinker Kinslayer

359
    60
    28
    Je l' bi ti bilo lakse da ti svi lepo kazemo da si u pravu i da zavrsimo sa ovime? Neki ljudi hoce da pricaju O IGRI, i da, tu spada i kako se igra prodaje, sta kazu kriticari i ostale stvari vezane za igru.

vetar likes this.
  49. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,736
    1,427
    113
    Bilo bi mi lakse da se jave oni koji su kupili peach amiibo samo da bi nosili haljinu.

50. Zuti Bar

Zuti Bar Active Member

601
    181
    43
    Smiješno koliko su mu nabili ocjene. Zanimljivo kako svi pišu hvalospjeve. Niko ne pominje mane kao npr. da je igra prelaka i prekratka. Samo de se ne zove Mario i da nema tolikog HYPE-a dobila bi bar 10% slabije ocjene. To je moje subjektivno mišljenje. Niko ne mora da se složi.

gruja likes this.

Share This Page