1. powered by Surfing Waves

The Expanse [SF TV show] [2015]

Discussion in 'Movies / TV shows' started by DieH@rd, Jul 12, 2014.

1. howler

howler Well-Known Member

2,697
    732
    113
    Stigao sam do toj grunt-ovoj osmoj OMG epizodi. meh nista posebno.
    Zanimljivo mi je kako je definisan tok radnje. Kulminacija koja trebala biti kraj prve sezone se odvijala na sredini druge. Ceo taj Eros incident je bio na neki nacin mid season finale. zatim su krenule polticke prepukavanja i intrige. Bobbie je stupila na sceni ali sve je delovalo kao da su stisnuli reset dugme i da su otvorili drugi chapter aka druga kniga.
    Sada u trecoj sezoni apsolutno ista stvar. 6ta epizoda imamo "Shit has hit the fan" momentum. Desava se borba na mesecu Io. Mnoge stvari su se razresile mnogi likovi su zavrsili tamo gde im je mesto. Sada sam odgledao Episoda 7 i 8 i imam osecaj kao da gledam druga serija. What the hell?!?

2. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

31,163
    3,490
    113
    Druga polovina trece sezone je cela [zbrzana] treca knjiga, tako da dobices dobru zavrsnicu.

3. DieH@rd

31,163
    3,490
    113

SDCC panel je zakazan za subotu uvece po nasem vremenu. Mozemo ocekivati prvi trejler za S4 tada.

Goro Manjina likes this.
  4. DieH@rd

31,163
    3,490
    113
    S4 stize 13. decembra

Goro Manjina and grunt like this.
  5. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

12,040
    2,432
    113
    Yay!

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. DieH@rd

31,163
    3,490
    113

7. Goro Manjina

Goro Manjina Well-Known Member

1,047
    579
    113
    As we know, Amazon saved “The Expanse” from cancellation at Syfy and produced a fourth season. Last week came the announcement that said fourth season would premiere on the service starting in December.

Today, the news got even better as Amazon announced at the Television Critics Association that the series is being renewed for a fifth season – the early order said to be inspired by the show’s overall high quality and audience excitement for it.

Cipak, nikola22 and grunt like this.
  8. DieH@rd

31,163
    3,490
    113
    Ne bi Amazon spasio ovaj show da u njemu nisu videli buducnost. Pricalo se i ranije da je deal sa kojim su preuzeli show pokrivao vise sezona, ali eto, sada imamo i potvrdu za 5. sezonu.

Peta knjiga ima u sebi veoma skupe dogadjaje, nadam se da ce biti dobro preneto na ekran. Takodje me interesuje koga ce zaposliti u ulozi Marka, nadam se da to nece biti neki redovan SyFy glumac. Bilo bi lepo da se isprse za nekog boljeg.

Last edited: Jul 27, 2019
    Goro Manjina likes this.
  9. grunt

grunt Celeb Freak

17,133
    3,370
    113
    OK,ok chill dude, FUCK THIS OMG OMG davno nisam procitao bolju vest, FUCK YES !!!!!!!!

nikola22 likes this.
  10. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,752
    1,197
    113
    Ne znam, ne mogu da pređem preko ovog lika koji glumi Holdena, totalna suprotnost onog iz knjige.
    Ali da, serija super izgleda vizuelno.
    Takođe odabir glumca za negativca u novoj sezoni mi se ne dopada.

11. Goro Manjina

Goro Manjina Well-Known Member

1,047
    579
    113
    Ja sam lenj kad čitam spejs saj faj. Samo zamišljam da sve izgleda ko mass effect i rešeno.:D

12. zdravkelja

zdravkelja Member

9,460
    2,008
    113
    Dokle su stigli, Ilus ili vec krece haos sa Inarosom?

13. DieH@rd

31,163
    3,490
    113
    S4 ce ispratiti 4. knjigu na Illus-u, al ne znamo gde ce prica zavrsiti posto su do sada ostavljali zavrsetke knjige za pocetak buducih sezona.

14. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,723
    1,749
    113
    isto. ne mogu mnogo da razmisljam kako izgleda kada mi je ME univerzum najprijemciviji

Goro Manjina likes this.
  15. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,752
    1,197
    113
    E da. I Avasarala mi je očajna. Trebalo bi da je dosta matorija i da psuje kao kočijaš. Ova iranska glumica je po meni užas, gde god da se pojavi.

Sent from my Honor 8 using Tapatalk

16. DieH@rd

31,163
    3,490
    113
    Imas bas prevelike standarde. :)

Dovoljno je stara da se ispostuje backstory sa porodicom, godine od tog lika takodje nemaju uticaj na bilo sta, a jedina bitna stvar koju je morala da ispostuje je da ima fenomenalnu pojavu i badass uticaj gde god se pojavi i bilo sa kime da prica [a to je uradjeno vrhunski]. Takodje, nije mogla da psuje jer je show bio na televiziji gde moraju da se ispostuju rejtinzi [u USA postoje jasni limiti za svaku satnicu uvece, sta moze pre 21h, koliko psovanja pre 22h, koliko nasilja posle 23h, itd]. Sad su presli na Amazon, pa tu mogu da rade sta hoce.

IMO, jedini lik koji je promasio svoj potencijal je Fred Johnson. Njegov glumac mi je nekako ispao mlak.

17. zdravkelja

zdravkelja Member

9,460
    2,008
    113
    Dosta likova je podmladjeno. Pitam se sta ce da rade posle 6. sezone ako doguraju toliko :D

18. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,752
    1,197
    113
    Spoiler alert

Sent from my Honor 8 using Tapatalk

19. zdravkelja

zdravkelja Member

9,460
    2,008
    113