1. powered by Surfing Waves

The Great Ace Attorney! Kompletna prevedena verzija na engleski!

Discussion in 'Nintendo 3DS' started by GameBoyFan, Mar 31, 2019.

1. GameBoyFan

GameBoyFan Active Member

306
    184
    43
    The Great Ace Attorney!

EDIT: Prvobitna dva linka koji su postavljeni su skinuti i postavljen je novi link, jedan koji je prepatched verzija sa home banerom kao sa slike (prvobitna verzija banera je bila za nijansu drugacijeg dizajna nego logo naslova u samoj igri sto je ovim ispravljeno).
    Tako da je sada potrebno samo intalirati ovaj jedan cia fajl i sve ce raditi ok.

Izašla je konačno kompletna prevedena verzija na engleski ove sjajne epizode u Phoenix Wright univerzumu.

Svih 5 epizoda u igri je sada kompletno prevedeno sa kompletnim tekstom i svim grafičkim detaljima.

Igra savršeno radi, mogu da se opkladim da onaj ko ne zna da je ovo fan translated verzija ne bi nikad pretpostavio da nije zvanična verzija.

https://mega.nz/#!3UEkhS4J!r-SeNGbRKImfvVcDEIBsuzahRmrj1MiU7XKYTmQGT1o

http://www.3dsiso.com/showthread.ph...Translation-2-4-0-(Pre-Patched-Custom-Banner)

Ja sam instalirala sa FBI I sve je bilo ok.

Ovo je divna vest i lepo osveženje posle tolike suše 3DS igara i po svemu sudeći jednoj od poslednjoj značajnijoj igri za ovu konzolu. Grafika je prelepa, po meni najlepša do sada u serijalu i likovi su za sada sjajni i zanimljivi.

Sada imam na 3DSu kompletan serijal, osim Mile Edgeworth Ivestigation 2 i The Great Ace Attorney 2, nastavka ove igre, koji je ipak najavljen da će verovatno biti prevođen u budućnosti od istog ScarletStudy tima, što je još lepša vest.

Za sve ljubitelje ovog serijala, i 3DS igara uopšte, ovo je must play!

Uživajte!!

8PzJPzW.jpeg [​IMG]

Last edited: Apr 4, 2019
    YOTH, Ratanook and Ace like this.
  2. Mrmotinjo

Mrmotinjo Mrmot

71
    11
    8
    Super vesti, hvala!

3. DJukor

DJukor Member

186
    20
    18
    Kontam precicu ovo prvo pre nego sto konacno odigram Spirit of Justice.
    Malo za prmenu.
    Nisam ni one Spinofove sa Miles na DS jos igrao.

4. GameBoyFan

GameBoyFan Active Member

306
    184
    43
    Meni je jako zanimljiva za sada, tek sam na drugom čepteru, ali je super, Šerlok Holms lik je veoma interesantna ideja. I ja sam tek skoro počela da prelazim po prvi put seriju, tek prelazim trilogiju ali mi odgovara što mogu ovu igru da igram paralelno jer ne spojlujem ništa iz originalne serije.

Share This Page