1. powered by Surfing Waves

The Legend of Zelda: Breath of the Wild [Wii U, Switch] [2017]

Discussion in 'Nintendo Switch' started by dragomix, May 12, 2013.

1. Blue

Blue ....................

11,619
    672
    113
    Podesio sam sve po uputstvu, u principu igra drži 30FPS u 1080p ali ima dosta stuttera.

Ugasio sam Cool 'n' Quiet i to je prilično pomoglo ali i dalje postoji stutter.
    Moram da vidim da li mogu još nešto da utegnem...

2. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

20,240
    2,546
    113
    LOLCHINA

Pa ja nisam znao da je female Link iz bolesnih hentaija i deviant artova zapravo KANONIZOVAN u Hyrule Warriors-u, pa top :lol:

3. Nekron

Nekron Active Member

103
    32
    28
  4. 9dots

9dots Active Member

296
    82
    28
    Pred kraj sam osnovne igre. Već sam napisao, oduvala me je Zelda! Na suptilan način je jebeno genijalna, obožavam takav pristup izvanrednosti :D
    Elem, vreme za igranje mi je tanušno pa se pitam da li da ga utrošim na DLCove. Ima li tu nešto novo gameplay/story-wise il su samo nabacali još sadržaja?

Maxa likes this.
  5. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,287
    1,456
    113
    Meni dlc trials of master sword vredi i te kako igrati, tako da ako ti se svidela zeldara, obavezno

9dots likes this.
  6. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,358
    225
    63
    Došlo vreme da i ja razmišljam o ovoj igri. Ne verujem da ću krenuti pre proleća jer imam dosta prioriteta do tada ali slatko je razmišljati da ću uskoro uživati u ovom klasiku. Planiram da je igram na Cemu i verujem da cu imati 1080/60fps. SDD mi je vec pun tako da ce ovo ići preko novog HDD-a kada ga kupim. Mislim da je ovo igra gde se ostavlja 100+ sati...

7. Maxa

Maxa opsa!

10,041
    3,126
    113
    ne bih ti nikako preporučio da guraš igru na hdd-u.

8. Nekron

Nekron Active Member

103
    32
    28
    Radi savršeno botw sa hdd meni je cak na wd redu 5200rpm ucitava skoro instant

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

9. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,358
    225
    63
    Misliš da je sporije? Inače prvi put sam ovde dobio neke podrobnije informacije o SSD-u jer nisam znao da je to sada standard. Ali ja nikakve razlike nisam primetio u odnosu na stari komp sa HDD-om od 500 gb. Koji sam šampion svedoči cinjenica da sam ga bacio u kontejner ne razmišljajuci da ce mi eto neka komponenta zatrebati. HDD na primer.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

zdravkelja likes this.
  10. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

4,903
    953
    113
    Ma dajte, ne lupajte, sad kao ne mogu više igre normalno da se igraju sa harda.

JBT...

Share This Page