1. powered by Surfing Waves

The Legend of Zelda: Breath of the Wild [Wii U, Switch] [2017]

Discussion in 'Nintendo Switch' started by dragomix, May 12, 2013.

1. TheNick

TheNick Administrator Staff Member Administrator

21,107
    2,833
    113
    Prosecan igrac danas ne ume da se snadje sa kontrolama ako nisu iste kao u prethodnoj igri koju je igrao... jbg.

Super Simke 64 likes this.
  2. vetar

vetar Well-Known Member

6,093
    1,022
    113
    Direct sequels are rare in Zelda titles, but Aonuma saw something special about Breath of the Wild and wanted to create a new experience:

"One of the reasons we wanted to create a continuation was because I wanted to revisit that Hyrule again and use that world again, while incorporating new gameplay and new story," he says.

Super Simke 64 and Nekron like this.
  3. TheNick

TheNick Administrator Staff Member Administrator

21,107
    2,833
    113
    A mozda, mozda je samo bilo lakse tako?

4. Oblakoder

Oblakoder Well-Known Member

1,023
    158
    63
    To sto je izjavio gospodin Aonuma verujem da je bila zelja 99% gamera koji su igrali BotW, prosto greota da jedan od najlepsih svetova vidjenih u video igrama ostane samo u jednoj igri. Nadam se da ce taj open air nadograditi i dici na jos fascinantniji nivo :)

Verujem da i Sony fanovi zele da vidi direktan GoW nastavak

5. Goro Manjina

Goro Manjina Well-Known Member

656
    328
    63
  6. vetar

vetar Well-Known Member

6,093
    1,022
    113
    BotW svakako ima ogromnu popularnost i fanovi žele nastavak igre, sa druge strane Nintendo ima odličan engine koji bi želeli da iskoriste bar za još jednu igru,
    plus što nastavak sa istim engine-om, većinom asseta, delovima sveta..mogu da naprave za oko 3 godine bez problema (BotW je izbačen početkom 2017.),
    tako da nastavak ima dosta smisla.

Inače veoma pouzdan insajder sa Resetere kada su u pitanju Switch najave, je pre par meseci hintovao da BotW 2 (kao i novi 3D Mario) stižu sledeće godine.

7. darkado

darkado EmuGlx veteran

7,291
    1,646
    113
    Lttp smara, ne kao okarina ali smara. Ove zelde gde se vidi da su uzivali u pravljenju su mi dosta bolje. Volim i spirit tracks a niko ga ne spominje.

Sent from my Pocophone F1 using Tapatalk

8. Goro Manjina

Goro Manjina Well-Known Member

656
    328
    63
    Ma dobro to je taj tvoj neki trip kad većina nešto voli to nije kvalitetno, ja nemam taj problem, ali imam i ja svoje tripove huehuehye

Maxa, Super Simke 64 and Ashitaka like this.
  9. Maxa

Maxa opsa!

10,487
    3,449
    113
    mudrija rečenica nije napisana na forumu.

Timemaster likes this.
  10. darkado

darkado EmuGlx veteran

7,291
    1,646
    113
    Vecina voli i acu piccoustog :D

Goro Manjina likes this.
  11. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,571
    1,629
    113
    da sam igrao minish cap prvi, tacno ne bih nikada upalio zeldu vise. ali zato majora je jedna ljubav... mada nisam merodavan da prosudim da je dobra za prvu zeldu :D

12. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

5,152
    1,040
    113
    Krenuo 1. Zeldu, nije mi se svidela (ipak je ostarila), krenuo 2., uopšte mi se nije svidela, krenuo A Link to the Past, zaljubio se na prvi pogled kao u jednu devojku pre godinu i nešto dana koja mi srce slomi pre 8 meseci. Svaka Zelda od A Link to the Past vam nikada neće slomiti srce, samo vam Twilight Princess može slomiti strpljenje u prvih nekoliko sati.

13. Maxa

Maxa opsa!

10,487
    3,449
    113
    nikad nisam kapirao famu oko a link to the past danas. u svoje vreme je bila sjajna igra, ali danas bih svakako radije igrao BOTW varijantu zelde.

Share This Page