1. powered by Surfing Waves

The Walking Dead [TV Series 2010 - ]

Discussion in 'Movies / TV shows' started by stale, Aug 17, 2011.

1. vetar

vetar Well-Known Member

6,197
    1,061
    113
    Yup, pokidala poslednja epizoda, malo jeste predvidivo, Rick shvata da je borba jedino rešenje i kreće da okuplja saveznike...ali uprkos tome odlično odrađeno.

Što se Nigana tiče, veoma zanimljiv i jak lik, ogromno osveženje za seriju.

SolidSnake88 and LiGhT like this.
  2. Undenis

Undenis Ultimativni poljski konjušar

1,395
    928
    113
    Smeta. Veoma. Al necemo da idemo u offtopic :)

SolidSnake88 and Kraken like this.
  3. LiGhT

LiGhT Member

51
    23
    8
    Crnac u austrougarskoj uniformi,to mislim a nije realno. Zaista glupost! Hah... :) No za scenario koji predstavlja populaciju SAD-a, šarenilo rasa i gej parovi jesu realni jer tamo jeste tako.

Ja se slažem sa Ny. Smeta mi kad je scenario ili gluma loša. :)

4. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,723
    1,749
    113
    Nikada nisam obracao paznju na ta sranja i dopustao toliko da me opterecuju. Ne znam sto se toliko lozite na te stvari

Nyarlathotep likes this.
  5. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,623
    1,176
    113
    Zato što kao što Undenis reče preteruju sa tim, i prenaglašavaju ga, počeće uskoro da iskaču iz frižidera kao naš premijer. ;) Okej, kapiram ja da je došlo takvo vreme da je sad "kul" biti gej ili neka ranije ugrožena "manjina", ali forsiranjem svega toga izaziva se samo suprotan efekat kod većine gledalištva/igrača koji ne pripadaju nijednoj od pomenutih grupacija, a nisu ni rasisti/ksenofobi/homofobi i tome slično.

Undenis and Kraken like this.
  6. nebojsa986

nebojsa986 ...

2,005
    385
    83
    Zavisi kako se prikaze, mene ne tangira nesto posebno to ko sta u koju rupu gura, ali forsiranje profesionalnih crybaby oppressed fagota mi je takodje iritantno, srecom nema toga mnogo po serijama, to je uglavnom po vestima.

7. Maxa

Maxa opsa!

10,858
    3,745
    113
    Bravo nyarlito, ne znam od čega mi se više sere od sjw ili anti-sjw ekipe.

Ono, ne znam da li sam čuo gluplju teoriju od te da je tara živa jer je jedina lezbejka u seriji, mislio sam da je sarkazam dok se nije nastavila rasprava.

Sent from my D6503 using Tapatalk

stale likes this.
  8. stale

stale bowel disruptor

3,914
    1,106
    113
    Meni apsolutno ne smetaju gejovi i manjine. Bitno je samo koliko je dobro lik napisan i koliko glumac dobro glumi. Mada u US serijama retko kad bude nešto jako loša gluma.
    Jedino mi je glupo sto su u WW Ford i Arnold morali biti gejovi
    :trollface:

9. SolidSnake88

1,623
    1,176
    113
    To je bila šala, nisam bio skroz ozbiljan kad sam to izjavio. Ali taj problem forsiranja i nametanja lažne političke korektnosti, kao i gej propagande u savremenim filmskim i tv produkcijama je realan, zato se rasprava i pokrenula.

A i što se tiče austro-ugarskog crnca u BF1. Naravno da takav cover i stavljanje toga u igru ne može uticati na njen gejmplej jer je u pitanju samo "skin". Ali narušava autentičnost epohe u koju je smeštena, mada to nije jedina stvar u vezi toga koja je problematična, i u suštini BF1 zapravo ima vrlo malo dodira sa realnim prikazom WW1-a. I na kraju krajeva čisto sumnjam da iko pomišlja i ima asocijacije na crnce vojnike kada se pomene Veliki rat (za razliku od WW2 ili još više Vijetnama) da bi jedan takav bio izabran za front cover. Glupost i besmislica koja iritira svakog ljubitelja istorije i poznavaoca te epohe.

A sad bih prestao sa daljim off-om.

Undenis likes this.
  10. Maxa

Maxa opsa!

10,858
    3,745
    113
    Poenta je samo u čemu se traži autentičnost. Po meni nema svrhe tražiti je u ultra popularnim medijima.

Sent from my D6503 using Tapatalk

Nyarlathotep likes this.
  11. Blue

Blue ....................

12,048
    845
    113
    Nisam stekao utisak da se nešto forsira gej lobi u TWD a realno je da ih ima toliko koliko ih ima na tu količinu ljudi. Sve u svemu zabole me. :)

Maxa likes this.
  12. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,627
    1,239
    113
    The.Walking.Dead.S07E09.1080p.WEB-DL.DD5.1.H.264-Cyphanix

13. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,568
    113
    Moram priznati da mi Je hot ona gospodarica smetlishta :3

Roronoa Zoro likes this.
  14. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro OMAE WA MO SHINDEIRU!

3,127
    266
    83
    haha i tebi

15. stale

stale bowel disruptor

3,914
    1,106
    113

SolidSnake88 and Maxa like this.
  16. SolidSnake88

1,623
    1,176
    113
    Dakle, posle ove epizode mi je Morgan dokurčio sa svojim ludilom i moralisanjem. Ok, jeste se Ričard zajebao i pogrešno procenio situaciju, pa je Bendžamin stradao. Ali da ga ubiješ zbog toga kako bi sačuvao krhko "primirje", a onda ipak odlučiš da pobiješ Spasioce sam, a usput naložiš i Kerol pričom šta se desilo sa Aleksandrijom iako si je do tad štitio od tog saznanja baš da ne bi došlo do krvoprolića. Stvarno je prsotina od lika, definitivno.

17. Undenis

Undenis Ultimativni poljski konjušar

1,395
    928
    113
    Morgan je zreo za Lucille odavno. Ide mi na kurac od prvog minuta otkad se pojavio.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

18. SolidSnake88

1,623
    1,176
    113
    Jesu li to svi batalili ili se smorili sa ovom sezonom, još prošle nedelje se završila, a niko ništa ne komentariše? :)

19. Roronoa Zoro

3,127
    266
    83
    ja čekam da neko nešto kaže pa da se nadovežem, šta znam ova sezona je sameold, 80% gnjave, 15% akcije i događanja i 5% shitstorm na kraju da je se hype-uje nova sezona. što znači ima da se celu narednu sezonu mačujemo sa Negan-om, mda cenim na prvu polovinu, a drugi deo biče pos-Negan

SolidSnake88 likes this.
  20. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,723
    1,749
    113
    Je l' strip i dalje ide? Meni je cela sezona bila losa, i onda su u poslednjoj epizodi skucali sve akcije i neizvesnosti sto su ispropustali ranije. Dobra je bila samo poslednja epizoda i to je to. Sreca pa sam bindzovao ovu sezonu, bas bih se osecao lose posle svake epizode odgledane

Rodilo and SolidSnake88 like this.
  21. SolidSnake88

1,623
    1,176
    113
    Ja baš ne bih mogao da bindžujem jer sam očekivao vrlo jaku sezonu (pre svega zbog Nigana, i praktično najbolje scene vredne gledanja su one gde se on pojavljuje), a opet smo dobili najviše 3-4 dobre epizode u celoj sezoni, i ne bih imao živaca da sve ove filere i razvlačenja gledam na gomili odjednom. U poslednjoj epizodi jesu nabili malo više akcije konačno, čak isforsirali i ispatetisali sa nekim neubedljivim i nerealnim scenama, ali nažalost serija je u celini baš izgubila kompas i ritam, što govore i ostali komentari koje čitam po netu. Naredna sezona će morati da bude baš žestoka ili će i najtvrdokorniji fanovi prestati da je prate.

22. Jörmungandr

Jörmungandr Poljski Konjušar

2,437
    938
    113
    Ja sam navikao da je 86% episoda smaranje i filler pa se samo iznenadim kad bude nesto zanimljivo :) Da nema Negana i Trevora ne znam kako bih izdrzao ovu sezonu.

23. grunt

grunt Celeb Freak

17,133
    3,370
    113
    Nazalost se slazem da je bila slabija sezona, sa solidnim finalom. Al ono navikao sam na taj sporiji tempo i nije mi smor, ali se ipak nadam da ce biti bolja sledeca.

Btw lol umro sam kada sam video sliku xD

Last edited: Apr 10, 2017
  24. Blue

12,048
    845
    113
    Nije ni finale toliko dobro koliko je dobro pripremljen teren za sledeću sezonu. Svakako su Nigan i Trevor spasili seriju generalno.

25. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!

5,266
    1,081
    113
    Ovi od 4. sezone samo pripremaju teren za sledeću sezonu...

Dcer and Jörmungandr like this.
  26. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

12,040
    2,432
    113
    Odradio intervju sa Frank Dillane iz Fear the Walking Dead. Lika apsolutno boli kurac za sve! Znači napljuvao je i seriju i glumce :D ovo nije bio intervju ovo je bila bukvalno bleja preko vajbera i komentarisanje serije :lol:

27. Super Simke 64

5,266
    1,081
    113
    Hejter

Rodilo likes this.
  28. johny blaze

johny blaze Active Member

420
    118
    43
    Fear the walking dead je užasna serija.

Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk

29. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,627
    1,239
    113
    The Walking Dead S08E01 720p HDTV x264-AVS

Da li ce ih Neegan konacno pobiti sve i resiti nas bede? :D

30. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,752
    1,197
    113
    Neće :D
    Dosta slaba epizoda, meni bar.

31. Roronoa Zoro

3,127
    266
    83
    ova druga puna akcije, ako svo ono puškaranje se može nazvati akcijom, ali dosadna ep u pm

32. Maxa

Maxa opsa!

10,858
    3,745
    113
    uh, meni ovo jedna od najgorih epizoda u seriji. gomila besciljno razvučenih scena.

33. Panzer

Panzer Travis Bickle

649
    23
    18
    Pridruzujem se negativnim krtikama u vezi sa ovom sezonom. Btw, nismo jedini, po svim chartovima 8 sezona belezi nanjizu gledanost do sada.

Inace, mene je serija opasno pocela da smara, mislim da cu stati ovde dok se ne zavrsi.

34. stale

stale bowel disruptor

3,914
    1,106
    113
    Ja se nisam jos nakanio da nastavim posle prve :/

Sent from my 6055P using Tapatalk

35. Roronoa Zoro

3,127
    266
    83
    aha, još jedna u nišu loših, ni Nigan nije mogao da je spase

36. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,723
    1,749
    113
    Isto -_-

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

37. Roronoa Zoro

3,127
    266
    83
    najgora ep i sezona do sada i naspram ovog deo na farmi je remekdelo

38. stale

stale bowel disruptor

3,914
    1,106
    113
    Ovo ni Kojima vise ne gleda :D

Jörmungandr, Undenis and Rodilo like this.
  39. Super Simke 64

5,266
    1,081
    113
    Deo na farmi u 2. sezoni je bio odličan, fenomenalna karakterizacija i režija. Ali jbg, većini je bila važna samo akcija pa su se oduševili onom očajnom 1000x viđenom i predvidljivom akcijom na kraju 2. sezone. Kad su šutnuli Darabonta da bi smanjili troškove još tada je sve krenulo nizbrdo ali se držalo jedno vreme zbog zanimljive priče iz stripa o Guverneru. Kad više njega nije bilo i posle one stvarno lude i fenomenalne 1. epizode valjda 5. sezone (epizoda sa onim kanibalima), serija je dotakla ovo dno, samo je tada bila i dalje moderna i hvaljena po svim portalima, pa sam ja tada bio pljuvan ovde jer sam pričao ovo što sad svi pričaju.

Maxa likes this.
  40. Roronoa Zoro

3,127
    266
    83
    farma je najviše osporavana, pa sam zato to i spomenuo. jeste da je taj deo bio sporiji, ali meni je bio ok. drugo ovde je retko ko dizao toliko seriju u nebesa da bi ti bio toliko pljuvan

što se mene tiče dovršiću ovu sezonu u nadi da će se opametiti i poboljšati stvari, ali ako krene istim bataljujem posle ove sezone

stale likes this.
  41. Jörmungandr

Jörmungandr Poljski Konjušar

2,437
    938
    113
    U zadnjih par sezona jedino sto je valjalo su Negan i Trevor, ali njih daju na kasicicu.

SolidSnake88 likes this.
  42. SolidSnake88

1,623
    1,176
    113
    Prošlu sezonu je bukvalno izvadio Nigan i jedino zbog njega je vredelo gledati. Ovu polusezonu za sad ništa ne iskupljuje, bukvalno najgora do sada, što i ocene pokazuju kao i pad gledanosti. Dakle, sad kad se zaratilo sa Spasiteljima, i kad ima toliko prostora za akciju, napetost i dramu, oni su uspeli da naprave smor. Svaka im čast na tome. Lagano počinjem i ja da dižem ruke od ovoga. Mada mi žao da odustanem s obzirom na to da je pratim od samog početka.

Last edited: Dec 14, 2017
  43. Maxa

Maxa opsa!

10,858
    3,745
    113
    da se složim sa simkelom da mi je bila odlična sezona na farmi.

Super Simke 64 likes this.
  44. stale

stale bowel disruptor

3,914
    1,106
    113
    Ma simkela projektuje Marvel na sve ostale teme. Ko je ovde dizao u nebesa seriju? Nek prelista malo temu pa će videti. A da su ga svi napadali ja se ne sećam, al ajd.

Sent from my 6055P using Tapatalk

45. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,752
    1,197
    113
    Breaking news:
    Disney kupio walking dead. Rick joins avengers.

Sent from my Honor 8 using Tapatalk

Undenis and protocultivator like this.
  46. grunt

grunt Celeb Freak

17,133
    3,370
    113
    Konacno pogledao ovo, damn that was weak sauce indeed.

Barem vise nema jebene devojcice Karla :D Zanimljivo kako Negan ima jos uvek tonu armije iako su mu pobili sve spoljne baze i masu u glavnoj, ali to ga nije sprecilo da za par sati napadne 3 mesta sa gomilom vojke :D

47. Roronoa Zoro

3,127
    266
    83
    haha to mi je bilo najsmešnije u finalu

48. Blue

12,048
    845
    113
    Vreme je da završavaju seriju, bila je već na izdisaju pa je Nigan uleteo, sad ne vidim nikakav izlaz.

49. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,627
    1,239
    113
    Da li sam ja jedini mazohista koji jos gleda ovu seriju?Finale je bilo bas lose,zivi ocaj.Posle 10 godina su odlucili da se ipak priblize stripu pa je ispao ovaj krsh od finala.

50. SolidSnake88

1,623
    1,176
    113
    Nisam još ni počeo ovu polusezonu. Splasnulo mi je interesovanje, a i vidim da su ocene mlake i da ima sve više razočaranih serijom. Juče sam skinuo sve epizode pa ću krenuti lagano. Nisi jedini, eto. :D

Share This Page