1. powered by Surfing Waves

The Walking Dead [TV Series 2010 - ]

Discussion in 'Movies / TV shows' started by stale, Aug 17, 2011.

1. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro OMAE WA MO SHINDEIRU!

3,127
    266
    83
    pratim i ja, reda radi. još nisam pogledao finale

2. Maxa

Maxa opsa!

10,855
    3,744
    113
    i ja odgledao.

ono, ima dobrih momenata, ne slažem se sa nikolom da je od ikakvog značaja koliko prate strip... ali da, ima i krš momenata svakako.

3. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,625
    1,239
    113
    @Maxa
    Poslednja borba Negan VS Rick je mesavina zavrsetka 100. broja stripa i desavanja u zadnjih par epizoda serije i sve je sve ispalo nekako previse pateticno za moj ukus.Broj 101 oznacava pocetak potpuno nove price u stripu i nadao sam se da ce serija da se vise oslanja na strip koji je realno mnogo kvalitetniji od ovoga.Nece valjda od Megi da naprave negativca?To bi bilo malo previse.

4. Maxa

Maxa opsa!

10,855
    3,744
    113
    nadam se da se neće mnogo "osvrtati" na taj ispad.

5. grunt

grunt Celeb Freak

17,127
    3,362
    113
    Pogledao konacno ovo. Drugi deo sezone same boring shit kao i prvi. Desi se ponekad neki dobar segment, ali generalno je previse weak i dosadno, stalno se vrte u krug i svi kao hoce da se ubiju, a propuste milion sansi, ma daj. Ona debilna likusa sto je prezivela napad na sanctuary koja je non stop za klanje bila na kraju tamo bastovani sa rikovim ljudima MEGA LOL Serija je prepuna likova koji samo tako idu vamo tamo kako odgovara nekoj sceni :D
    Ne kontam sta ovde moze dalje da se desava a da bude imalo interesantno. I ona scena sa Megi na kraju lol Ide mi na kitu ona i njen fucking sustajuci glas + naglasak so fucking annoying, Glen je bio cool sto nisu nju ubili umesto njega :D

Ovo ce ko jadni Supernatural da siluju doveka izgleda :/

6. greenman

greenman #Senior

969
    65
    28
    U seriji mora da bude malo fanservice za male part populacije.
    Zato je megi tu.

7. Panzer

Panzer Travis Bickle

649
    23
    18
    Odgledah na jedvite jade, ne vidim kakav volsebni twist moze da izvuce seriju iz kolotecine. Pull the plug for me, ne verujem da cu nastaviti.....

8. grunt

grunt Celeb Freak

17,127
    3,362
    113
    Gleda neko ovo cudo, imam skinuto sve od ove nove sezone cuci mi na disku, ne znam da li da krecem uopste ili da padne delete :D

9. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

12,038
    2,432
    113
    Bolje igraj Fallout 76

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. Maxa

Maxa opsa!

10,855
    3,744
    113
    mrtva trka...

11. grunt

grunt Celeb Freak

17,127
    3,362
    113
    Auuu znaci tako crna je situacija, steta lol

12. Blue

Blue ....................

12,047
    845
    113
    Gledam ja radi reda, sad je sve na nivou loše španske serije već duže vreme.

13. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!

5,266
    1,081
    113
    Bejah napadan i ismevan i za ovo, kada sam odavno video da se u ovo serija pretvara. Hvala Bogu ja stao na 6. sezoni a kajem se što nisam i ranije. Ali tada još uvek nije bilo in da se pljuje ova serija. Tada je bio hype, hype, Negan! :)

14. Maxa

Maxa opsa!

10,855
    3,744
    113
  15. Super Simke 64

5,266
    1,081
    113
    Srao si samo ti kad si branio ovo govno od serije.

16. Maxa

Maxa opsa!

10,855
    3,744
    113
    idi gledaj onu kopiju sopranosa... breaking bad mislim da se zove...

mahermax likes this.
  17. Super Simke 64

5,266
    1,081
    113
    Nemam zašto da opet gledam kopiju pored još mnogo boljeg originala ;)

18. Teoreticar

Teoreticar El Profesor

2,903
    831
    113
    Ni da si pred vratima Raja i da Sveti Petar treba da te pusti unutra, ne bi dopustio da njegova bude zadnja.

19. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,752
    1,197
    113
    Sad sam baš provrteo thread, niko te nije ismevao i napadao Simke. Samo sam naleteo na tvoje muvanje sa entridom i to je to.

stale, mahermax, jovcov and 1 other person like this.
  20. Super Simke 64

5,266
    1,081
    113
    Razumem te, bolesni kompleksi i poremećeno mentalno zdravlje čine čuda. Bolje obrati pažnju na izvore tvoje tolike trenutne frustriranosti u stvarnom životu a ne da iskaljuješ bes na osobu koju virtuelno "znaš" sa nekog foruma. Ja tebi najiskrenije želim sve najbolje!

21. stale

stale bowel disruptor

3,914
    1,105
    113
    Zato sto je on special snowflake. Nije mu ovo prvi put.

Dec 2017

Pravda za Simketa :p

Rodilo, Maxa and mahermax like this.
  22. Super Simke 64

5,266
    1,081
    113
    Prešao sam i ja sada tread, ovde izgleda stvarno nije bilo ismevanja i napadanja osim nekih Maxinih tipičnih proseravanja, ali kao što sam napisao, ja sam odavno jedini pisao u šta serija pretvara dok ju je večina samo hvalila. A sad svi samo pljuju. Nisam ja ništa poseban zbog toga ali tako je bilo.

23. Maxa

Maxa opsa!

10,855
    3,744
    113
    aj ne kaki, došao si na ovaj thread u, fazon, 5. ili 6. sezoni...

24. grunt

grunt Celeb Freak

17,127
    3,362
    113
    Heh sad gledam malo start topica, so many old faces koji vise nisu na forumu, bas sam se smorio :(

Ali ovo jos uvek stoji posle toliko godina lol

Goro Manjina likes this.
  25. Super Simke 64

5,266
    1,081
    113
    No you do not need to watch next episode, upravo zbog stalnih cliff-hangera jer je to glavna odlika groznih američkih "drama" iz 80ih i latino-američkih sapunica.

Maxo ne kaki ti, došao sam na tread kad sam rešio da dođem i pisao šta sam mislio. A tada je serija još uvek iz nekog razloga važila za cool iako je svaka epizoda bila kao ovaj opis gore od strane Grunta, plus Rick postao Šejn i Guverner u jednom ali je tada i to bilo iz nekog razloga cool.

26. Maxa

Maxa opsa!

10,855
    3,744
    113
    pišeš kako si preachovao drugima i postavljao trend, a nakačio si se na vozić kada smo svi bili svesni u kom smeru se serija kreće. drugim rečima, attention whoreuješ maksimalno :)

Timemaster, mahermax and grunt like this.
  27. Super Simke 64

5,266
    1,081
    113
    OK, neka bude kako ti kažeš. Nije važno

28. grunt

grunt Celeb Freak

17,127
    3,362
    113
    Krenuo konacno da gledam. Prvih 5 epizoda totalni trash premotao sam pola scena :D

Sesta epizoda doduse odlicna.

Svidja mi se timeskip. Mala Judith je bad ass :) Plus Carol FTW ona je jedini lik sa kojim se nikako ne bi zajebavao :D A kraj WTF od kada jebeni zombiji pricaju ?

Od stvari sto se desilo u prvih 5 epizoda jedino interesantno je da vidimo ko je grupa sto ima jebene ispravne helikoptere i gde je Rick :)

29. Roronoa Zoro

3,127
    266
    83
    ne pričaju, videćeš i sam ubrzo.

grunt likes this.
  30. grunt

grunt Celeb Freak

17,127
    3,362
    113
    Bogme ovo posle timeskip-a je mnogo bolje. I sedma i osma epizoda su skroz solidne nisam posegnuo za fast forward tasterom :D

Aha znaci crazy humans su ipak u pitanju, cool twist :D

EDIT
    I deveta dobra. Mnogo vise mi se svidja ovaj story arc nego prosla sezona.

Last edited: Apr 30, 2019
  31. Blue

12,047
    845
    113
    Meni je užas taj momenat što Rikova ćerka od 6 godina sad ide po okrugu i zavodi red, obučena kao njen ćale.

Mislim može li biti gluplje?

Inače jeste malo bolja ova sezona od prethodne ali se vidi da nemaju više ideju šta da rade.
    Sad mi je čak i Nigan koji je vratio seriju u život postao sranje lik jer su ga previše iscedili odavno i onda nastavili da ga cede.

gruja likes this.
  32. Roronoa Zoro

3,127
    266
    83
    haha, taj rad. mda izgubili su oni kompas odavno

33. grunt

grunt Celeb Freak

17,127
    3,362
    113
    Mala Judith je cist fan service da se ocuva tradicija sesira i super su je odradili. Mali milion stvari tokom serije nije imalo smisla stoga mi ovo ne smeta.
    A Whisperers su def cool frakcija, mnogo bolja od Savior-a.

Imam jos pola sezone da pogledam pa necu jos da dajem finalni utisak.

34. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,623
    1,176
    113
    Prošlo je šest godina od kako je Rik nestao, tako da Džudit sad ima oko 10 godina, slično kao Karl u prvim sezonama.

35. Blue

12,047
    845
    113
    Nebitno, neka ima i 12 previse je isforsirano.

Uostalom Karl je postao zajeban tek u kasnijim sezonama jer je prosao kroz svasta, a ova je jos mladja pri cemu je provela zivot u gradu.

Mislim OK sto nema smisla, nego su jednostavno glupe te scene.

gruja likes this.
  36. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,623
    1,176
    113
    Kapiram, ali ona od početka odrasta u zombi apokalipsi, tako da je verovatno od malih nogu driluju za preživljavanje. Slažem se da je isforsirano, ali ja TWD ionako više ne shvatam ozbiljno.

37. grunt

grunt Celeb Freak

17,127
    3,362
    113
    Zavrsio sezonu, pocetak uzas, sredina odlicna i kraj meh. Finale je bilo jedno od najdosadnijih ikada u seriji... Ali cenim kill count "glavnih" likova iz predzadnje epizode :D

Imaju solidno materijala koje trebaju da razrese u sledeceoj sezoni, ali to bi bilo to nadam se da ce da prekrate muke i ovoj seriji sledece godine kao i Supernatural :D

38. gruja

gruja I am God of War

6,340
    871
    113
    Problem je sto je serija krenula u pravcu prezivljavanja (cilj neopracdava sredstva) a onda su usrali u onoj sezoni kad je nik mogao da zakolje negana,realno da je situacija takva mislim da bi visio na tom drvetu vecno...
    A tu su mozda i mogli da prekinu sa serijom i puste da se sve zavrsi...

Share This Page