1. powered by Surfing Waves

The Witcher 3: Wild Hunt [PC, PS4, Xbone] [19. Maj 2015]

Discussion in 'General Next-Gen (Multiplatform)' started by Sol-Badguy, Feb 1, 2013.

1. Jörmungandr

Jörmungandr Poljski Konjušar

2,450
    944
    113
    Blood and Wine, najbolji DLC ikad.
    Jedan kvest je možda i zabavniji od svadbe iz HoS
    Kad uđeš u onaj svet bajki pa sretneš tri praseta, zlatokosu, vuka iz cevenkape... Oplakao sam

Undenis and Cipak like this.
  2. grunt

grunt Celeb Freak

17,299
    3,491
    113
    OK ovaj Blood and Wine je za sada stvarno super i deluje bas kao prava old school ekspanzija sa gomilom content-a. Hearts of Stone u poredjenju sa ovim deluje bas kao DLC.
    Svidja mi se ovaj novi upgrade sistem za mutacije konacno skill poeni koje sam imao viska imaju svrhu :D

Onaj kvest sa bankom LOL Samo jos jedan papir at it's best mamicu im jebem :D

Last edited: Aug 3, 2019
    Cipak and Undenis like this.
  3. eufrat

eufrat вештац за сиротиљу

3,899
    1,753
    113
    Eo ga jopet leti kroz sve :D

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Undenis likes this.
  4. grunt

grunt Celeb Freak

17,299
    3,491
    113
    Aaaaaaand I am done :D Bila je odlicna voznja for sure, definitivno jedna od najboljih igara u zadnjih 10 godina sto sam igrao. Ima mana kao sto sam ranije pisao, ali je finalni utisak veoma pozitivan. Dobio sam happy end na kraju :)
    Blood and Wine je moj omiljeni deo igre, svaka im cast na ekspanziji. Sve sam ocistio sto je bilo.

Zasto mi je Ciri imala staru odecu na kraju ? Koliko sam video na netu trebala je da ima novi outfit :(

zdravkelja, DieH@rd, eufrat and 3 others like this.
  5. TheNick

TheNick Administrator Staff Member Administrator

21,903
    3,193
    113
    Cestitamo jos jedan certified poljski konjusar je rodjen! Sad jedva cekaj Cyberpunk, vidimo sa na toj temi uskoro!

mnneurope and grunt like this.
  6. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

31,375
    3,616
    113
    Sve cestitke domacine!

Blue, mnneurope, stale and 1 other person like this.
  7. eufrat

3,899
    1,753
    113
    Nah, sad će da jedva čeka DS za PC pošto i tamo izlazi. Vidimo se u TOJ temi ;)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

darkado likes this.
  8. DieH@rd

31,375
    3,616
    113
    Nece Grunty krenuti sa tom igrom jos dugo vremena. I sam znas njegov pattern.

Sad ce par godina da se udubi u korejske F2P clickfestove, pa ce ~godinu dana da se zali zasto X korejska stara igra i dalje nije stigla na zapad, i tek kada sve zive ekspanzije izadju i njegov PC jos dosta ojaca, tek onda ce se baciti na C2077.

:D

TheNick and grunt like this.
  9. Chaos212

Chaos212 Old one

640
    65
    28
    [​IMG] [​IMG]
    Kao neko ko tesko vari novije igre. Nuff said.

10. TheNick

21,903
    3,193
    113
    Says who? PC verzija DS je realna kao i ona za Switch...

Goro Manjina likes this.
  11. Blue

Blue ....................

12,102
    867
    113
  12. TheNick

21,903
    3,193
    113
    Prodaje se jer ga dele za dzabe i 10$ ili manje. To je takozvana PC prodaja, koja nastupa 4 godine nakon izlaska igre, ok je to. Kako ce tek da gori na rasprodaji za par godina za 1-2e lom!

Vest je naravno klasican spin. To sto se igra iz 2015. bolje prodaje u 2019. nego u 2018. nije zbog toga sto se radi o "top quality game" vec sto je izuzetno jeftina sada pa je Steam i GoG horderi amassuju, uzimaju kljuceve da bi se menjali, preprodavali i slicno. Drugo nova igra CDPR samo sto nije izasla, pa je skrenuta paznja javnosti kroz hype, i mnogi zele da probaju njihovu proslu igru koja je sada nikad jeftnija. A naravno da ce konjusar da spinuje to u vest kako je to zbog neverovatnog kvaliteta igre.

13. Blue

Blue ....................

12,102
    867
    113
    Da, a u 2018. je bila tek izašla igra i koštala je 60$...

14. TheNick

21,903
    3,193
    113
    Pa kao sto i sama vest ta kaze - HAJP oko CP2077 i CDPR su pomogli u prodaji. A sto se tice KVALITETA PREMUM IGRE koja ostvaruje bolju prodaju zbog KVALITETA... i onda napisu ovo
    Ono kad ti ultra kvalitetna igra zavisi od PC mod zajednice :lol:

Na konzolama se raspada as usual, sto nisu frajeri izbacili PRO ili X patch, ako im je stalo do dodatne prodaje na sistemima gde se na launchu najveci broj igara i prodao - kojima treba da budu zahvalni za svoj uspeh. Jebiga nema modera na konzolama da urade posao umesto njih. Ne, sad ce pumpaju kroz modove i rasprodaje cifru na PC-u samo da bi Poljak mogao shareholderima da objasni kako je PC gaming jako bitan. Klasicno 101 konjusarenje if you ask me.

15. voja87

voja87 Well-Known Member

12,253
    2,918
    113
    w3 ima pro patch

eufrat, TheNick, stale and 1 other person like this.
  16. Goro Manjina

Goro Manjina Well-Known Member

1,300
    749
    113
    Možda nije tema ali zar nisu uveli u Skajrimu na konzolama modove?

17. grunt

grunt Celeb Freak

17,299
    3,491
    113
    @TheNick
    Svakih par meseci ponovo isto lupanje... Lupas za cenu, nemas pojma uopste koliko su se trudili da optimizuju obe verzije za konzole, generalno nemas pojma nista o ovoj igri, ali te to ne sprecava da seruckas NON STOP....

voja87 and shin-boyan like this.
  18. DieH@rd

31,375
    3,616
    113
    Nick, fenomenalno si neobavesten. :lol:

Ja cu samo dodati oko cene, Witcher 3 je i dalje $40/30E, a jednom u dva meseca puste na par dana ~$12/10e cenu za one koji NIKAD nece platiti puno za video igru. Znaju i sami da imaju puno casual igraca i pirata, i da se dosta njih odlucuju da uzmu original. GOTY verzija je $60/50e.
    https://www.steamprices.com/us/app/292030/the-witcher-3-wild-hunt

19. TheNick

21,903
    3,193
    113
    Evo gde PRO PC ljudi kupuju igru da CDPR moze da se hvali ciframa
    https://www.allkeyshop.com/blog/buy-the-witcher-3-wild-hunt-cd-key-compare-prices/

Inace lepo za PRO patch, kad je izdat i jel popravlja ista?

20. eufrat

3,899
    1,753
    113

Share This Page