1. powered by Surfing Waves

Titanfall[PC, X360, Xbone]

Discussion in 'General Next-Gen (Multiplatform)' started by grunt, Feb 12, 2014.

1. grunt

grunt Celeb Freak

17,294
    3,491
    113
    Moram da napravim topic usled predstojece bete, igra toliko dobro izgleda da se jako razmisljam da je preorder-ujem, ali prvo cu ipak sacekati betu da vidim nasta lici xD

Igru prave bivsi ljudi iz Infinitija, znaci mozemo furioznu CoD style akciju da ocekujemo :)

http://www.titanfall.com/beta

http://www.youtube.com/watch?v=LfmEACxub28

http://www.youtube.com/watch?v=FtXQjx2MWVA

2. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

31,373
    3,615
    113
    Evo komplet opisa od GiantBomb ekipe.
    http://www.youtube.com/watch?v=hJoagtgUw1Q

Beta ce biti invite based, masa ce morati da vija kljuceve koij ce se otkljucavati u talasima. Nece biti Open Bete bas za sve.

edit - Digital Foundry javlja:
    Based on some extended edge-counts from the game's stark tutorial section, our best guess right now is that 1408x792 is pretty close to Respawn's chosen rendering resolution. The overall effect is pretty similar to 720p overall though, and the implementation of an overly sharp filter across the entire image suggests that the Xbox One hardware scaler is used to blow up the image to 1080p. We're not exactly impressed by that and, we suspect, neither was DICE - hence the move on Battlefield 4 from Microsoft's scaler to a bespoke software solution between the preview and final code we played.

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-watch-titanfall-on-xbox-one-at-60fps
    Framerate je 60, ali je nestabilan unutar Titana. Respawn najavljuje da ce finalna verzija izgledati lepse.

Also, nadam se da ce svi developeri preci na svoj softverski upscaler. MS-ov daje prevelik sharpening filter.[hr]
    nextgen ;)

3. grunt

grunt Celeb Freak

17,294
    3,491
    113
    Zato sam i napravio topic u PC sekciji jer je ovo PC igra, jebes konzole za ovakav shooter :)

4. DieH@rd

31,373
    3,615
    113
    Multiplatform is multiplatform. Topic je prebacen gde mu je mesto.

5. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!

5,295
    1,086
    113
    Zato sam i napravio topic u PC sekciji jer je ovo PC igra, jebes konzole za ovakav shooter :)

Zato će se ubedljivo najviše na PC-u prodati. :D

Pišite bre kakav je gameplay i priča ako je uopšte ima, j*bala vas više rezolucija, filteri, scaleri i fps!

6. DieH@rd

31,373
    3,615
    113
    Pogledaj onaj giantbomb snimak gore, dobar je.

7. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

12,175
    2,517
    113
    Ovo je na silu pc igra, grunte ne zavaravaj se :)

8. Omega

Omega N64 je đubre

15,595
    2,417
    113
    Pogledao sam ova dva digitalfoundry snimka. Izgleda super... ali na hdready plazmi. :D
    Međutim jako, jako zabavno se čini. Možda prva igra nakon UT2004 koju bih dugo igrao u MP-u.

9. grunt

grunt Celeb Freak

17,294
    3,491
    113
    @Toad
    Mislis da se ovako brz FPS lakse igra na konzoli ? I to jos u nekoj uzasnoj rezi i ko zna kakvom framerate-u ? Ovo mi nimalo ne lici na konzolnu igru nego na cistokrvni PC naslov koji je na silu na Xboneru jer je M$ platio.

10. Wahad

12,175
    2,517
    113
    Na gamescomu sam igrao na kontroleru protiv tima većina k+m i bio sam prvi u generalnoj score listi. Za ono šta igra traži, brzinu reakcije i brzu mobilnost na malom prostoru gamepad je mnogo mnogo bolji.

Igra je pravljena kao console seller, pc je samo usputna stanica.

To šta si ti rekao je isto kao da si rekao, cod je pravljen za pc :)

11. grunt

grunt Celeb Freak

17,294
    3,491
    113
    Videcemo, ja znam da ovo sigurno nikada na pad-u ne bi igrao ako imam izbor. Jednom sam pikao CoD u multiju na pad-u i ono mi je bilo jadno kada poredim sa key/mouse(ok je ako nemas drugi izbor ofc i dok ste svi na padovima). Jedini FPS koji mi je bio dobar u multiju na konzolama je Killzone jer je napravljem za pad, sporo kretanje itd.. Mada u principu koga briga za sta je, ja cu igrati na PC-u ostali nek pikaju gde zele.

12. Ivan

Ivan Well-Known Member

804
    384
    63

Ovo je sve, samo ne PC igra (u smislu shootera fokusiranog na misa i tastaturu).

Iskljucivo aim down the sight da bi nesto pogodio, sve usporeno (iako izgleda "dinamicno"), ono sporo skakanje, wall jump, double jump ocigledno pravljeni oko joypada.

Kompletan fokus na xbox one pored svih ostalih verzija.

100% konzolna igra, sto ne znaci da nece biti ok na pc-u. Bas me zanima kako ce da deluje na misu, jer kad je kompletan tempo igre osmisljen oko joypada, mis nekad ume da bude overkill i da menja koncepciju, pa da imas utisak da je sve ok, sve radis lako, ali "nije zabavno". Prelako te ubijaju i ti prelako sve radis.

Samo bi neko manje iskusan pomislio da ovo lici na Quake ili neki drugi twitch shooter, pa su zato obavezni mis i tastatura.

Prijavio sam se za pc betu, pa da vidimo.

13. grunt

grunt Celeb Freak

17,294
    3,491
    113
    Naravno da nije twitch shooter ala Quake lol
    Nisam ni trebao pominjati verzije, samo se stvorila nepotrebna rasprava xD
    Killzone je console shooter, CoD i ovo iako savrseno igrivi na pad-u meni licno su mnogo bolje na PC-u i to je to.

14. Ivan

Ivan Well-Known Member

804
    384
    63
    Nije rasprava, sto?
    Stanje shootera danas i jeste za diskusiju :)

Ti si rekao "jebes konzole za ovakav shooter", a oni ga bas za to prave, jbg.

15. grunt

grunt Celeb Freak

17,294
    3,491
    113
    Pa kada znaju gde je lova, PC igraci stekaju pare da kupe igre za 1$ na humble bundle-u xD

16. Wahad

12,175
    2,517
    113
    Oke tebi lično, ali upravo sve ovo šta je Ivan rekao u gornjem postu.

17. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,781
    83
    48
    Sto im je dobra beta registracija, ima svih drzava oko nas, samo nase nema.

18. DieH@rd

31,373
    3,615
    113
    PC
    http://images.gamersyde.com/image_titanfall-24204-2742_0007.jpg
    http://images.gamersyde.com/image_titanfall-24204-2742_0010.jpg

Xbone
    http://images.gamersyde.com/image_titanfall-24193-2742_0004.jpg
    http://images.gamersyde.com/image_titanfall-24193-2742_0018.jpg
    http://images.gamersyde.com/image_titanfall-24193-2742_0005.jpg

Gamersyde je okacio HQ snimke. Goddamn za Xbone. Niska rezolucija + ocajni sharpening upscaler = not nextgen

19. Wahad

12,175
    2,517
    113
    Uh

Ne smem ni da zamislim kako će izgledati X360 verzija... Mislim što je najgore, možda i neće toliko gore izgledati od xbone.

20. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,791
    1,800
    113
    ja stvarno ne znam kako neko može na ovo da se loži :) kapiram da će biti zanimljivo max 2 meča :)

21. Wahad

12,175
    2,517
    113
    Ako igraš MP igre, veruj mi mnogo je zanimljivo. Ja ne igram CoD ali sve ostalo (šta je kvalitento igram) i ovo je svrš za napucavanje.

22. grunt

grunt Celeb Freak

17,294
    3,491
    113
    Ajmo kljucicu stigni na mejl majku mu xD

23. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,781
    83
    48
    Ima botove za odstreljavanje, krvolocni pistolj (Zorgova skalamerija trazi jedan metak u meti za navodjeno resetanje, ali se fokusira samo na taj jedan), dok mehovi deluju malo slabo jedan protiv drugog.

Mehanika menjanja sarzera mi se mnogo dopada, nema onog konstantnog menjanja na svaka 2-3 metka.

Valjda ce imati neke dodatne ciljeve za rokanje robotima, kao sto je onaj satl u epilogu borbe.

Sad jos samo da mi uleti kljuc za betu da mogu malo da igram igru, posto necu imati kintu za samu igru do ko zna kada, posebno ako odvale punu evropsku cenu.

24. Ivan

Ivan Well-Known Member

804
    384
    63
    Aj dajte neki pametan način da dođem do pc koda, ništa u mailu za mene :(

25. grunt

grunt Celeb Freak

17,294
    3,491
    113
    Pa napisao sam da do 17-tog stizu mejlovi, tako da ima jos fore :)

26. Ivan

Ivan Well-Known Member

804
    384
    63
    Daleko je 17. :D

27. master_yoda

master_yoda EmuGlx website editors

1,807
    335
    83
    Dobio sam beta code za Xbox One, samo mi konzola i Live pretplata fale. :D

28. Wahad

12,175
    2,517
    113
    Ahahhahaha :D ja se nadam da ću dobiti za prokleti PC

29. zdravkelja

zdravkelja Member

9,548
    2,066
    113
    Prodaj nekome, ima takvih :D

30. Wahad

12,175
    2,517
    113
    Znači dobio sam betu za svaku igru u zadnjih par godina, ako me ovo promaši jebi ga baš.

31. DieH@rd

31,373
    3,615
    113
    Dobio sam beta code za Xbox One, samo mi konzola i Live pretplata fale. :D

Gafferi kazu ako kontaktiras EA Customer support mozes od njih da konvertujes svoj X1 code u PC code. X1 code ce ti i posle toga ostati aktivan, mozes ga dati nekome.

Kazu da EA nece odmah odreagovati, neki su cekali sat vremena.

32. Wahad

12,175
    2,517
    113
    Meni je ceo proces prijavljivanja za betu bio baš ružan.

Posle prijave nisam dobio nikakav email niti ništa što se tiče potvrde da sam ustvari registrovan za betu. Samo "beta application completed" i to je to...

33. master_yoda

1,807
    335
    83
    Video sam ali ne treba mi ni PC kod.

34. Wahad

12,175
    2,517
    113
    Evo daj meni meni treba :(

35. grunt

grunt Celeb Freak

17,294
    3,491
    113
    WTF prijavio si se a netreba ti i time smanjio sansu nama sto hocemo da igramo, damn son not cool xD

36. master_yoda

1,807
    335
    83
    Zapravo nisam se prijavio za betu, stigao mi je mail danas od Eurogamera da posto sam rgistrovan tamo mogu da udjem u izvlacenje za jedan od 2000 Xbox One kodova, uneo sam mail adresu I password koje je bio u tom mailu I ubrzo posle toga mi je stigao kod. Takav ustvari verovatno ni ne moze da se menja za PC verziju.

37. Wahad

12,175
    2,517
    113
    Ako je iz pet delova onda je to to, oni na ea support ne znaju odakle ti imaš kod :)

38. Wahad

12,175
    2,517
    113
    you
    i've been loyal customer to EA for past half of a decade and i own almost every game
    you
    and i waited for this so much
    you
    but i havent recieved anything yet even i have a lot of recently released games
    Mahendra
    Sure, I will see what best I can do to add this beta access in your account. I also appreciate that you have a member with EA from many years.
    Mahendra
    Please let me know your origin account's email address, in which you want to see this game's beta access?
    you
    thank you :)
    you
    ------------
    you
    that's my origin email account

awwww

39. Ivan

Ivan Well-Known Member

804
    384
    63
    Ja dobio za pc

40. grunt

grunt Celeb Freak

17,294
    3,491
    113
    Lucky bastards xD
    Ah well valjda cu do nedelje dobiti i ja, sutra ionako nisam kuci pa ne bi mogao igrati, ali u nedelju uh... Ako do tada nedodje na mejl nema leba da vide od mene i dinara xD

41. howler

howler Well-Known Member

2,730
    752
    113
    Ahaha...Fuckers!
    Nasao sam neki iskoriscen Xbox One kod na stranim forumima i kontaktiras EA Customer support sa objasnjenje kao: Ja sam trazio PC beta access oni meni dali Xbone key evo vam gresan kljuc...bla bla bla... Decoy has been planted :)

2 sata kasnije.....

Thank you for contacting us with your inquiry regarding the Titanfall Closed Beta. We are delighted to inform you that the account shown below has been flagged for access to this exciting phase of testing. Please visit www.origin.com to begin your download.

Origin ID: Jedah_0001

We tremendously appreciate your support and hope you enjoy the Beta.

Prepare for Titanfall!

Sincerely,

EA help

Sami su oni umetnuli igru u accountu....Nisam dobio nikakav kljuc :p

Zajebali su me zato sto sam nameravao da prodam Access Code na Ebay-u za 30$ :lol:

Ko ce sad da skida 12Gb.....Beta traje samo 5 dana jel tako?

42. ELIPS

ELIPS Deadpool

2,735
    2
    38
    http://www.technobuffalo.com/2014/02/14/these-titanfall-pc-screenshots-were-taken-with-max-settings/

Ne pamtim kad sam zadnji put bio vise uzbudjen oko neke igre :D

43. zdravkelja

zdravkelja Member

9,548
    2,066
    113
    Max settings? Za igru koja bi trebalo da predstavlja neki next gen, ocajno izgleda.

44. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Ocekivano, igra je radjena u source engine-u.

45. DieH@rd

31,373
    3,615
    113
    Ma igra ni u 4K ne izgelda dobro.
    http://i6.minus.com/ibrB2ZqyuGDImV.png

Kao sto rekoh, igra mi je i dalje MW2/3 MP total conversion mod. :) Sure, bice fun za igrati, ali ne treba previse hvaliti vizuelni izgled igre.

46. zdravkelja

zdravkelja Member

9,548
    2,066
    113
    I upravo mi je stigla beta :)

47. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Nije ni cudo sto nece izaci za ps4 vec samo za box :lol:

48. zdravkelja

zdravkelja Member

9,548
    2,066
    113
    Stalni mi se vrti "Attempting connection [ x of 10 ], retrieving matchmaking list...", nikako da udjem u mec.

49. forsaken demon

forsaken demon Svemirski Modulator

4,558
    130
    63
    Ni potkradanje PSNa nisam razumeo, ali moljakanje i varanje Origin supporta tek ne kapiram... I to za betu od tri dana. :D

Inače mi je zanimljiva situacija sa Titanfallom, bilo bi super da potvrdi hajp, ali nešto sumnjam. :S

50. DieH@rd

31,373
    3,615
    113
    I'm in. Downloading.

Inace Origin mi prijavljuje 9 MB/s iako imam 1 MB/s net. Mora da otpakuje on the fly na hardu i to prijavljuje [ili je neki weird bug].

Share This Page