1. powered by Surfing Waves

Torrent talk [including invite requests]

Discussion in 'PC Gaming and hardware/software' started by Sol-Badguy, Jul 14, 2011.

1. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,569
    113
    Ako nekoga zanima:
    http://www.underground-gamer.com/
    otvorene registracije

2. gruja

gruja I am God of War

6,455
    939
    113
    Registrovan :D
    Hvala njarla :)

3. EXPCollector

EXPCollector Wastland assassian

301
    13
    18
    za bitgamer je ghost leeching pravo resenje!!![hr]
    za bitgamer je ghost leeching pravo resenje!!![hr]
    za bitgamer je ghost leeching pravo resenje!!!
    btw juce sam skinuo farcry3 region free ali jos nisam imao vremena da ga probam.
    nadam se da su napravili dosta dobar posao sa ovom trojkom.
    btw el je probao igru do sada kakvi su utisci?

4. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,918
    1,921
    113
  5. gruja

gruja I am God of War

6,455
    939
    113
    Zasto kada skinem neki torent ne mogu da ga pokrenem, probao sa undergraunt gejmera ili bitgejmera?
    Znaci kao da nema izvora?

6. Zegota

Zegota Zegota

1,364
    137
    63
    Osecam da si ostavio proxy ka local hostu u podesavanjima zbog Greedya. Ako jesi, iskljuci.

7. gruja

gruja I am God of War

6,455
    939
    113
    Ahhh a kako se to iskljucuje?

8. Zegota

Zegota Zegota

1,364
    137
    63
    Options>Preferences>Connection>Proxy type: none

9. gruja

gruja I am God of War

6,455
    939
    113
    Ma jebem mu mater tako stoji, probao sam cak i vise torent programa ali, nece nijedan da skida sa bitgejmera, nijedan torent kao nema izvora ni na jednom, nemoguce, mozda su me vec flagovali, jel moguce tako brzo?

10. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,877
    1,361
    113
    Moguce, ako su te banovali vec 2 puta sa iste ip adrese. Mene su tako banovali jednom na what.cd-u, banovali ceo opseg ip-eva, nije bilo sanse da se registrujem, sve dok nisam promenio provajdera.

11. gruja

gruja I am God of War

6,455
    939
    113
    E neverujem jer sam koristio ilike za restart ip adrese.
    Moguce da nisam nesto dobro podesio u utorentu, sad cu da vidim :)

12. jovcov

jovcov Well-Known Member

635
    372
    63
    Kad ti banuju ceo opseg, nema veze sto ti menjas ip. Sve ip adrese koje su u tom opsegu bana su blokirane.
    Ako si u ns, kao sto si pricao da treba da dodjes, mogu ti ja skinuti stvari koje ti trebaju, pa samo pokupis.

Kako drzite podesavanje za global max num of connections i max num of connectios?

13. gruja

gruja I am God of War

6,455
    939
    113
    Meni je max torents3?Wtf kakvo je sada to pravilo?

14. jovcov

jovcov Well-Known Member

635
    372
    63
    Evo ti odlican tutorijal za torente. Pa prelistaj taj prvi post. Tu je u osnovi objasnjeno sve.

Ako je banovan ceo opseg ip-eva, onda bi mozda mogao da probas sa proxy-jem. Nikad nisam to radio, mada verujem da bi pomoglo.

15. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,877
    1,361
    113
    Meni je max torents3?Wtf kakvo je sada to pravilo?

Zato sto si obican user, treba da skines 10 gb, onda ces moci da skidas 5 torenata odjednom. Kad postanes power user, moci ces 25 da skidas itd.

16. gruja

gruja I am God of War

6,455
    939
    113
    Kurac cu postati power user kada brisem trakere. jbg upload mi je bulja a gredy izgleda nefunkcionise na bitgejmeru :(

17. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,569
    113
    ^
    funkcionishe, koristim ga 3 godine

18. gruja

gruja I am God of War

6,455
    939
    113
    pa ne znam ovde nece da radi :(

19. Blue

Blue ....................

12,221
    963
    113
    Jel ima neko da udeli invite za http://tracker.hdclub.com.ua/?

EDIT: Ne treba invite, on služi samo da se dobije bonus upload.

20. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,877
    1,361
    113
    Izvalio sam da na bitgejmeru morate da budete conectable, tj da vam port na torent klijentu bude otvore, inace nece da radi ni greedy, niti ce da prikazuje koliko ste skinuli il uplodovali.

21. Efendija

Efendija зимница мајстор ™

4,706
    761
    113
    Pa ne znam, ja dok sam koristio ratio faker (koji ipak nije greedy) bio sam "connectable: no" znachi zatvoren port pa ipak varalo kao shto sam stavljao.

22. jovcov

jovcov Well-Known Member

635
    372
    63
  23. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro OMAE WA MO SHINDEIRU!

3,166
    292
    83
    baci mail na u2u i invite je tvoj

24. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,569
    113
    Pa ne znam, ja dok sam koristio ratio faker (koji ipak nije greedy) bio sam "connectable: no" znachi zatvoren port pa ipak varalo kao shto sam stavljao.

I meni chesto pishe da nisam connectable, a sve radi savrsheno. Nisam se trudio ishta da menjam, dok radi ok je.

25. gruja

gruja I am God of War

6,455
    939
    113
    Izvalio sam da na bitgejmeru morate da budete conectable, tj da vam port na torent klijentu bude otvore, inace nece da radi ni greedy, niti ce da prikazuje koliko ste skinuli il uplodovali.

Jel mozes da mi pomognes kako da namestim da bude conectable?

26. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,877
    1,361
    113
    I meni je pre radio greedy, i ortaku, al sam video pre neki dan da mu ne radi, tj ne moze da se konektuje na treker preko proxija.
    Grujo, moras da tesitras port iz mikro torenta, na ovom sajtu,http://www.canyouseeme.org/ , pa onda nadjes ovde http://portforward.com/ svoj ruter, i pratis uputstvo.

27. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,784
    83
    48
    Zna li neko dobru alternativu mikrosranju (utorrent), znaci treba mi kontrolisanje max dl/up-a za klijent i pojedinacne torente, koliko upload veza/dl veza po jednom torentu vuce i to mu dodje to.

Jebe me u zdrav mozak u zadnje vreme, taman sam provalio zasto ne radi na jednom privatnom trekeru, kad sad ne radi na drugom, o jebem li ti mikro slovo.

28. pulzarokkit

pulzarokkit The Machine

541
    7
    18
    ^desni klik na zeljeni torrent > bandwith allocation?
    ili sam pogresni razumeo...

29. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,784
    83
    48
    Treba mi drugi torrent klijent, posto su sajtovi postali probirljivi nenormalno da li ima neko trenutnu ili prethodnu ili xxxxx verziju, pa gledam da ubacim neki sekundarni klijent za takve slucajeve.[hr]
    Strpao sam vuze kao privremeno resenje kad mi zatreba, valjda ce dotad da osveze whitelistu ovi.

30. Efendija

Efendija зимница мајстор ™

4,706
    761
    113
    UL/DL brzina za pojedinachne torente desni klik na torent pa properties i imash maximum upload i download rate, 0 je neogranicheno tj. max. a ako npr. stavish 1 za upload, upload se onda ogranichava na 1 kb/s, ultra zajeb :D

31. CTOJAH

CTOJAH волим да ми лижу шупак

4,197
    747
    113
    Zna li neko dobru alternativu mikrosranju (utorrent), znaci treba mi kontrolisanje max dl/up-a za klijent i pojedinacne torente, koliko upload veza/dl veza po jednom torentu vuce i to mu dodje to.

Jebe me u zdrav mozak u zadnje vreme, taman sam provalio zasto ne radi na jednom privatnom trekeru, kad sad ne radi na drugom, o jebem li ti mikro slovo.

Na pitanju o kontrolisanju DL/UL ti je vec odgovoreno, a o µTorrentu cu ti reci samo ovo : Skinuo sam pomocu njega ~ 3 Tera Bajata (i nemam nameru da tu stanem) - znaci jebe te nesto drugo !

32. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,784
    83
    48
    Kad imas liniju "This torrent client isn't on our lol whitelist" moz' da je skinuo i 7.3 TB (godinu i po dana od sklepanja masine i instalacije OS-a) ali ce zestoko da iznervira kad krenu da te jebu pojedinacno trekeri sa njihovim zongliranjem podrzane verzije.

Da pojasnim, do juce mi je jedan treker bio trokiran sa "Errrr, NO" linijom za treker, instaliram zadnju verziju, stvar proradi, danas pokrenem torent sa drugog trekera, dobijem gore pomenutu poruku.

To mi govori da vise nije tako opusten kao sto je bio godinama unazad.

Da mogu da pokrecem bez drame 2 i vise razlicitih verzija istog bez otimanja asocijacije sa tor fajlovima kao sto mogu mpc da otvorim 2 razlicita ili 2 ista i bez problema rade bez sudara stvar bi bila daleko opustenija, ovako me razvlace svuda pomalo, valjda ce ovi drugi da osveze njihovu ebanu listu podrzanih klijenata da ne moram da se patim sa onim djubretom sto ima interfejs ovog kretenskog "WE KNOW U WANT IT, despite your massive dislike, IT'S NEXT BEST THING SINCE SLICED BREAD" windowsa.

33. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,569
    113
    ^
    da, i mene u zadnje vreme neki trekeri jebu, pa sam morao da skidam razne druge programe samo zbog tih trakera -_-

34. ivamark

ivamark Well-Known Member

5,611
    1,922
    113
    zezao sam se i ja sa raznim verzijama utorrenta i verzija 3.2 bulid 27886 je najbolja i radi mi na svim trackerima
    ima li neko problema sa blackcatsom? Od juce uopste ne mogu da pristupim stranici.

35. CTOJAH

CTOJAH волим да ми лижу шупак

4,197
    747
    113
    @ivamark
    Ako mislimo na istu stranicu onda izbacuje ovo kod mene :
    http://www.blackcats-games.net/ was not found on this server. That’s all we know.

36. ivamark

5,611
    1,922
    113
    @ivamark
    Ako mislimo na istu stranicu onda izbacuje ovo kod mene :
    http://www.blackcats-games.net/ was not found on this server. That’s all we know.

Jeste to je to.
    Nego znam da su upozoravali da ne radi nekima starnica,ali kako mi je sve radilo nisam obracao paznju.
    A ovo je nesto ozbiljnije onda.

37. grunt

grunt Celeb Freak

17,576
    3,712
    113
    Sad sam probao regularno sam se ulogovao na BC, jedini problem sto sam imao jesu one smaracke PM poruke od sistema, imali su neki bag u skripti pa sam za 2 dana imao 200+ poruka oko promene user class-a :D

38. ivamark

5,611
    1,922
    113
    Koja ti je tacna adresa u baru?Meni i dalje izbacuje nepostojecu stranu.
    Edit: treba na http da se samo doda s i radi bez prblema znaci https. :D

39. nojvil27

nojvil27 Member

106
    2
    18
    Trenutno otvorene registracije na Blackcats Games:

https://www.blackcats-games.net/signup.php

40. gruja

gruja I am God of War

6,455
    939
    113
    Jel i ovde radi fora sa utorentom preko gredija ili ne?
    Ili mora brisanje trakera kao na bitgejmeru?

41. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,918
    1,921
    113
    na blackcats radi drugačiji režim. skini nešto do 300mb, drži samo u utorrentu 1 dan. skineš veći fajl, drži 3. posle toga briši, radi šta znaš. nije loš taj sistem, tako da nema potrebe za varanjem

42. ivamark

5,611
    1,922
    113
    nemoj dzabe grujo da se registrujes.Ako je tebe banovao bitgamer toliko puta,na blackcats nema sta da trazis ako dobro ne iscitas i proucis pravila koja tamo vaze.

43. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,877
    1,361
    113
    Ni ja ne mogu da otvorim blackcarts, kao ni zamundu, kapiram da je do provajdera.

44. Roronoa Zoro

3,166
    292
    83
    imao sam acc dok su imali onu zajebanciju sa lažnom stranom, ali obrisali su me izgleda

45. mE.

mE. Member

43
    0
    6
    Zar je vec zatvorena prijava za blackcats-games?

Ako neko ima viska invite za blackcats ili bitgamer moze li mi ga moze dati.
    e-mail mi je: me.3@mail.com

46. Stanisinjo

Stanisinjo Duh sa śekirom

6,156
    217
    63
    Zar je vec zatvorena prijava za blackcats-games?

Ako neko ima viska invite za blackcats ili bitgamer moze li mi ga moze dati.
    e-mail mi je: me.3@mail.com

Poslao sam ti pm.

47. ivamark

5,611
    1,922
    113
    @Rodilo,Roronoa
    Probajte da stavite https onda hoce da radi BC
    https://www.blackcats-games.net

48. talicni67

talicni67 Member

429
    8
    18
    Ima li mozda neko pozivnicu za "cgpeers"?

49. Roronoa Zoro

3,166
    292
    83
    kod mene radi, ali su mi acc obrisali

50. Koder

Koder Horizontalni serklaž

2,938
    101
    63
    Ček, znači na BC ako skinem neki fajl veći od 300MB, samo ga ostavim da seeduje 3 dana i to je to? I kako tačno da znam koliko je ostavljen dugo da seeduje?

Share This Page