1. powered by Surfing Waves

Torrent talk [including invite requests]

Discussion in 'PC Gaming and hardware/software' started by Sol-Badguy, Jul 14, 2011.

1. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

31,159
    3,485
    113
    TvT se gasi! Vlasnici sajta su najavili iznenadno gasenje za koje ni site staff nije znao. Za sada je sajt online, ali ko zna koliko ce biti up. Masa krece lagano da se prebacuje na Morethan.tv / Nebulance.io

2. Stanisinjo

Stanisinjo Duh sa śekirom

6,156
    214
    63
    Nema ga jutros, ulazim kad ono samo objava o gasenju [:(]

3. DieH@rd

31,159
    3,485
    113
    Ja sam juce na vreme uspeo da uletim u Nebulance.io

4. R-Typer

R-Typer C64 Rulez!!!

225
    66
    28
    Na torrentleech.org su open registracije za nove korisnike do kraja ovog meseca.

TwiSteR and Roronoa Zoro like this.
  5. CTOJAH

CTOJAH волим да ми лижу шупак

4,197
    747
    113
    Sta drze na TorrentLeech-u ?

6. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,625
    1,239
    113
    Imaju sve,od stripova do 4k filmova,jedan od najstarijih trenutno aktivnih trekera.Odlican je.

CTOJAH likes this.
  7. DieH@rd

31,159
    3,485
    113
    torrentleech.org je dobar, koristim ga odavno, ali samo u ghostleach modu. Problem je sto nema nikakvog sistema za sakupljanje poena za management ratio-a.

Gledajuci pravila Nebulance-a, uz malo zalaganja se moze napraviti da tracker konstnatno radi u freeleach modu.

CTOJAH likes this.
  8. DieH@rd

31,159
    3,485
    113
    Vidim da je i extratorrent.cc umro. :-/

9. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!

5,266
    1,081
    113
    Taj sajt je bio odvratan. Prešao sam kratko na njega kada je bilo problema sa Pirate Bay i nisam mogao da verujem koliko je bio prepun malicioznih reklama. Najgore od svega je što je dok nisam počeo da koristim ublock Origin (do tada sam koristio Adblock Plus), linkovi ka torrentuima koje sam hteo da skidam su u aktivnom tabu otvarali te reklame, a tek iz najčešće drugog poteza bih u drugom, ne otvorenom, tabu dobio sadržaj koji sam hteo.

Neka su crkli, mada su se do sada vlasnici sigurno dosta oparili. Mnogi mrze izdavačke kuće koje se bore protiv torrenata, ja ih donekle razumem, naravno da nemam ništa protiv poštenih ljudi koji postavljaju torrente, i sam sam za mnogo stvari iz finansijskih razloga bio i ostao pirat, ali najviše mrzim takve likove kao što su bili vlasnici tog sajta, oni to ne rade da bi bi delili sadržaj, već da bi sami, često kao i ovde na baš nemoralan način, zaradili od tuđeg rada i finansija.

10. CTOJAH

4,197
    747
    113
    ExtraTorrent is going Underground

11. zdravkelja

zdravkelja Member

9,459
    2,007
    113
    Imam par pozivnica za RevolutionTT. Nesto ih i ne koristim jer uglavnom imam bolje alternative zbog seed bonusa, ali je dobar variety tracker, bas svasta ima.

12. ivamark

ivamark Well-Known Member

5,467
    1,762
    113
    @zdravkelja ja bih jednu pozivnicu ako moze?
    Imaju li oni seed poene ili ne zaboravio sam?

13. zdravkelja

zdravkelja Member

9,459
    2,007
    113
    Nemaju. Posalji mi email.

14. Blue

Blue ....................

12,047
    845
    113
    Ne vidim kako da se registrujem bez invite-a?

15. ivamark

5,467
    1,762
    113
  16. Blue

12,047
    845
    113
    Glup sam, piše sa desne strane da treba koristiti EXTRATORRENTLIVES kao invitation kod. :)

17. shone93

shone93 Active Member

960
    216
    43
    Sa kojeg torrenta skidate stripove, ja skinuo sve DC stripove do proslog meseca sa Pirate Baya ali nema dalje, a i fale mi neki brojevi koje moram da popunim jer me mnogo nervira.

Ako ima neko neki ivite za stripove ili nesto, neka salje, sve cu da uradim. Ovi brojevi sto mi fale ce me dovesti do ludila :D

18. Spidey

Spidey Marvel Knight

1,481
    201
    63
    Sve stripove skidam sa getcomics.org odlican sajt , updatuje se novim i starim stvarima svaki dan. Nije torrent nazalost ali funkcionise odlicno.

Sent from my HUAWEI G7-L01 using Tapatalk

19. shone93

shone93 Active Member

960
    216
    43
    Au Spidey al si me spasio covece, taman tamo imaju po brojevi sto mi fale. Spasio si me, hteo sam da poludim :D. Hvala puno tebra

Spidey likes this.
  20. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,623
    1,176
    113
    Je l' imao neko problem sa confirmation mail-om? Ja se juče registrovao, nije mi stigao, danas uradim resend, i opet ništa. Da napomenem, nije stigao ni u spam folder, tamo uvek gledam kad se registrujem na ovakve sajtove.

21. Efendija

Efendija зимница мајстор ™

4,700
    757
    113
    Ако ти је gmail, стиже у promotions део.

SolidSnake88 likes this.
  22. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,623
    1,176
    113
    Hvala. Upravo sam i sam otkrio kad sam otišao na all mail, i htedoh da obrišem pitanje. xD

23. WickedlNl

WickedlNl EmuGlx website editors

2,613
    1,270
    113
    El ima neki dobar torrent tracker za muziku primarnu. Ima dosta albuma koje ne mogu da nadjem na PB i slicnima pa dajte ako nesto tako postoji.

Trenutno trazim diskografiju X Japan i nigde ne mogu da nadjem.

24. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!

5,266
    1,081
    113
    Ne znam za taj X, ali ja sam sve što sam hteo našao na rutrucker.

25. disturbed

disturbed Well-Known Member

2,022
    693
    113
    shin-boyan likes this.
  26. WickedlNl

2,613
    1,270
    113
    @Super Simke 64

Hvala! Nasao sam celu diskografiju! Sto se tiche benda, bili su veliki kolko Kiss ali prvenstveno u Japanu. Kad su krenuli international trebali su da budu najveci rock band na svetu (imaju pesme i na engleskom) ali raspao se bend, dva clana izvrsili samoubistvo itd. Sada su se opet skupili ali retko nastupaju. U japanu ih smatraju bogovima i zadatak za svaki kai bend i dan danas. Imas dokumentarac od prosle godine "We Are X". Bas je emotivan i neverovatno sta su sve mogli da postignu da se nije desilo to sto se desilo. Evo i trailer ako te zanima:

@disturbed

Ufff ovo meni treba al nazalost vecinom skidam piratebay i nemam ni jedan account na ovim trackerima gde ti gledaju score seed/leech tako da bez toga ne mogu da apliciram bez profile linkova. Steta, tako nesto mi bas treba za metal.

27. ivamark

5,467
    1,762
    113
    @WickedlNl ako ti nije problem da seedujes (bez obzira da li neko skida dobijas seed poene) ja ti mogu poslati pozivnicu.
    Poslacu ti i malo poena da kupis upload za pocetak. :)

28. zdravkelja

zdravkelja Member

9,459
    2,007
    113
    Rutracker za muziku objasnjava, sve zivo imaju. Ali i sve ostalo. Samo da i njih ne ugase.

drablj and WickedlNl like this.
  29. Jörmungandr

Jörmungandr Poljski Konjušar

2,436
    938
    113
    Ja sve sto sam trazio od muzike sam nalazio na rutracker. I ne samo da imaju kompletne diskografije, vec i sve ostalo sto je bend izdao - EP, OST, singlovi, remaster verzije itd.

30. WickedlNl

2,613
    1,270
    113
    Ako ti nije problem bio bih ti zahvalan :) Naravno nemam problema da seedujem i odrzavam ratio al posto na PB nisam ni account morao da napravim, nisam se nikad ni cimao sa drugim trackerima tako da nemam neku istoriju kao dokaz.

31. WickedlNl

2,613
    1,270
    113
    Bas to. Evo skidam 6gb od live albuma, singlova, demoa pa do solo izdanja. Na PB ne mogu da nadjem ni barem njihov najpopularniji album a kamoli sve ovo.

32. Ace

Ace 1.000.000

2,986
    690
    113
    Ako dolaze u obzir i druge opcije sem torenata meni je za muziku Soulseek broj jedan (file sharing program je u pitanju). Preko njega sam iskopao neke stvari koje nigde na netu nisam uspevao da pronađem, check it out.

33. drablj

drablj Stalker

1,040
    217
    63
    ljudi na rutracker kace onako skupljeno kao sto ja radim. zato sam i odusevljen njihovim sadrzajem. to je ubedljivo najbolji tracker na svetu zbog kolicine podataka u svim kategorijama.
    evo ti moje statistike da posaljes za pozivnicu za taj metal tracker posto ja nikad tamo necu da se registrujem.

disturbed likes this.
  34. Maxa

Maxa opsa!

10,855
    3,744
    113
    dajte neki tracker gde ima da se skinu najnovije epizode, tj treća sezona serije kingdom(2014)... može i public, samo da ima.

35. Panzer

Panzer Travis Bickle

649
    23
    18
    Imas na pirate bay i kickass-u. Nisu sto su nekad bili, ali su svakako upotrebljivi ukoliko nemas alternativu.

36. Maxa

Maxa opsa!

10,855
    3,744
    113
    Snađoh se nekako, koristim neki torrent aggregator, torrentproject.se

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

37. Maxa

Maxa opsa!

10,855
    3,744
    113
    dal' su i morethan.tv sjebali?... :(

38. duchko037

duchko037 Member

62
    0
    6
    Ako neko imam pozivnicu za HDBits, bi bih mu zahvalan da mi pokloni.

39. Vampir

Vampir Well-Known Member

1,353
    94
    48
    Jel si nasao ovo? Ja nemogu da nadjem nista.

40. WickedlNl

2,613
    1,270
    113
  41. DieH@rd

31,159
    3,485
    113
    Pre vise od pola godine sam platio bio $5 za jednomesecni premium pristup GiantBomb snimcima, pa sam sa FlashGet-om skinuo sve MGScanlon snimke [i par drugih stvari]. Fantasticni su bili, bas sam se fino zabavio. Ostsao mi je jedino MGSV, to mi i dalje na hardu stoji, lagano gledam.

Vidim da su nedavno uradili i MGRising. :) Jednog dana cu morati i to da overim.

GiantBomb-ovi premium Lets Play snimci u kojem totalni novajlija igra celu MGS franshizu zajedno sa komentatorom [fantaticnim fanom franshize] koji se trudi da ne spojluje ista. Jako zabavno.

WickedlNl likes this.
  42. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,625
    1,239
    113
    Pre par godina sam i ja tako odigrao sve u jednom maratonu.Da se pripremim za peticu i bilo je jako zabavno.

43. CTOJAH

4,197
    747
    113
    @DieH@rd
    Placas pare da bi gledao necije LecPlejeve ???
    Ljudi moji dokle je stig'o gejming !

Super Simke 64 likes this.
  44. Vampir

Vampir Well-Known Member

1,353
    94
    48
    A jel moze to nekako da se sharuje :D

Edit: Nasao sam, neki lik sa 4chana ima private videa na youtubu :)

Last edited: Aug 4, 2017
  45. zdravkelja

zdravkelja Member

9,459
    2,007
    113
    ^ Onaj google doc? Htedoh bas da vam posaljem, ceo scanlon moze da se skine po delovima.

46. Vampir

Vampir Well-Known Member

1,353
    94
    48
  47. DieH@rd

31,159
    3,485
    113
    Daj i meni share ako ima linkova za MGScanlon Revengeance.

48. Vampir

Vampir Well-Known Member

1,353
    94
    48
  49. DieH@rd

31,159
    3,485
    113
    Awwww, yisss. Many thanks.

50. Blue

12,047
    845
    113
    Koji torrent klijent koristite trenutno?

Qbit mi je ubedljivo najbolji ali su skoro ubacili foru da ne možeš da obrišeš tracker što je problem naravno.

Share This Page