1. powered by Surfing Waves

Trazim nekoga da mi update 3DS na 4.4(evropski)

Discussion in 'Nintendo 3DS' started by Solesoslav, Jan 18, 2015.

1. Solesoslav

Solesoslav Member

540
    13
    18
    Pozdrav, trazim nekoga ko bi bio voljan da mi posalje(ja bih pokrio troskove slanja) ili jos bolje nadje se sa mnom u Beogradu(ili mozda Nis-u) i odradi to za 5 min igru koja bi update moj 3DS na 4.4 verziju.

Castlevania - Lords of Shadow - Mirror of Fate (Europe + USA)
    Fast & Furious - Showdown (Europe)
    Monster Hunter 3 Ultimate (Europe + USA)
    Monster High Skultimate Roller Maze (Europe)
    My Riding Stables 3D - Jumping for the Team (Europe)
    Paper Mario - Sticker Star (Europe)
    Project X Zone (Europe + USA)
    Sonic & All-Stars Racing Transformed (Europe)
    The Croods - Prehistoric Party! (Europe)
    Zero Escape - Virtue's Last Reward (Europe)
    To su ove igre. Ja sam ranije imao Mirror of Fate, ali sam ga igrao na drugom 3DS-u koji je bio update preko eshop-a, pa nisam znao da bi mi on resio problem.

2. Solesoslav

Solesoslav Member

540
    13
    18
    Dajte ljudi, dal stvarno niko nema Castlevaniu ili neku drugu od ovih igara. Stvarno mi treba.

3. Mrmotinjo

Mrmotinjo Mrmot

77
    11
    8
    Bratori imam ja Virtue's Last Reward, aj kad si u Nisu javi :)

4. Solesoslav

Solesoslav Member

540
    13
    18
    E jebote, znas da sam bio u nisu bas 28. nego jbg nisam video. Ajde poslacu bratu konzolu pa cim njemu stigne cimam te ako nije problem da se nadjete I odradite to. Hvala puno.

5. gentlemen

gentlemen Yayoi ice cream

271
    56
    28
    ja imam mh3u i virtues last reward, i iz Beograda sam . . sad ne kapiram kako se radi ovo, samo ubacis igru u unutra i uradis update?

6. Solesoslav

Solesoslav Member

540
    13
    18
    Lele to mi kazi majstore. Da bukvalno se nadjemo ti I ja, ubacim igru u 3DS probam da je upalim, on mi kaze da treba mandatory on kart software update, ja kliknem ok, sacekamo pola minuta I to je to. Kazi mi kada I gde bi ti odgovaralo? Ja zivim u centru I nemam puno obaveza u narednih nedelju dana, pa ono samo kazi kad. Poslacu ti broj na pm.

Share This Page