1. powered by Surfing Waves

Uncharted 4: A Thief's End [Maj 2016]

Discussion in 'PlayStation 4' started by DieH@rd, Jun 10, 2014.

1. gruja

gruja I am God of War

6,313
    853
    113
    Ne znam sta je tako fascinantno u njegovoj glumi?
    Covek je izgovorio pet reci u pobesnelom maxu u betmen rises mozda deset,dobra gluma je hit ledzer,dzek nikolson,bata stojkovic,dzordz kluni ,harison ford pa i dzoni dep to su samo neki od glumaca koji glume dobro,prosecna gluma je stalone ,svarcika,onaj kecer rok je i ispodprosecne ali se malo popravio vremenom,vin dizel i tako ti pajseri na stereodima.
    To je neko moje misljenje sto se glume tice,onaj baptista glumi u guardiansima ne zna ni on zasto.
    Mislim tako neki likovi kao ta vrsta glumaca ne moze da ima dobru glumu,mozda jedino dof langer u svoje vreme ostalo je blago receno prosecna gluma ,nazvao bi i ispodprosecnom glumom ali ajde da ne budem previse zategnut...

Послато са Lenovo K50-T5 уз помоћ Тапатока

2. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,109
    1,247
    113
    George Clooney uopšte nije neki glumac. U većini filmova glumi manje više istu ulogu, sebe.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

TwiSteR likes this.
  3. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,129
    1,386
    113
    Ako si gledao samo Mad Max i Batman, onda da, nije ni cudo sto tako mislis. Verovatno nisi gledao ni Locke, ni Bronsona ni Legend pa da vidis kako kvalitetno glumi osobe sa psiholoskim teskobama. Ali dobro, tebi odgovara Dzordz Kluni kao kvalitetan glumac, ja mislim dijametralno suprotno od toga, pa nam se tako misljenja razilaze prilicno, nema tu neke diskusije

4. TwiSteR

TwiSteR Well-Known Member

616
    315
    63
    @gruja Ne kažem da je Hardy najbolji (holivudski) glumac svih vremena, niti da je njegova gluma fascinantna, ali uloge koje dobija mu leže i odlično ih iznosi. U glumačkoj profesiji, pored talenta, veoma je važna i harizma, aTom je itekako ima. Uloge u Batman-u i Mad Max-u, nisu njegove jedine uloge. Pogledaj npr. film Legend, gde izvanredno glumi braću Krej (obojicu). Tu su i Bronson, The Drop, Child 44, itd., kao i serije Peaky Blinders i Taboo.

Edit: Preteće me Time, dok sam pisao ovo gore. Uglavnom, slažemo se. ;) I da, George Clooney je kurton od glumaca. :yes:

Sent from Nexus 5X

Last edited: May 23, 2017
  5. gruja

gruja I am God of War

6,313
    853
    113
    Gledao sam legend tu je bio odlican,ostale pomenute filmove nisam gledao.
    Kristian balea sam jos u euqalibrijumu skontao kao ok glumca a americki psiho ne bih ni da komentarisem,da sam samo gledao betmena mislio bi slicno kao i za hanria (mada je bale meni licno bolji od afleka kao betmen)

Послато са Lenovo K50-T5 уз помоћ Тапатока

6. stale

stale bowel disruptor

3,587
    864
    113
    Post godine

Sent from my 6055P using Tapatalk

Omega likes this.
  7. Omega

Omega N64 je đubre

14,852
    2,024
    113
    dof langer omg! :D

Super Simke 64 likes this.
  8. Carnex

Carnex Jetrena Pašteta

4,369
    655
    113
    Ne zaboravi Silent Hill. Jeste da priča nema veze sa igrom a povremeno ni sa životom al je audio vizuelni doživljaj i atmostfera 100% SH. Definitivno najbolja konverzija igre u igrani film.

Uncharted stvarno ima potencijal da bude odličan film. Samo da ne pokušaju da se prave pametni. Ako naprave efektivno rimejk Lova na Zeleni Dijamant (pošto je prvi Uncharted u stvari dobrim delom taj film u obliku igre) napraviće dobar Uncharted film.

TwiSteR likes this.
  9. vetar

vetar Well-Known Member

5,835
    926
    113
    Meni je ovo najbolji Uncharted (nisam još igrao Lost Legacy).

Manje-više sve zamerke koje sam imao za prethodne tri igre su ovde dosta bolje urađene.
    Ima manje napucavanja a istovremeno dosta više istraživanja, sve lokacije su mi bile zanimljive i mislim da kao paket ova igra ima najbolje lokacije.
    Priča najbolja do sada, dublja, kompleksnija. Mnogo mi se svidelo što ovaj put nije bilo neke natprirodne sile kao u prethodnim delovima već je nekako sve dosta realnije.
    Grafika stvarno izuva, ne sećam se koliko sam puta zastao samo da bi razgledao koliko dobro izgleda.
    Takođe dužina igra je za svaku pohvalu, od prilike mi je trebalo duplo više vremena u odnosu na prethodne igre.

Tek trebam da odigram Lost Legacy, ali fenomenalan serijal u svakom slučaju,
    toliko dobar da ću gledati da imam Uncharted Trilogy i U4 digitalno na konzoli a i Lost Legacy ako mi se bude svideo.

IMO U4>U2>U3>U1

grunt likes this.
  10. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

29,396
    2,683
    113
    Od TLL ocekuj isti kvalitet igre kao i U4 [iako je napravljen za samo godinu dana], ali uz pacing koji nema previse sporih deonica. Prica se odbija brze, miks istrazivanja i borbe se desava cesce, ali i dalje je cela kampanja puna obrta po kojima je Uncharted serijal poznat [a i sve izgleda ultra AAA].

Iako sam uzivao u U4, ne moze se poreci da je igra imala velik buildup do momenta kada je "govno udarilo ventilator" [tj, post-Auction firefight, koji je oznacio pocetak bas akcionog dela igre].

11. Blue

Blue ....................

11,482
    635
    113
    Mene smorila u U4 over the top patetika na kraju igre, jbg.
    Mislim impresivna je igra ali više su me oduševili U2 i U3 iako ih nisam igrao odmah po izlasku.

shin-boyan and gruja like this.
  12. grunt

grunt Celeb Freak

15,740
    2,449
    113
    @vetar
    Istog smo misljenja i meni je u4 najbolji.

A kao sto sam pisao ranije epilog je bio super bas sam uzivao, imho nema nikakve patetike sto kaze blue.

13. vetar

vetar Well-Known Member

5,835
    926
    113
    Ne mislim ni ja da je bilo neke jake patetike na kraju, ali epilog defintivno jesu malo razvukli, ali mi to ne utiče na kompletno mišljenje o igri.

14. sqall

sqall Active Member

863
    109
    43
    Zavrsih i ja igru sta reci zbogom Nejtane Drejche ziv ti meni bio 100 godina.
    Odlicna je igra otprilike 8.5 od 10 vizuelno nemam reci prica premlaka za ovaj serijal.
    Epilog je ok tu sam sasvim zadovoljan ipak je to epilog majka mu stara.
    Sta je mene malo razocaralo je mlaka prica presmesan zadnji fajt,madagaskar dosada i nedostatak onog epic osecaja koji sam imao kad sam zavrsio dvojku.
    Po meni su i dalje U2,U4,U1 i U3 u tom redosledu.
    U3 je samo zadnji zato sto je jedinica ipak bila epic kad sam je prvi put upalio ali sve su to nijanse u sve tri igre osim U2 koji mi je i dalje svez u pamcenju eto toliko me je odusevila ta igra.
    Sve pohvale za razvojni tim zena me je cudno gledala kada sam posle zavrsne spice odradio jedan aplauz iz postovanja za sve ove godine zabave,samo sam joj rekao ne razumes ti to duso. :D

Cipak likes this.
  15. WickedlNl

WickedlNl EmuGlx website editors

2,297
    1,058
    113
    U4 je savrshen send off sa sve PS1 i Crash bandicoot-om u stanu. Isto kao sto je i MGS4 bio za Solid Snake. Iz tog razloga se nadam da nece vishe biti Uncharted nastavaka.

Nek se sad skoncentrisu na TLOU koja ce sigurno imati i treci deo a usput ce naci novi IP isto kao kada su za vreme U2 istrazivali TLOU.

grunt likes this.
  16. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

11,132
    1,975
    113
  17. DieH@rd

29,396
    2,683
    113

18. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,109
    1,247
    113
    Of course, to je isto bilo implementirano u BiA Hell's Highway igri.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

19. DieH@rd

29,396
    2,683
    113
    Heh, secam se toga. Odlicna igra.

BTW, Nathan Fillion je krenuo da hintuje da ce 16. jula biti novosti oko Uncharted filma [culi smo nedavno da je Sony uposlio Tom Holland-a da glumi mladog Drake-a]. Fillion toliko lici na Drake-a da bi stvarno bilo steta dati mu ulogu mladog Sully-a.
    [njegova slika od pre par meseci]

Al sa druge strane, u ulozi Sully-a njegov banter bi bio odlican.

20. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,263
    968
    113
    Bez citanja sam pomislio da nisu mozda vratili Firefly a DH pogresio temu :D

21. DieH@rd

29,396
    2,683
    113
    Disney ce uskoro kupiti filmske/TV studije FOX-a, a trebace im materijala za novi Disney streaming servis koji stize uskoro. Mislim da je to makar daje sansu da Firefly-u da ponovo ozivi.

nikola22 likes this.
  22. howler

howler Well-Known Member

2,457
    575
    113
    Uncharted movie se zapravo desava?
    Nathan bi bio idealan za glumeti Nathan-a :) ali jbg, Hollywood.
    Holland sa druge strane je previse zgoljav, zbog toga su mu dali i SpiderMan ulogu... Sad ce taj isti decak igrati rolju na bad ass akcionog heroja koji razvaljuje sa AK47 sve pred sobom
    Zato postoje kastinzi!!! Kao sto Tobbie Maguirre se ne moze boriti protiv Predatori i Alien-i tako Russel Crowe ili Jake Gylenhall nikada nece razvaliti u nekoj komediji

23. Maxa

Maxa opsa!

9,761
    2,909
    113
    the.nice.guys.

Rodilo likes this.
  24. howler

howler Well-Known Member

2,457
    575
    113
    Well i Stallone se okusao u komedijama al budimo realni taj film nosio ga Gosling za svo vreme, kao i Downey Jr u Kiss kiss Bang Bang, kako bilo oba filma - fenomenalni.

voja87 and Maxa like this.
  25. Maxa

Maxa opsa!

9,761
    2,909
    113
    nije buš russell toliko u senci, a nikako out of place.

26. DieH@rd

29,396
    2,683
    113
    Obe glavne uloge su bile dobro odradjene, a namenski su oboje imali drukcije karaktere [old hardened wise guy & insane hyperactive idiot].

[da preimenujem thread u 'shane black appreciation zone' ? :)]

27. sqall

sqall Active Member

863
    109
    43
    Koliko sam razumeo Holland glumi mladoga Drakea sto je ok po mom misljenju.

28. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

4,747
    920
    113
    Jbg, da je Nathan Fillion igrao u nekom Marvelu glumio bi Drake-a. Klinci sada znaju samo glumce koji tamo glume. Ili si Marvel heroj ili si niko!

29. DieH@rd

29,396
    2,683
    113
    Fillion je davno zasluzio svoj fandom sa Firefly-om.

30. Maxa

Maxa opsa!

9,761
    2,909
    113
    Tebrići, fillion je mator i debeo, a nije ni poznat po akcijama, ne sećam se da je ikada izvodio neke akrobacije i blizu onoga što bi ličilo na uncharted.

Da su snimali film pre 10 godina imalo bi nekog smisla.

Sent from my D6503 using Tapatalk

31. Blue

Blue ....................

11,482
    635
    113
    A da bude izgubljeni Drejkov ćale?

32. DieH@rd

29,396
    2,683
    113
    Mator jeste, al debeo nije. Also, glumac je, posao mi je da se dovede u red ako uloga to zahteva.

33. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

4,747
    920
    113
    Ha, sad mi je jasno, Holland je uzet zato što on zapravo ima iskustva sa akrobacijama i veranjima kao Spiderman! ;)

Doduše, njegov Spiderman je uvek CGI, ali nema veze. :)

34. Maxa

Maxa opsa!

9,761
    2,909
    113
    Ili da bude matori drake, untold story. Ali sumnjam da im je to na umu...

Sent from my D6503 using Tapatalk

35. voja87

voja87 Well-Known Member

10,445
    1,933
    113
    sta znam imo jos uvek bi mogao da prodje kao nathan samo da se max utegne

36. sqall

sqall Active Member

863
    109
    43
    Da ne ispadne da sam sada Holland fan,ispao mi je bio klip na FB kako mali Holland trenira mislim da imas na YT treba pogledati 90% glumaca nije u stanju da izvede one akrobacije da se razumemo nije sad wow ali za klinju sasvim ok.
    Ja iskreno nisam ljubitelj tih teenage zvezda itd. ali realno ne znam koga bih uzeo za mladog drake-a.

37. voja87

voja87 Well-Known Member

10,445
    1,933
    113
    yep sposoban je da radi akrobacije...ali je opet spiderman u filmu skoro pa uvekl skroz cgi, toliko da ispada smesno, skine masku ono telo i dalje cg

38. DieH@rd

29,396
    2,683
    113
    Ipak je bio u pitanju samo fanfilm. Iako budzet ocigledno nije bio velik, super je uradjeno.

Also, Fillion izgleda spot on. Nit je previse star nit previse debeo za "pre-U4" Drake-a. Dobar izbor za Sully-a. :)

Bice steta ako ne bude nastavka.

edit-

edit2 - najbolji momenat

Last edited: Jul 16, 2018
    voja87, Blue and eufrat like this.
  39. grunt

grunt Celeb Freak

15,740
    2,449
    113
    WTF gde je nastavak ??????????? I need moar !

Odlicno je :)

40. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,109
    1,247
    113
    Jako cool :)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

41. voja87

voja87 Well-Known Member

10,445
    1,933
    113
    jel ovo pokusavaju kao sto je bilo sa deadpool-om, nije sad leakovano nista ali pretpostavljam da ocekuju super pozitivne reakcije zbog kojih ce se mozda napraviti ceo film...?
    btw drugaciji sully nego sto sam ocekivao opet ne bi imao nista protiv da ga igra taj lik
    filliona bi za film naterao na striktni rezim, da mu i ovo malo stomaka ode plus dobije malo misica

42. gruja

gruja I am God of War

6,313
    853
    113
    Ocaj od izbora glavnog glumca(drejka)
    Ima facu kao da je video duha...

43. Maxa

Maxa opsa!

9,761
    2,909
    113
    i kad trči izgleda smešno malo. režim bi sigurno pomogao :)

44. voja87

voja87 Well-Known Member

10,445
    1,933
    113
    na john wick trening sa keanu reevesom:)

Maxa likes this.
  45. howler

howler Well-Known Member

2,457
    575
    113
    kad pomislim.... Tom Holland i Brian Cranston i nisu tako los izbor.

Boze kako je samo ovo lose snimljeno.
    Dijalozi, pokreti, scenario, akcione scene. Neznam sta su hteli imitirati na 11:18, mozda kojotom iz Brze Ptice trkacice, teatralno i bzvz

Bio je fan movie pre ovoga... kopirana scena iz U1 ali IMO stoput bolja gluma i camera work.

46. DieH@rd

29,396
    2,683
    113

grunt likes this.
  47. Wahad

11,132
    1,975
    113
    Izgubio sam Uncharted 4.... jos jedan

Sent from my iPhone using Tapatalk

48. DieH@rd

29,396
    2,683
    113
    But.... how?

49. Wahad

11,132
    1,975
    113
    Ne znam.... postoji mogucnost da sam Timemasteru vratio njegov a u kutiji stavio i svoj disk greskom, ali on nije trenutno dostupan da proverim...

Igram pa ubacim u kutiju od druge igre pa tu drugu u trecu kutiju i tako u krug :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

50. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,129
    1,386
    113
    Provericu cim se vrstim u srbiju pa ti javljam. Iskreno nisam ni proveravao kutiju kad si mi davao

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Share This Page