Uncharted 4: A Thief's End [Maj 2016]

Discussion in 'PlayStation 4' started by DieH@rd, Jun 10, 2014.

1. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,438
    997
    113
    daleko je tom hardy od prosecnog glumca

eufrat, DieH@rd and TwiSteR like this.
  2. gruja

gruja I am God of War

5,591
    659
    113
    Ne znam sta je tako fascinantno u njegovoj glumi?
    Covek je izgovorio pet reci u pobesnelom maxu u betmen rises mozda deset,dobra gluma je hit ledzer,dzek nikolson,bata stojkovic,dzordz kluni ,harison ford pa i dzoni dep to su samo neki od glumaca koji glume dobro,prosecna gluma je stalone ,svarcika,onaj kecer rok je i ispodprosecne ali se malo popravio vremenom,vin dizel i tako ti pajseri na stereodima.
    To je neko moje misljenje sto se glume tice,onaj baptista glumi u guardiansima ne zna ni on zasto.
    Mislim tako neki likovi kao ta vrsta glumaca ne moze da ima dobru glumu,mozda jedino dof langer u svoje vreme ostalo je blago receno prosecna gluma ,nazvao bi i ispodprosecnom glumom ali ajde da ne budem previse zategnut...

Послато са Lenovo K50-T5 уз помоћ Тапатока

3. eufrat

eufrat Well-Known Member

2,205
    829
    113
    George Clooney uopšte nije neki glumac. U većini filmova glumi manje više istu ulogu, sebe.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

TwiSteR likes this.
  4. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,438
    997
    113
    Ako si gledao samo Mad Max i Batman, onda da, nije ni cudo sto tako mislis. Verovatno nisi gledao ni Locke, ni Bronsona ni Legend pa da vidis kako kvalitetno glumi osobe sa psiholoskim teskobama. Ali dobro, tebi odgovara Dzordz Kluni kao kvalitetan glumac, ja mislim dijametralno suprotno od toga, pa nam se tako misljenja razilaze prilicno, nema tu neke diskusije

5. TwiSteR

TwiSteR Active Member

464
    225
    43
    @gruja Ne kažem da je Hardy najbolji (holivudski) glumac svih vremena, niti da je njegova gluma fascinantna, ali uloge koje dobija mu leže i odlično ih iznosi. U glumačkoj profesiji, pored talenta, veoma je važna i harizma, aTom je itekako ima. Uloge u Batman-u i Mad Max-u, nisu njegove jedine uloge. Pogledaj npr. film Legend, gde izvanredno glumi braću Krej (obojicu). Tu su i Bronson, The Drop, Child 44, itd., kao i serije Peaky Blinders i Taboo.

Edit: Preteće me Time, dok sam pisao ovo gore. Uglavnom, slažemo se. ;) I da, George Clooney je kurton od glumaca. :yes:

Sent from Nexus 5X

Last edited: May 23, 2017
  6. gruja

gruja I am God of War

5,591
    659
    113
    Gledao sam legend tu je bio odlican,ostale pomenute filmove nisam gledao.
    Kristian balea sam jos u euqalibrijumu skontao kao ok glumca a americki psiho ne bih ni da komentarisem,da sam samo gledao betmena mislio bi slicno kao i za hanria (mada je bale meni licno bolji od afleka kao betmen)

Послато са Lenovo K50-T5 уз помоћ Тапатока

7. stale

stale bowel disruptor

3,321
    693
    113
    Post godine

Sent from my 6055P using Tapatalk

Omega likes this.
  8. Omega

Omega N64 je đubre

13,696
    1,592
    113
    dof langer omg! :D

Super Simke 64 likes this.
  9. Carnex

Carnex Jetrena Pašteta

4,026
    421
    83
    Ne zaboravi Silent Hill. Jeste da priča nema veze sa igrom a povremeno ni sa životom al je audio vizuelni doživljaj i atmostfera 100% SH. Definitivno najbolja konverzija igre u igrani film.

Uncharted stvarno ima potencijal da bude odličan film. Samo da ne pokušaju da se prave pametni. Ako naprave efektivno rimejk Lova na Zeleni Dijamant (pošto je prvi Uncharted u stvari dobrim delom taj film u obliku igre) napraviće dobar Uncharted film.

TwiSteR likes this.
  10. vetar

vetar Well-Known Member

4,912
    640
    113
    Meni je ovo najbolji Uncharted (nisam još igrao Lost Legacy).

Manje-više sve zamerke koje sam imao za prethodne tri igre su ovde dosta bolje urađene.
    Ima manje napucavanja a istovremeno dosta više istraživanja, sve lokacije su mi bile zanimljive i mislim da kao paket ova igra ima najbolje lokacije.
    Priča najbolja do sada, dublja, kompleksnija. Mnogo mi se svidelo što ovaj put nije bilo neke natprirodne sile kao u prethodnim delovima već je nekako sve dosta realnije.
    Grafika stvarno izuva, ne sećam se koliko sam puta zastao samo da bi razgledao koliko dobro izgleda.
    Takođe dužina igra je za svaku pohvalu, od prilike mi je trebalo duplo više vremena u odnosu na prethodne igre.

Tek trebam da odigram Lost Legacy, ali fenomenalan serijal u svakom slučaju,
    toliko dobar da ću gledati da imam Uncharted Trilogy i U4 digitalno na konzoli a i Lost Legacy ako mi se bude svideo.

IMO U4>U2>U3>U1

grunt likes this.
  11. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

27,237
    2,002
    113
    Od TLL ocekuj isti kvalitet igre kao i U4 [iako je napravljen za samo godinu dana], ali uz pacing koji nema previse sporih deonica. Prica se odbija brze, miks istrazivanja i borbe se desava cesce, ali i dalje je cela kampanja puna obrta po kojima je Uncharted serijal poznat [a i sve izgleda ultra AAA].

Iako sam uzivao u U4, ne moze se poreci da je igra imala velik buildup do momenta kada je "govno udarilo ventilator" [tj, post-Auction firefight, koji je oznacio pocetak bas akcionog dela igre].

12. Blue

Blue ....................

10,933
    461
    83
    Mene smorila u U4 over the top patetika na kraju igre, jbg.
    Mislim impresivna je igra ali više su me oduševili U2 i U3 iako ih nisam igrao odmah po izlasku.

shin-boyan and gruja like this.
  13. grunt

grunt Celeb Freak

14,133
    1,802
    113
    @vetar
    Istog smo misljenja i meni je u4 najbolji.

A kao sto sam pisao ranije epilog je bio super bas sam uzivao, imho nema nikakve patetike sto kaze blue.

14. vetar

vetar Well-Known Member

4,912
    640
    113
    Ne mislim ni ja da je bilo neke jake patetike na kraju, ali epilog defintivno jesu malo razvukli, ali mi to ne utiče na kompletno mišljenje o igri.

Share This Page