Uncharted: The Nathan Drake Collection [7. oktobar 2015]

Discussion in 'PlayStation 4' started by DieH@rd, Aug 17, 2015.

1. voja87

voja87 Well-Known Member

8,653
    1,287
    113
    ne samo da su drugaciji nego su i bolje odradjeni, sve je fino ispricano i nista nije zvrzano u tlou
    kao sto sam rekao ne bi sad u sredini serijala pocinjao tlou, predji uncharted pa onda tlou

vetar likes this.
  2. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

27,237
    2,002
    113
    Bice mu previse mozda da posle U1 i U2 odmah krece na U3. Nek sam odluci.

vetar likes this.
  3. zdravkelja

zdravkelja Member

7,886
    1,065
    113
  4. vetar

vetar Well-Known Member

4,912
    640
    113
    Hvala na savetima, napraviću malo pauzu pa ću još videti da li prvo U3 ili TLoU, U4 ću u svakom slučaju na kraju.

5. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,438
    997
    113
    Onako kako su izlazile igre. Ne drugačije

6. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,130
    720
    113
    Ja sam odigrao isto sva tri redom. I nije mi se smučilo. :) Ima trojka svojih odličnih trenutaka, ali ne očekuj veći kvalitet i nešto preterano drugačije u odnosu na dvojku. Pucanje je čini mi se opet nešto traljavije u odnosu na U2, i ima previše QTE tabanja, to ume da smori malo. Ali je zato grafika izglancana do savršenstva.

Last edited: Dec 17, 2016
  7. gruja

gruja I am God of War

5,591
    659
    113
    Meni je u u1 druga polovina igre bolja nego prva.

8. vetar

vetar Well-Known Member

4,912
    640
    113
    Završio i U3, IMO definitivno slabija nego U2 iako opet odlična igra,
    pacing je malo čudan, ima previše QTE-a, ceo deo sa dokovima i brodovima mi nije bio uopšte zanimljiv čak i mučan za igranje,
    ali zato je zadnji deo od pustinje pa do kraja mnogo dobar.

IMO U2>U3>U1,
    da sam kojim slučajem igrao kada i kako su izlazile defintivno bi stavio U2>U1>U3.

Sledeći je TLoS pa U4 na kraju. :)

DieH@rd and grunt like this.
  9. grunt

grunt Celeb Freak

14,133
    1,802
    113
    Iskreno davno bese pa se vec ne secam kakav je bio gameplay tog segmenta na "groblju" brodova, ali znam da me je vizuelno ostavilo bez daha, a tek kasnije onaj segment u brodu kad se okrene i ona voda poplavi sve, droolovo sam zesce xD

voja87 likes this.
  10. vetar

vetar Well-Known Member

4,912
    640
    113
    To jeste, igra grafički izgleda veoma impresivno na svakom koraku i to postane normalno dok igraš, ali se lošiji ili dosadniji gameplay ipak oseti.
    Dok i brod su mi najmanje zanimljive lokacije u igri, plus što ima previše napucavanja bez ikakvog istraživanja.

Inače kako igra i priča u zadnjem delu podsećaju na Indiana Jones and the Last Crusade. :)

Last edited: Jan 10, 2017
  11. howler

howler Well-Known Member

2,145
    377
    83
    Cruise ship level je najvece tehnolosko dostignuce na PS3 konzoli :)

12. zdravkelja

zdravkelja Member

7,886
    1,065
    113
    Dok je smarao, predugo je trajao taj segment, ali je brod bio bas spektakularan.

13. DieH@rd

27,237
    2,002
    113
    Sto se mene tice, sam taj uvod u groblje brodova je bas bio pretezan i predugacak fight, definitivno jedan od znacajnih difficulty spike-ova igre. Na svu srecu, predje se i to brzo [uz malo strpljenja]. But still, awesome awesome game.

14. dewas

dewas New Member

21
    2
    3
    Koja je razlika izmedju ove dvije verzije? I da li je uopse ima?

[​IMG] [​IMG]

Last edited: Mar 16, 2017
  15. eufrat

eufrat Well-Known Member

2,205
    829
    113
    Razlika je u omotu.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

16. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,438
    997
    113
    I donji je 1000x lepsi

stale likes this.
  17. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Administrator

10,041
    1,545
    113
    Hmmm.....

18. grunt

grunt Celeb Freak

14,133
    1,802
    113
    @Wahad
    Tapatalk ;) Donja = druga :D

19. voja87

voja87 Well-Known Member

8,653
    1,287
    113
    meni je lepsi prvi omot, samo moglo je bez onog 3 great games 1 great price

20. ivamark

ivamark Well-Known Member

4,196
    806
    113
    Na mobilnom je ovaj sa Drejkovolm siluetom bio dole. :) I da donji cover je mnogo lepsi. :D

21. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,438
    997
    113
  22. dewas

dewas New Member

21
    2
    3
    Izgleda da je plavi omot za EU, a ovaj sa siluetom za US region.

Imam nalog na US i kada sam pokusao da sa stora ubacim neke add-on za igru koju sam kupio na disku u UK, nije moglo.
    Morao sam da pravim UK nalog i da poskidam add-on za igru sa UK nalogom.
    Mislim da u ovom slucaju bih isto morao da uradim, ako bih kupio ovu EU verziju.

23. ivamark

ivamark Well-Known Member

4,196
    806
    113
    Nope, plavi je samo novi print. Imam Eu kopiju sa ovom drugom verzijom zlatnom.

24. DieH@rd

27,237
    2,002
    113
    Mislim da nije kriv tapatalk, indeed je postovao dve odvojene slike ali url od druge imgur slike se ne embeduje.

25. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

18,712
    1,914
    113
    Tapatalk prijatelj svih NCR radnika forumasa :p

darkado likes this.
  26. vetar

vetar Well-Known Member

4,912
    640
    113

Celebrating 10 Years of Uncharted
    https://www.naughtydog.com/blog/uncharted_10th_anniversary

This Sunday, November 19, marks the 10th anniversary of Uncharted: Drake’s Fortune first release in North America. At the time, we knew it was the beginning of an exciting new chapter in the studio’s history, but never in our wildest dreams could we have imagined that it would be the first step in an adventure that would span five games across two console generations during the last decade. We’re truly fortunate to have had the opportunity to build the world of Uncharted and tell unbelievable stories with Nate, Elena, Sully, Sam, Chloe, Nadine, and the rest of the cast; all while you, our biggest fans, were along for the ride.

We’re commemorating the Uncharted 10th Anniversary with a month long celebration, beginning Sunday and culminating at PlayStation Experience 2017.

We’ve also teamed up with PlayStation to create and release a new Uncharted 10th Anniversary PS4 system theme and profile avatar, which will be available for free for 48 hours--from Sunday, November 19 at 8:00am PT until 8:00am PT, Tuesday, November 21. During this period, other select Uncharted PS4 system themes and avatars will also be free. Visit the PlayStation Store and look for an “UNCHARTED 10th Anniversary Bundle”. Don’t miss it.

For our multiplayer fans, starting later today until December 19, we’re giving away an Uncharted 10th Anniversary character skin bundle in Uncharted 4 and Uncharted: The Lost Legacy multiplayer, which includes some classic skins for Nate, Elena, and Sully. We’re also hosting a 50% off sale on all Uncharted Point and Relic items until December 19.

We’ll wrap up the Uncharted 10th Anniversary celebrations at PSX with event activities, including a special retrospective panel featuring members of the cast of Uncharted and a show floor puzzle room experience set in a life-sized recreation of Nate’s Attic. We’ll also have new Uncharted 10th Anniversary merchandise available at the PlayStation Gear Store booth. Be sure to tune-in for the panel on Saturday, December 9 at 5:00pm PT on live.playstation.com and follow Naughty Dog and PlayStation social channels all weekend long to see updates from the event.

On behalf of everyone at the studio, thank you for 10 incredible years of Uncharted.

27. howler

howler Well-Known Member

2,145
    377
    83
    Pa gde je onda Naughty Dog Sale na PSN-u?!?
    Firma slavi godisnjicu pa ti da penkalo, kalendar, privezak....
    Propali da bog da.. stipse :p

28. DieH@rd

27,237
    2,002
    113
    Pa jos nije godisnjica, sutra je. Videcemo da li ce mozda nesto da postave.

Ne verujem da ce biti ista, gore je lepo napisano da povodom godisnjice daju besplatne skinove za U4/TLL MP.

29. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Administrator

10,041
    1,545
    113
    Sutra će sigurno najaviti Nathan Drake Collection Remaster za PS4Pro

30. DieH@rd

27,237
    2,002
    113
    Mislis podrsku za vece rezolucije? Ne verujem. Da spremaju jos nesto, najavili bi to odmah zajedno sa ovim snimkom i vescu da ce na PSX-u imati panel.

Share This Page