1. powered by Surfing Waves

Vama lično najomiljenije igre za PS1

Discussion in 'Sony PlayStation' started by Blue, Jul 16, 2011.

1. Cipak

Cipak RPG Fan

1,551
    319
    83
    Pa sad nesto bas slicno Suikodenu 2 nema a da sam ja igrao i da mi je ostalo u secanju. Ako se neko drugi seti neka napise i meni se igra tako nesto. Nebitna je platforma.
    Eto meni cetvorka nije legla nikako cak je nisam ni zavrsio sto mi se retko desava. Bar kada je Jrpg u pitanju.

2. Mile88

Mile88 Well-Known Member

213
    480
    63
    Ja sam igrao samo prva dva dela Suikoden-a. Po review-u igara koje sam video u planu mi je da odigram Beyond the Beyond i Wild Arms sa PS1. Izgledaju takodje prejako, da li je neko od vas igrao neku od tih igara?

3. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,590
    1,370
    113
    Ako juris rpgove, eternal eyes je relativno vredan paznje.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Mile88 likes this.
  4. Mile88

Mile88 Well-Known Member

213
    480
    63
    Nikad je nisam igrao, super izgleda. To ce se takodje igrati :)

5. Visant

Visant Captain Caveman

2,431
    14
    38
    Playstation 1 je konzola koju sam najvise proveo vremena igrajuci u periodu 1997-2004 .
    Takodje molim , ako neko zna za igre ( retro ili nove ) koje su slicne ovima koje su slicne ovima da preporuci posto bih bas voleo nesto novo sto bi moglo da izazove nostalgiju tog vremena . I dan danas se secam kako sam cekao da kupim novi bonus kako bi saznao sta ce sve novo da izadje .

Uz Ehrgeiz - quest mode

U to vreme mi je bas drzala paznju zbog 3D grafike i RPG elemenata . Sada vidim da je prilicno rudimentarna u najmanju ruku

Tomba 2

Najbolji platformer tog vremena za mene zbog grafike gde teksture nisu iskakale ,inventara ,sveta koji se menja . Grafika kada je i dan danas pogledam ne bi joj nista dodao bas ima osecaj kao da je sve u igri ispeglano to maksimuma.
    Nikada nisam igrao Tomba 1 za koji cujem da je dobar , imam osecaj kao da bih na neki nacin 'pokvario ' secanje na Tomba 2 kada bi ovo igrao

Fighting Force

Fighting force mi je jedna od igara za PS1 koja bas hvata nekako to vreme u koje je izasla bas je bila za drustvo koje se skupi ispred 10" CRT TV-a i pici celu noc soni .
    sam igrao sa istim drustvom sa kojim sam godinu dve ranije prelazio piratsku kopiju Bare Knucle 3 na megadrive -u . Nisam verovao da su neke stvari moguce u FF kao npr da skines gelender od lifta i koristis ga kao oruzje

Spyro - Year of the dragon

Meni tada zabavna platforma koja me je na neki nacin podsecala na DK sa SNES po vajbu u igri . Presao sam sve sa PS1

Spiderman

Igra koju sam prelazio vise puta tih godina , prosto neverovatna ispeglana igra za to vreme . Mada sam tek kasnije uvideo koliko je bolja grafika na Dreamcast verziji

Pomenuo bih jos i GTA 2 ,World's Scariest Police Chases , Driver 2 , Lego Island 2: The Brickster's Revenge , Rayman 2 , Tekken 3 , Pepsi man , Rock n Roll 2 , Syphon Filter 1 ,2,3 , Ace Combat 3 , Ridge Racer Type 4 ( Odlican OST )

EDIT :

Zamalo da zaboravim

DUNE 2000 , Red alert ( sada mi je apsolutno neigrivo ali tada mi je bilo odlicno kako nisam imao PC )
    Soul Reaver ( ovo sam tek saznao da je izaslo za PS1 kada ga vise nisam imao ) 11/10

Edit 2 :
    Imajte u vidu da igre nisu sortirane po tome koja mi je draža od druge posto se uvek setim još neke koja je odlična

Dodao bih još

Army men ( sve sto je izaslo za ps1)

Vigilante 2 ( mnogo bolja grafički i po gameplay od twisted metal)

Tomb Raider 3

Jackie chan stuntmaster

SW: jedi Power battles

Last edited: Jun 10, 2018
    SolidSnake88 and Mile88 like this.
  6. Mile88

Mile88 Well-Known Member

213
    480
    63
    Ovu igru Ehrgeiz nikada nisam igrao, Fighting Force je prejaka igra, probaj Gekido - Urban fighters ako nisi igrao, takodje odlicna fajterska igra na tu foru. Takodje i kod mene slicna situacija sto se tice Red Alert-a i Dune 2000, kad se setim koliko sam samo sati proveo igrajuci ih.

7. Cipak

Cipak RPG Fan

1,551
    319
    83
    Wild Arms sam igrao i meni je bila odlicna. Samo me malo secanje izdaje koji mi je deo bio bolji prvi ili drugi.
    Za Beyond the Beyond nisam do sada cuo sada gledam deluje zanimljivo.
    Ako nisi igrao preporucujem Xenogears vrhunska igra.

Mile88 likes this.

Share This Page