1. powered by Surfing Waves

Vikings (2013– )

Discussion in 'Movies / TV shows' started by grunt, May 5, 2013.

1. stale

stale bowel disruptor

4,038
    1,205
    113
    Pa kako si mislio da Rolo ne postane izdajnik kad je baziran na istorijskog ličnosti koja je branila franke od vikinga. Znaci od prve epizode se znalo za taj twist.

grunt likes this.
  2. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!

5,301
    1,092
    113
    Koliko ja znam, to je radio sa vikinzima sa kojima je ostao u Franačkoj. Od njih su nastali Normani. A u onoj epizodi iz 3. ili 4. sezone on je pobio svoje farmere koji su ostali na severu Francuske i od kojih su trebali da nastanu Normani.

3. Ryo

Ryo Veteres

1,862
    331
    83
    Meni je samo 12. lošija, ali sve ostale su mi ok, ne dešava se nešto epski svaki momenat, ali su dovoljno zanimljive da mi proleti 45 minuta. Još sam prve četiri binge-ovao.

Pa da nisi prekinuo (ili malo razmislio, jer je bilo jasno od početka), možda bi i shvatio zašto je zaplovio sa starcima.

Zbog princeze ili zbog toga što mu je dosadilo da živi u senci svog brata?

grunt likes this.
  4. grunt

grunt Celeb Freak

17,466
    3,646
    113
    @Ryo
    Zasto se trudis da objasnjavas xD

Ja iskreno obozavam sporije epizode kakva je vecina bila od pauze pa na ovamo.

5. Super Simke 64

5,301
    1,092
    113
    On se potrudio da objasni, ti samo glumiš nešto.

Ryo, nije mi jasno zašto je zaplovio sa starcima, odnosno jedino što mi je bilo jasno da je i dalje idiot. Ali ako sam nešto propustio napiši mi u spoileru.

Što se tiče scene u kojoj je Rollo krvnički i kukavički pobio svoj narod u Franačkoj, u toj epizodi je izgledalo kao da je to uradio jer je skroz prolupao i zbog one princeze.

6. nebojsa986

nebojsa986 ...

2,048
    412
    83
    Zaplovio je da pogine i isprovocira reakciju ostalih vikinga da dodju u englesku, jer mu ono sto se desilo na savesti i bio je spreman i da umre da to nekako ispravi

7. Super Simke 64

5,301
    1,092
    113
    OK, pretpostavljao sam da misliš na to, ali i to mi je idiotski.

Zar nije saznanje da je King Egbert pobio sve one njihove ljude pre nekoliko godina dovoljno za to? Zašto misli da će smrt malog broja staraca, Vikinga i njega u trenutku kada ga po seriji svi Vikinzi mrze promeniti njihovo mišljenje. I zašto sam kolje sve preživele koje je poveo?

8. nebojsa986

nebojsa986 ...

2,048
    412
    83
    Mnogo povrsno gledas epizode kad ti tako ocigledne stvari nisu jasne, nije ovde nista sakriveno. Kolje ostale zato sto im nije rekao da je suicide mission i zna posto su mu lojalni samo zbog para da se da se pobune protiv njega kad saznaju, zna koliko je ta vikinska cast bitna pa na to racuna da se ga osvetiti, voleli ga licno ili ne, nisu isli ranije zato sto to nije demokratija pa da izglasaju nego kako vodja kaze, a sad je bjorn vodja i on ce ici zbog ragnara, a ranije nije bio dovoljno motivisan.

9. RaiDeR

RaiDeR Romanes Eunt Domus

125
    21
    18

Odlican tribute.

grunt likes this.
  10. grunt

grunt Celeb Freak

17,466
    3,646
    113
    Indeed !! Odlican klip, chills down my spine, Travis je predobar posao odradio !!!

11. Super Simke 64

5,301
    1,092
    113
    Ma sve mi je to jasno ali mi je opet debilno. Samo još jedna u moru priča zbog kojih mi je Ragnar u poslednje 3 sezone postao baš odvratan i scene sa njim baš mučne.

12. ∞beSkraj∞

∞beSkraj∞ Active Member

898
    107
    43
    Da kazem da je super serija do ove poslednje sezone...evo sad odgledao i ovih 10ak ep poslednje sezone, i mogu reci da smo ortak i ja jedva cekali poslednje 3-4ep da se zavrse koliko su smorne. Serija ide nizbrdo samo tako, vidi se da namerno razvlace na 20 ep zbog para. Ali ono Atlestanovo kopile od sina koji si ti klinac u ovoj seriji. Samo cekam da kurvi Lagerti neko iscupa matericu...zene lideri, to samo u seriji ima :D

13. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro OMAE WA MO SHINDEIRU!

3,145
    269
    83
  14. Revan

Revan Well-Known Member

1,769
    972
    113
  15. gruja

gruja I am God of War

6,423
    928
    113
    Ne znam ko je glumac koji glumi flokija ali mislim da bi bio savrsen joker.
    Pokreti glas i reakcije lica bi mislim bile idealne za ulogu jokera,plus sto je lik mrsavije gradje.

Послато са V19 помоћу Тапатока

Share This Page