1. powered by Surfing Waves

Warner Bros [DC Comics] Cinematic Universe [2019 - Shazam] [2020 - Birds of prey, Wonder Woman 2]

Discussion in 'Movies / TV shows' started by DieH@rd, Aug 7, 2014.

1. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!

5,301
    1,092
    113
    Blade 1 i 2 sigurno nisam zaboravio. Blade 3 želim da zaboravim ali ne mogu :( . Kad naprave novi Blade on sigurno neće biti moćan i originalan kao prva 2.

Ontopic, gledao sam WW pre nekoliko nedelja, meni je baš shit. Nemam zašto da se zamaram da pišem šta sve ne valja u tom filmu, napljuvaćete me sada neki i onako i ovako a to što napišem neće ni pogledati, ili će se praviti da nisu videli, kao što je i uvek bilo kada sam se ranije stvarno trudio da lepo napišem zašto mi se većina novih superhero filmova uopšte nisu svideli.

2. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,861
    1,847
    113
    Koja je onda poenta i to sto si napisao? Mene sada zanima

Maxa likes this.
  3. gruja

gruja I am God of War

6,423
    928
    113
    Evo ja cu ti reci,glavni negativac i sise od ww su ravni nuli...

Inace cak sam i ja pogledao jl film,ukratko moji utisci (osim sto sam trebao sacekati ultimate cut)
    Flesh najbolji lik ubedljivo.
    Kiborg,pa recimo da je u film bilo ubaceno i drvo kao clan lige ne bi bilo velike razlike...
    Aqvamen ,samo izgleda nadrkano i mocno.
    Aflek je ono ,nekako sam se vec i navikao na njega u bvss...
    Wonder women ovde i ima neku uligu za razliku id bvss.
    Stepenwolf govno u svakon pogledu.
    Skriveni lik,njegova uloga i borba najvece iznenadjenje(pozitivno) u filmu.
    Sve ukupno slaba 7/10 i to samo zbog flesha .
    Ne znam ali nekako mi se cini da je bvss kakav god bio ispai bolje od jl...

Sent from my A40C using Tapatalk

grunt likes this.
  4. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,678
    1,226
    113
    Da ne ulazim u raspravu pošto nisam gledao ništa od navedenog ali ocena 7/10 nikako ne može da se smatra niskom tj. slabom.

disturbed likes this.
  5. voja87

voja87 Well-Known Member

12,447
    3,040
    113
    pogledao JL, sta znam film je ok, nista specijalno. vidi se da je zbrzan posebno u pocetku kada predstave nekoliko likova u sta znam 15 minuta. vec pomenuto negativac je nula a humor mi je delovao out of place, bvs i man of steel su bili ozbiljni pa mi je ovde bilo bas cudno u nekim delovima

superman je jebeno badass, ustvari mozda su malo i preterali posto ispada da je on sam sve mogao da resi, svi zajedno u grupi mu nisu mogli ama bas nista, super scena kada flash krene na njega a on ga vidi...ne mogu sad da nadjem post ali milsim da sam rekao na kraju ce biti u govnima i pojavice se superman da ih vadi i tako je i bilo:)

grunt likes this.
  6. Maxa

Maxa opsa!

11,167
    3,962
    113
    humor je baš odličan. štaviše, mislio sam da će whedon da udari avengers fazon, a ispalo je drugačije.
    cenim suptilne detalje poput
    toga što beri ceo film pokušava da fistbumpuje sa cyborgom, i tek na kraju kad dobiju steppenwolfa fistbumpuju, maltene izvan kadra :)

isto, kada brus izgovori spetljano klarku "nije da te ne...", plakao sam :D

7. voja87

voja87 Well-Known Member

12,447
    3,040
    113
    meni je to delovalo izforsirano, mozda se par ljudi u sali nasmejalo

gruja likes this.
  8. Maxa

Maxa opsa!

11,167
    3,962
    113
  9. Super Simke 64

5,301
    1,092
    113
    Ajd' nastavljam bitku sa vetrenjačama... naravno, po običaju, kasnim za aktuelnim - Wander Woman. rekao sam da je shit, evo zašto:

Prvo, odmah sam bio baš razočaran početkom filma jer je on bio u potpusnosti nemaštovit. Treba biti stvarno ''umetnik'' i u filmu koji je imao toliki budžet prikazati sedište Amazonki na takav prost, bez i malo truda, način. Zadržavam se ovde duže jer, dok još nisam ni razumeo seksualne odnose kao klinac, čitajući grčku mitologiju (koju obožavam), maštao sam da budem jedini muškarac na tom ostrvu. Koliko bi npr bilo moćnije (iako je i to u mnogim filmovima rađeno) da je film npr. krenuo sa prikazom Steva Trevora, kako beži od Nemaca i onda upada slučajno u Amazoniju ili kako je već ovde zovu, pa da taj svet, Amazonke i Dijanu gledamo iz njegovog ugla i iskusimo magiju tog sveta zajedno sa njim, Film prvih 20min izgleda kao uvod u gotovo sve jeftine televizijske fantasy filmove. Plus se iz Turske ako se dobro sećam, Dijana i Steve teleportuju brodom za jedan dan u London, preko celog ratišta.

Uvek mi se sviđao glumac koji glumi Steva Trevora, ali iako kritike kažu da su u ovom filmu on i Dijana bili super par, ja to uopšte nisam video, plus sam na njegovom licu tokom čitavog filma video smorenost, kao i na mom tokom gledanja. Kao da mu se nije uopšte glumilo ovde. Skroz drugačije i energičnije je glumio u Star Treku po meni.

Nemci u filmu su pretstavljeni kao Nemci u 2. svetskom ratu, što nema nikakve veze sa pravom istorijom. 1. svetski rat je za razlku od 2. bio obračun tadašnjih velikih sila za prevlast u svetu. Koliko su ga želeli Nemci, želeli su ga i Britanci i Francucuzi. Od svega je najviše dobila Amerika, I sve 3 strane su koristile otrovne gasove, francuzi zapravo prvi krenuli sa upotrebom. Debilno uprošćavanje istorije, mrzim to. To što je kao Dijana za mir a kolje Nemce kao da su jedino oni, i svi oni zli, mi zbog svega toga išlo na živce i kao pozitivna poruka u filmu mi nema nikakvu vrednost.

Akcione scene u potpunosti ne inspirativne. Specijalni efekti često baš loši i previše očigledni. Mnogo scena sa Dijanom su samo CGI glumica umesto nje, kvalitet tog modela je u rangu Matrix Reloaded - izgled Nea u drugom delu borbi sa mnogo A. Smitha, samo što joj ovde ne pokazuju toliko često lice, ali povremeno ga prikažu i baš je očigledno da je isto. Bar u Matrix Reloadedu je ta scena zanimljivo osmišljena, ovde su se minimalno trudili da naprave neke zanimljive i originalne scene borbi.

Negativci, to je izgleda iz nekog razloga od pojave Marvel univerzuma u modi - ne očajni, nego smešni. Ona nemkinja i nemac, mislim no comment. Crtani iz 80ih imaju uverljivije i originalnije negativce. Obrt na kraju, glup, izgled negativca i njegovo ponašenje glupo, hiljadu puta viđeno a lošije odrađeno od većine.

Pozitivne stvar: glumici odlično stoji uloga, scene u londonu su lepo odrađene, film na trenutke ima šmek prve 2/3 Captaina Americe, jednog od retkoh filmova iz Marvel serijala koji mi se donekle svideo, ali po meni prvi Captain America, odnosno njegove prve 2/3 je mnoooogo bolji. Taj film je imao neku magiju, umeo je da iznenadi, bolje je režiran, više je truda da se napravi dobar film u njega uloženo, uništava ga samo loš negativac i baš predvidljiv i antiklimatičan kraj. Sve to loše ima Wonder Woman, ali od samog početka pa do kraja filma.

Jbt, na Rottenu je to sada najbolje ocenjeni super hero film. Ima možda bar 10 sapunica od Marvela koje su najverovatnije bolje od njega, kamo li stvarno odlični filmovi kao Watchmen, Kick-Ass, X-Men 2, The Dark Knight, Hellboy 1 i 2, Blade 1 i 2,... i siguran sam da ih ima još dosta. Mislim da kritika nije planirala da ovaj film toliko uzdigne, ali situacija da je ovo prvi masovno reklamirani film sa ženskim super herojem u glavnoj ulozi, koji je još režirala žena i želja kritičara da dokažu mnogobrojnim DC fanovima da nemaju ništa protiv DC univerzuma (a koliko god mislim da je ovaj film loš, miljama je ispred mess-a kakav je bio Batman v Superman i proliva kakav je Suicede Sqade), učinilo je to da maltene niko ništa nije smeo ili rekao protiv ovog filma. A onda DC fanboy-i upali u delirijum. I tako je jedan loš, generički film postao hvaljeniji i od Marvel sapunica, od kojih su zapravo većina isti rang ili možda i malo bolji od WW, valjda je zato i ovaj film toliko nahvaljen i toliko se o njemu priča, jer jedino što je važno je da ima što više super heroja, da filmovi ne budu mračni, da ima šala tokom ubijanja karikatura od negativaca,... Ne bih cenio te filmove da imaju dobre efekte, a u poslednje vreme se ni Marvel i ni WB ne trude ni oko toga. Moja ocena 4/10. Loše.

Rodilo, Ratanook and Spidey like this.
  10. Maxa

Maxa opsa!

11,167
    3,962
    113
    da si nešto napisao sa argumentom pa i da ti čovek odgovori. ovako si samo izneo svoje mišljenje na duži način, i iako je to ok, ne opravdava to što tuđe mišljenje konstantno osporavaš ispraznim provokacijama.

11. voja87

voja87 Well-Known Member

12,447
    3,040
    113

12. Bahamut

Bahamut Well-Known Member

1,326
    301
    83
    Procitah negdje na nekom forumu, kao sto rekoh, nisam provjeravao.

Ima dosta scena iz trailera koje nisu iskoristene, recimo Cyborg origin story, u filmu i nema skoro nista o njemu prije.
    U sustini, svaki origin story se moze prosiriti, posto taj dio i jeste najvise zbrzan.

Last edited: Nov 22, 2017
  13. shone93

shone93 Active Member

960
    216
    43
    Ne verujem da ce biti neki ultimate cut jer su dosta toga drasticno promenili. Kao sto je npr jedan od heroja trebao da bude u crnom kostimu a u filmu je standardni kolorit. Ako ga bude bilo, voleo bi da vidim Snajderovu verziju, jer ovo sto su promenili mi nije bas najsrecnije uradjeno. Msm pitanje je sada i da li ce biti dcu-a sada kada je film flopnuo sa 93mil. a SS je imao 133mil posle prve nedelje. A budimo realni JL i SS ne moze da se poredi po popularnosti. JL je ubedljivo najmanje zaradio od svih dcu filmova, i svaki sledeci ce vrv biti jos manji. Sve mi se cini da ce sad da rushuju Flashpoint kako bi rebootovali univerzum, a to znaci da taj film mora da bude savrsen da bi radilo, a nesto cisto sumnjam

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. Teoreticar

Teoreticar El Profesor

2,923
    848
    113
    Ako ne valja onda je Whedon, ako valja onda je Snyder.
    Ako je losa ocena na Tomatoes, onda je Marvel zavera.
    Ako je dobra ocena za WW, to samo znaci da je feministicki lobi ipak jaci od Marvel lobija.

Maxa likes this.
  15. shone93

shone93 Active Member

960
    216
    43
    Nisu ni Whedon a ni Snyder krivi. WB je ovde najveci krivac, njihovo konstantno menjanje politike je problem koji moraju da rese.

16. howler

howler Well-Known Member

2,766
    771
    113
    Ja neznam kako im se posrecilo sa Watchmen-a.
    "Warner Bros & Zack Snyder Co." su radili na tom filmu pa ispalo je da ne preteram vrhunski ali stvarno dobra adaptacija te graficke novele.
    Ili je David Hayer stvarno dobar pisac scenarija ili je sam strip sluzio kao jedan veliki Storyboard zato sto bukvalno su prekopirali svaku scenu.
    Cak je i bio Ultimate Directors Cut od 3.5 sati i sve je to bilo ok za WB.

Teoreticar and Maxa like this.
  17. Super Simke 64

5,301
    1,092
    113
    Watchmen, ta verzija od 3.5h, zajedno sa crtanim filmom (odnosno stripom u filmu) je meni najbolji super hero film ikada i jedan od najboljih filmova koje sam ikad pogledao. Tu verziju sam i jedino gledao.

Zašto je taj film tako dobar: strip je izgleda najbolji ikada, a sve je po njemu rađeno, studio sa nije mešao osim što je po završetku produkcije skratio film (ali ja sam kao što sam rekao gledao samo punu verziju), neko je odradio sjajan kasting za većinu likova (i sve važne) i Snyder se baš trudio za razliku od tada (mislim da je on mnogo talentovan režiser, ali nije ni prvi ni poslednji koji je sa određenim brojem godina digao ruke, pogotovo što kada je Watcmen izašao nije baš bio skroz lepo prohvaćen, a i onaj film sa onim devojkama u ludnici mu je bio po meni baš neopravdano napljuvan)

Adanos likes this.
  18. TheNick

TheNick Administrator Staff Member Administrator

22,172
    3,318
    113
    Bas tako!

btw. Pogledao Justice League napokon, bas je tra-la-la film sve straight forward, razvoj likova nikakav, negativac totalno bezveze. Overall short rollercoaster ride sa DC junacima, deluje vise kao neki filler pre ostalih filmova nego neki EPSKI hype nastavak.

Znaci Avengersi prvi deo su jedno petnaest puta veci od ovoga, totalno je meh, nije lose samo nema bas nikakav punch, fun movie tho.

Last edited: Nov 27, 2017
  19. dsst

dsst fdggg

3,913
    1,023
    113
  20. zdravkelja

zdravkelja Member

9,632
    2,130
    113
    gruja likes this.
  21. Super Simke 64

5,301
    1,092
    113
    Rodilo likes this.
  22. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

31,620
    3,752
    113
    WW nije zasluzio ni jednu nominaciju.

Sa druge strane, Logan je mogao dobiti jos.

23. dsst

dsst fdggg

3,913
    1,023
    113
    Debil je onaj ko oskare shvata ozbiljno, ali jos veci je onaj ko misli da WW zasluzuje nominaciju.

TwiSteR, Spidey, gruja and 1 other person like this.
  24. voja87

voja87 Well-Known Member

12,447
    3,040
    113
    bila je skoro neka collider lista 50 najboljih superhero filmova ikada, stavise ww u top10 jer je tako oh bitan film istorijski, napljuvase ih u komentarima, i treba

Spidey and gruja like this.
  25. gruja

gruja I am God of War

6,423
    928
    113
    Nije ni logan puno bolji samo je brutalniji od svih dosadasnjih filmova o herojima(osim mozda blejda).

Sent from my A40C using Tapatalk

26. Super Simke 64

5,301
    1,092
    113
    Brutalniji su i Blade, i Kick-Ass i Watchmen a zapravo su i odlični filmovi. Ni Logan nije zaslužio dobre recenzije a kamo li kandidaturu za oskara za scenario koji je do sada milion puta viđen, još ovaj bio i prepun rupa i nedorečen. Ali ludilo se nastavilo. Za neku godinu će neka limunadica poput WW i dobiti oskara.

gruja likes this.
  27. stale

stale bowel disruptor

4,038
    1,205
    113
    Simke nemaš pojma! WW najaci film decenije! Men ruin everything!

Sent from my 6055P using Tapatalk

Bahamut and Maxa like this.
  28. darkado

darkado EmuGlx veteran

7,646
    1,852
    113
  29. Adanos

Adanos Fart Baron

409
    99
    28
    @Super Simke 64
    ok Watchmen je stvarno fenomenalan film, ali porediti Kick Ass sa Loganom je travestija.
    Zanima me baš šta ti je zasmetalo u Loganu? Meni je pored Watchmen-a, Blade-a, The Dark knight-a i Crow-a najbolji superhero film ikada.
    Slazem se da je Kick Ass izmislio humor za Deadpoola i ostale marvel filmove (iako cu biti popljuvan), ali je bio suvise usiljen film da bih ga rangirao rame uz rame sa navedenim.
    Takodje, Man of steel mi je pri vrhu.
    Darkman i Spawn su mi guiltz pleasures :D

30. Maxa

Maxa opsa!

11,167
    3,962
    113
    aj ne lupajte obojica :D

31. Super Simke 64

5,301
    1,092
    113
    Jedini koji lupa si ti, jer ti se većina postova svode na omalovažavanje tuđeg mišljenja, pogotovo ako nije u skladu sa većinskom tviter zajednicom, a tvoje je uvek kao i većinsko mišljenje i svodi se samo na ultra pozitivno za ono što je na društvenim mrežama trenutno popularno

@Adonos, napisaću odgovor kasnije u X-Men temi

gruja likes this.
  32. Maxa

Maxa opsa!

11,167
    3,962
    113
    aj da sam ti samo ja napisao, al tvrđa glava od čelika...

33. Bahamut

1,326
    301
    83
    Meni je film sjeo k'o samar budali, ali vidjam dosta pomijesanih misljenja, naravno vecina losih su neargumentovana ili u fazonu "kako sad ovo, svi mrtvi, nidje veze", bez ono da kazu konkretno sta fali filmu da bi bio solidan, dok je meni i vise nego solidan...

34. Super Simke 64

5,301
    1,092
    113
    Moji argumenti su što mi je jedan od omiljenih filmova Leon Profesionalac, i ovo mi je samo slaba kopija tog filma. Takođe The Man from Nowhere, takođe film na isti fazon je skoro ostavio baš moćan utisak na mene. Baš mi je Logan bio skroz usiljen i predvidljiv od početka do kraja. Imao sam kao neku teoriju tokom gledanja filma da je sve zapravo neka simulacija, da su i old Logan i Professor X zapravo klonovi, nije da bi mi to učinilo film mnogo boljim, ali opet nadao sam se nekom iznenađenju na kraju, a ni to se nije desilo. Zbog čega je decu onaj X-Men strip navodio da dođu na isto mesto, uopšte nije objašnjeno, samo su autori filma zaboravili na to.

Negativci nikakvi, stotine vojnika su bili samo potrošna roba za Logana i onu devojčicu, svaka akciona scena ista, vojnik uhvati devojčicu ili Logana, oni ga raskomadaju i tako bezbroj puta. Film bi kao trebalo da proizvede neku emociju ali kod mene toga uopšte nije bilo, jer je sve potpuno predvidljivo, hiljadu puta viđeno, a mene ne oduševljava što to sad ponovo gledam ali sa X-Menima, odnosno Loganom.

@Adanos , Kick Ass mi baš nije bio usiljen, mada moram da priznam, kada sam ga prvi put gledao na TV-u nije me oduvao, ali kada sam ga pogledao po drugi put, oduševio me. Film je prepun iznenađenja, u početku baš smešan i zabavan, od sredine skroz otkačen, a u zadnjoj trećini baš realan i strašan. Scenario, režija i gluma posle drugog gledanja su mi ostavili utisak filma u kome su se baš svi baš trudili oko svake scene u filmu, prvi put sam se i previše iznenadio pa mi zato možda nije legao, mada sam tada bio i u lošem raspoloženju. Film ima strašnu pouku i iako se završava kao srećno, ostavlja mučan utisak koji ostavljaju najbolje drame koje prikazuju našu surovu stvarnost. Sa druge strane, smrt Logana uopšte nije mogla da me dirne, niti su tokom filma lepo prikazali emotivno povezivanje Logana i devojčice kao što su to pokazali slični filmovi koje sam već pomenuo, niti je Loganova smrt izgledala kao smrt jer znam da će ga vratiti već u nekom od sledećih Marvel filmova.

Iako me neki ovde doživljavaju da ja ne volim super hero filmove, to uopšte nije slučaj, ali sam negativan prema većini njih jer su većina skroz predvidljivi, često imaju mnogo rupa u priči i nikakve negativce, Logan je samo na malo drugačiji način od Marvelovih filmova ipak isto to, zato mi se uopšte nije svideo.

Last edited: Jan 29, 2018
    gruja likes this.
  35. Bahamut

1,326
    301
    83
    Kada pogledas sledeci super-hero film, umjesto svojih teorija, smjesti negdje u pozadinu mozga da su to filmovi radjeni na osnovu stripa od prije 40-50 godina + kino verzije filmova su prilagodjene prvenstveno mladjem uzrastu i da budu opsteprihvatljivi, tako da ce u 90% slucajeva prica biti prezvakana milion puta u drugim filmovima, koji su izasli unazad 10-15 godina.

Mozda volis SH filmove, ali ih ne dozivaljavas na nacin kako bi trebalo, zato si negativan prema vecini, jer ocekujes previse. Stvarno ne znam kako mozes porediti babe i zabe...

36. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

12,286
    2,606
    113
    Justice League

Bože koliko je CGI loš.... Brutalno loš.

Bukvalno sam na ivici da prekinem sa gledanjem.

37. DieH@rd

31,620
    3,752
    113
    Ja cekam da se pojave dobri snimci za JL i Thor3 da bi imao sta da pogledam dobro posle JL-a. :D

38. shone93

shone93 Active Member

960
    216
    43
    Meni licno ni Thor 3 nije nista bolji od JL

39. Maxa

Maxa opsa!

11,167
    3,962
    113
    Izvini shone, ali ragnarok>>>jl.

Sent from my D6503 using Tapatalk

grunt, Rodilo, voja87 and 1 other person like this.
  40. Revan

Revan Well-Known Member

1,769
    972
    113
    Ragnarok medju top MCU filmovima, Justice League jedva bolji od Suicide Squad :D

voja87 likes this.
  41. nebojsa986

nebojsa986 ...

2,048
    412
    83
    JL ima supermena, koji je , mozda samo meni, koncacno ispao onako kako treba posle gomile promasaja, i to mu dosta dize ocenu, zapravo ni ostali DC heroji nisu toliko lose odradjeni, samo jos kad bi uspeli negativce da bar malo priblize recimo nolanovoj trilogiji, imali bi stvarno nesto vredno hvale. Jeste da je to prirodno poredjenje, ali nemaju sta da traze i da hoce da se takmice u zabavnoj limunadica kategoriji, tu marvel dominira, ali ima sasvim dovoljno prostora da prave kvalitetnije filmove, svakome je jasno da film ne mora da bude popcorn action comedy da bi zaradio koliko oni zele jedino ako nema niko sposoban da ga snimi. Zasto su se drzali snajdera ko pijani plota i sad idu i dalje u pogresnom pravcu sa bejom, meni uopste nije jasno, i ne vidim kako ovo moze da izadje na dobro.

grunt likes this.
  42. shone93

shone93 Active Member

960
    216
    43
    nzm, ja licno nisam odusevljen ni thorom 3, mada nisam ni ocekivao bolje. Nekako su mi njegovi filmovi najlosiji. Ali se slazem sa konstatacijom da je JL jedva bolji od SS

43. grunt

grunt Celeb Freak

17,466
    3,646
    113
    Konacno pogledao JL. Prvo mi cudno sto je film 16:9, treba se navici na tako veliku sliku :D

Sam film je OK i nista vise, a mogao je biti odlican. Jednostavno je zbrzan i sam film i ceo univerzum, trebali su svi heroji da imaju svoj film kao u Marvelu, a ne ovako. CGI za okruzenje/efekte i alien stvari je skroz dobar, ali za lica je uzasan, ne znam sta je gore izgledalo lice onog Steppenwolf-a ili UZASNA FACA jadnog Henrija WTF. Sam scenario filma je tanak, bad guy toliko los da se sigurno moze svrstati medju najgore ikada sto sam video na nivou uzasno odradjenog Apocalypse-a i zadnjeg XMena.

Sami likovi JL-a su skroz OK, ima tu potencijala. Momoa badass, Flash odlican, Gal kao i uvek jebeno prelepa, a pred kraj mi se cak i uzasno izrenderovani Cyborg poceo svidjati :D Superman fantastican, Man of Steel still my no1 DC film. Henry mi je jednostavno SAVRSEN, osim tog debakla sa brkovima lol

Znaci likovi su tu, kada bi poradili na zanimljivijim bad guysima i popravili animacije u CGI bilo bi OK.

PS
    Thor je jednostavno za 3 koplja bolji bio, sry DC fans :p

PSS
    WTF je bila poenta one ruske porodice, taj deo je bio toliko out of place da boli, kao da su to dodali last minute...

Last edited: Mar 10, 2018
  44. gruja

gruja I am God of War

6,423
    928
    113
    Poenta je bila da im se ameri uvuku u dupe kao i uvek ;)

45. DieH@rd

31,620
    3,752
    113

Mada ne bih rekao najbolji DC film, nego DCU film.

grunt and Adanos like this.
  46. voja87

voja87 Well-Known Member

12,447
    3,040
    113
    slazem se..mada nije kao da ima neku super konkurenciju

grunt likes this.
  47. DieH@rd

31,620
    3,752
    113
    U DCU-u MoS nema konkurenciju, al van DCU-a tu je Nolan, prvi Batman i stari Superman filmovi.

voja87 likes this.
  48. Koder

Koder Horizontalni serklaž

2,937
    101
    63
    Man of Steel je relativno fantastičan. Cavill kao otelotvorenje Supermena, Zimmerov soundtrack, odlična fotografija i ceo vajb...

Ima gomilu mana ali je neuporedivo bolji film od bilo čega što je DC izbacio posle.

grunt likes this.
  49. grunt

grunt Celeb Freak

17,466
    3,646
    113
    @gruja
    Mislis da ih jebu u dupe :D

@DieH@rd
    Da DCU my bad. Mada mi je medju omiljenim i u celokupnom DC movie versu :D

50. gruja

gruja I am God of War

6,423
    928
    113
    Meni je stari betmen sa dani devitom bolji od svih dc filmova zajedno(izuzev dark knight trilogije).
    Ali stripski gledano gazi sve dc filmove redom.

Share This Page