1. powered by Surfing Waves

Wii kupovina

Discussion in 'Nintendo Wii' started by milosm, Jul 29, 2011.

1. milosm

milosm loony tune

1,028
    0
    0
    Kupio bi Wii,al bas sam slabo upucen u materiju pa imam par pitanja.

1.Na sta treba da obratim paznju kad kupujem
    2.Jel su svi Wii hakabilni
    3.Jel imate preporuku gde da kupim ?

Hvala unapred na odgovorima

2. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

3,820
    754
    113
    Bolje trazi neki polovan da je softmodovan sa externim hdd,ionako se nekvare a mozes proci dosta jeftinije.Ja sam naprimer prodao wii black edition sa 120gb wd hardom za 210e mislim,a bio je kao nov.

3. milosm

milosm loony tune

1,028
    0
    0
    Hm ja nasao ovo

Konzola Nintendo Wii Black + Sports Resort Nintendo Wii
    Platforma: Konzole
    Cena: 18.999 din

u Gamesu,jel hard neophodan ili mogu se rezu igre na Disk ?

4. Ace

Ace 1.000.000

2,645
    445
    83
    Valjda ove nove Wii konzole ne mogu da čitaju rezane diskove tako da ostaje samo softmod. A ne moraš da kupuješ eksterni hard specijalno zbog Wii-a, dovoljan ti je i neki usb stick ako ne planiraš da igraš 5-6 igara u isto vreme jer su bolje igre u proseku oko 4 gb velike, na primer Donkey Kong Country Returns je 3.5 gb, Super Mario Galaxy 2 je 3.3 gb, NBA Jam 740 mb itd.

5. Blue

Blue ....................

11,066
    506
    113
    Jel Wii beše ima i slot za karticu i da li tako mogu da se pokreću igre?

6. milosm

milosm loony tune

1,028
    0
    0
    Valjda ove nove Wii konzole ne mogu da čitaju rezane diskove tako da ostaje samo softmod. A ne moraš da kupuješ eksterni hard specijalno zbog Wii-a, dovoljan ti je i neki usb stick ako ne planiraš da igraš 5-6 igara u isto vreme jer su bolje igre u proseku oko 4 gb velike, na primer Donkey Kong Country Returns je 3.5 gb, Super Mario Galaxy 2 je 3.3 gb, NBA Jam 740 mb itd.

To je super jer imam stick od 16 GB vec.A Dzojstik gde da kupim ?
    U cemu je razlika izmedju wiimote i wiimote plus ?!? I jel tesko softmodovanje ?

E da ima li HDMI izlaz nesto ne vidim da se pominje nigde to :(

7. ivamark

ivamark Well-Known Member

4,398
    909
    113

U cemu je razlika izmedju wiimote i wiimote plus ?!? I jel tesko softmodovanje ?

Ako kupis nov wii mislim da ti za 4.3 treba original Lego indaina jones,Super Smash Bros. Brawl ili Lego Star Wars.
    Nema HDMI izlaz moras da koristis kompozitni kabal.

8. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

18,978
    2,081
    113

Clueless cucumber hadgehog you are... Dobro dosao u kraj 2006. godine

1. DZOJSTIK dobro nisi rekao jojpad kupis u GameS-u ili narucis sa neta ili kako god tebi odgovara
    2. WiiMote ti je ime za onaj osnovni kontroler, WiiMote Plus je add-on za isti koji je potreban za nekoliko igara (ja sam do sada jednu samo igrao) u kojima postoji veca preciznost kontrole, u starim igrama nema nikakvu funkciju.
    3. Nije tesko softmodovanje
    4. HDMI za Wii ne postoji, max rezolucija je 480p preko component kabla

9. Ace

Ace 1.000.000

2,645
    445
    83
  10. gogos11

gogos11 New Member

26
    0
    0
    i koliko 16GB kosta, mozda bi ti se isplatilo dodati jos para i uzeti bar HDD, ja koristim HDD apacer od 320GB i sve adi u fullu, a platio sam ga nekih 60€

11. likurg

likurg New Member

187
    1
    0
    Definitivno hard. 320gb naspram 16gb za malo veće pare.

12. Ace

Ace 1.000.000

2,645
    445
    83
    Poenta je da čovek već ima usb od 16gb pa što džabe da kupuje hard kada mu je i ovo više nego dovoljno za komotno igranje.

13. ivamark

4,398
    909
    113
    Zna li neko gde u Srbiji moze povoljno da se uzme 25th Anniversary Mario Bundle Wii?
    Ovi u computerlandu su goveda najveca porucih u petak ujutru Wii i naravno niko mi se nije javio da potvrdi narudzbu niti odgovaraju na mail. :mad:

14. Zegota

Zegota Zegota

1,362
    130
    63
    Kupio sam juče Speedlink-ov komponentni kabl za Wii za čitavih 200 dinara u Technomarketu. I shit you not. Taman nisam morao da naručujem od Kineza. Radi savršeno.

15. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,699
    1,179
    113
    What teh fuck, 200 dinara? Je l' ima još :) ? Ja pre 2 dana naručio sa dealextreme za 380din :)

16. Zegota

Zegota Zegota

1,362
    130
    63
    What teh fuck, 200 dinara? Je l' ima još :) ? Ja pre 2 dana naručio sa dealextreme za 380din :)

I ja sam merkao sa Dealextreme-a onaj goldplated, međutim ovo me baš iznenadilo. Prvo sam video na sajtu Technomarketa ovu cenu, pomislio da je verovatno greška, kao fali jedna nula :p. Međutim juče svratim u njihovu radnju u Delta shitiju, kad ono zaista 199 dinara. Tamo sam uzeo poslednji. Na monitoru mi je sa ovim kablom i TV Boxom savršena slika.

17. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,699
    1,179
    113
    Oh well, neka te dugo služi, sačekaću ja onda ovaj moj sa DealExtreme-a :) Btw, Miloše, neka ti i ovo bude na umu, komponentni kabl, must-have za wii.

18. Nintendo Wii crna konzola sa 1 Wiimote i 1 Nunchuck plus WiiBalance Board trenutno je na sniženju 24000 u Mercatoru preko njihove Pika kartice na 12 meseci bez kamate. http://goo.gl/T4iKl
    Povoljnije od ovoga nema kod nas, jedino na amazon.fr je takva kombinacija 190 evra.

19. sqall

sqall Active Member

824
    100
    43
    Ovo je stvarno sramotna cena,kucam sa telefona pa ne mogu link da bacim,ali na Amazon.com mislim da je oko 140 dolara,sa sve shippingom i carinom ne prelazi 150 eura.

A board narucis posebno ako ti je bas zelja
    http://www.amazon.com/gp/aw/d/B005QWYKOE/ref=mp_s_a_3?qid=1323805885&sr=8-3

20. Omega

Omega N64 je đubre

14,158
    1,822
    113
    U Svajcarskoj je Wii + Board 170€ maksimalno, a moze i ispod toga. Tih 230€ je previse i vec zalazi u PS3/X360 cijene.

21. Ovo je stvarno sramotna cena,kucam sa telefona pa ne mogu link da bacim,ali na Amazon.com mislim da je oko 140 dolara,sa sve shippingom i carinom ne prelazi 150 eura.

A board narucis posebno ako ti je bas zelja
    http://www.amazon.com/gp/aw/d/B005QWYKOE/ref=mp_s_a_3?qid=1323805885&sr=8-3

samo 10 dolara isporuka i carina?! zar nije carina 20%? ako uzmes i BB onda je ukupna cifra oko 240 dolara plus carina 20% izadje oko 290 dolara

22. proton

proton Member

311
    6
    18
    Treba mi preporuka za dobar sajt gdje bih mogao da pazarim Logitech wireless microphone for wii ???

23. Stanisinjo

Stanisinjo Duh sa śekirom

6,156
    214
    63
    Dakle i ja razmisljam da kupim Wii. Nasao sam u oglasu jednog momka koji prodaje.
    Zanimaju me sledece stvari:

- Pise da je konzola hakovana Letterbomb metodom...da li mogu na njoj da igram GC igre. Decko koji prodaje kaze da ima ulaze za GC kontroler. Na amazonu sam nasao kontroler i memorisku karticu od GC-a, posto mi je ivamark skrenuo paznju da su oni potrebni. Da li je to ta memoriska koja mi treba za GC igre?

-Koliko otprilike kosta dodatni Wii MotionPlus?

Pomagajte ljudi :)

24. ivamark

4,398
    909
    113
    Ne mozes na ovoj konzoli da igras GC igre preko diska.Jedino ovaj metod novi preko SD kartice ali je kompatibinlost jako ogranicena i sve je jos uvek u ranoj fazi.Mislim da se za igranje GC igara isplati cekati lepo ponudu za cipocan GC i gotovo.Secam se da je skoro prodat GC za 30e mislim da je Nyarla kupio to ti je pola para dok kupis memorisku i kontroler za wii.

25. Stanisinjo

Stanisinjo Duh sa śekirom

6,156
    214
    63
    Ok, hvala na pomoći, ako ispane neki GC tako jeftino najradje bih i njega uzeo. A je l skupo 150€ za ovaj Wii? Kaze decko da je bukvalno ko nov...

26. ivamark

4,398
    909
    113
    Pa to je relativno,ne znam kako se bas krecu cene u CG.Kod nas je 170e pa navise nov tako da ako volis da otpakujes noves stvari i nije velika razlika jedino sto je ovaj softmodovan pa neces oko toga morati da se petljas.Sam wii se inace jako tesko kvari tako da to nije problem.
    Ja cu se vecno kajati sto nisam pazario onaj mario crveni bundle kada sam bio u Italiji mogao je da se uzme nov za 140e. :(

Share This Page