1. powered by Surfing Waves

WipEout Omega Collection

Discussion in 'PlayStation 4' started by zdravkelja, May 26, 2017.

1. master_yoda

master_yoda EmuGlx website editors

1,660
    268
    83
    Nisam do sada, mogao bih.

Mislim da je problem što ti streamovanje direktno sa konzole ne omogućava biranje Twitch ingest servera, pa ne možeš da iskoristiš sav upload kojim raspolažeš... Vredi proveriti kakvi su rezultati sa youtubeom.

2. master_yoda

1,660
    268
    83
    Opet igram, bolje izgleda sad:

3. master_yoda

1,660
    268
    83
    Prešao sam celu HD kampanju na Elite. Skoro sve iz prve, bilo je dosta lakše nego što sam očekivao.

Fury nisam puno igrao kada je izašao, a ni sada nisam oduševljen novim modovima koje uvodi. Obično trkanje je zabavnije.

DieH@rd and Timemaster like this.
  4. master_yoda

1,660
    268
    83
    Gotov i Fury. :D

Evo i dve lude trke. Prva nasumična iz poslednjeg HD turnira a druga iz poslednjeg Fury turnira, sa sve pauzom gde razmišljam da li da restartujem turnir kad su me toliko oštetili, i neverovatnom završnicom. :D

DieH@rd, grunt and gruja like this.
  5. zdravkelja

zdravkelja Member

8,528
    1,411
    113
    Kakvo izvlacenje :D Mada ne bi bio problem i da su vise odmakli. AI nekad ume bas surov da bude, ali u igri postoji bas jak catch-up sistem, nikada ne mogu previse daleko da pobegnu. Imas primere na YT gde na Elite lik pusti da ga obidju za krug i onda ih u sledeca 4 kruga sve pretekne, a kad si prvi ne mozes im odmaci vise od 7-8 sekundi :D

In other news, jos cekam da stigne igra...

gruja likes this.
  6. gruja

gruja I am God of War

6,313
    852
    113
    To onda vas i nije neki realan balans.

Послато са Lenovo K50-T5 уз помоћ Тапатока

7. master_yoda

1,660
    268
    83
    Nisam znao ali eto, barem možeš malo da im pobegneš. Nije kao MotorStorm, gde se ne mrdaju od tebe šta god radio, do samog kraja. :D

8. zdravkelja

zdravkelja Member

8,528
    1,411
    113
    FML, ko zna gde je moj steelbook zavrsio. Nikada nisam stvari sa shoptoa cekao vise od 15 dana, do sad je moralo da stigne. Sad moram da cekam da prodje 40 dana da se zalim. Prvi put preorderujem nesto i eto sta mi se desi. A ne bi mi bila frka da nije bio limited edition :(

9. zdravkelja

zdravkelja Member

8,528
    1,411
    113
    Dva meseca kasnije konacno igram, lol.

Beat Zico je prvi trofej, because why not :D

Timemaster and nikola22 like this.
  10. zdravkelja

zdravkelja Member

8,528
    1,411
    113
    Top 10 vreme na omiljenoj stazi :D

eufrat, grunt, Blue and 4 others like this.
  11. Blue

Blue ....................

11,398
    608
    113
    Kako je ovaj lik koje je prvi uspeo da ima za 3 sekunde bolje vreme?

12. grunt

grunt Celeb Freak

15,262
    2,256
    113
    WOW svaka ti dala ovo je ludilo. Sad znam zasto nisam kupio ovo jos, nemam ja vise reflekse za ovaj tip vozni :D
    Koja je fora sa tim izletanjem sa staze ne secam se da je toga bilo ranije u delovima koje sam ja igrao :D

13. zdravkelja

zdravkelja Member

8,528
    1,411
    113
    Bilo je i ranije , mogao si da preletis deo staze i sl. Ovde mogu zato sto imam speed boost zbog barrel rolla + speed pad.

Pa nisam bas savrseno vozio, promasio sam par speed padova, a moze i bolja race linija da se izvuce i za 4 kruga se nakupe takve stvari. Verovatno ima jos neko mesto gde moze barrel roll da se izvede, ali mi je previse komplikovano da to izvodim konstantno.
    Ima par trikova koje jos nisam savladao i koji su mi trenutno naucna fantastika, tipa side-shift kada je brod okrenut na stranu, a to ga podigne dovoljno da mozes barrel roll da izvedes. Preteska stvar.

Last edited: Sep 23, 2017

Share This Page