1. powered by Surfing Waves

World of Warcraft (Shadowlands is next!)

Discussion in 'PC Gaming and hardware/software' started by TheNick, Jul 14, 2011.

1. grunt

grunt Celeb Freak

17,715
    3,842
    113
    @Adanos
    E jbg, mozda se sretnemo onda u War modu :D
    Dodacu te sutra, barem preko chata da te malo smaram sa nekim noob pitanjcima i tako :D

2. fluffy

fluffy Well-Known Member

828
    269
    63
    jaoo georgie<3
    nisam znao da si ti adanos ovde lol (fluffy = Ony)
    a dzordzi je alija, jos kad mu izadju Dark Iron Dwarfovi nema leba da se igra horde sa nama
    verovatno baca pegle kad vidi bnet ikonicu, malo je preterao sa Legionom
    al dodji kod Sylvane...da joj sluzis i sav srecan koljes elfove i ostale izrode..znam da se lozis na nju ;)

nebitno je sada de smo, vise ne moramo da pazimo ni ko prvi ulazi u zonu ako imamo xrealm party
    ja sam na Kazzaku, horda ofc, i nemam plan da ga menjam jer ima odlicnu ekonomiju aka sta god stavis na AH prodace se aka bez cimanja uvek imas goldse za game time
    ja uvek pripremim ally backup roguea i locka...mada sa njima igram...nikad?:)

grunt likes this.
  3. Adanos

Adanos Fart Baron

409
    99
    28
    Hahaha Ony <3
    Darn imam ja par hordasa na Draenor serveru, ali su svi low lvl. Moracu ih izlevelovati da igramo zajedno.
    BfA izgleda odlicno za sada, veoma sam zadovoljan.
    Fluffy nadam se da cemo se videti ponovo kada krene BfA!

4. TheNick

TheNick Administrator Staff Member Administrator

22,826
    3,583
    113
    Igracu malo for sure kad izadje patch pred ekspanziju.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. grunt

grunt Celeb Freak

17,715
    3,842
    113
    Krenuo da levelujem Demon huntera, well I fucking love it. I klasa mi se svidja, a Legion mape pogotovo, nemogu da verujem koliko sve lepo izgleda za ovako matoru igru. Plus sve na max u 4k imam 95% vremena oko 80fps very nice. Prvi onaj dungeon Hall of valor fantasticno izgleda, hteo sam da stanem i razgledam, ali ljudi jure jbg :D
    Kvestovi su super, prica odlicna. Borba zbog novih zvukova i sto je sam DH agilan veoma zabavna. Definitivno nisam zazalio sto sam uzeo ponovo igru.

Adanos likes this.
  6. TheNick

22,826
    3,583
    113
    Jel ovo 2016? :D Dobrodosao time traveleru, mnogo toga se promenilo.

grunt likes this.
  7. grunt

grunt Celeb Freak

17,715
    3,842
    113
    HYPEEE :D

Ocistio sam 2 Legion zone, very nice. Inace primetio sam da na obe mape postoje male zonice gde mobovi nisu scale-ovani nego su vec 110 lvl slucajno sam se usetao tamo i oprase me fino :D Kontam da se otvore novi kvestovi tamo kada si 110 ili su ta mesta za world kvestove kada si 110 ?

8. Adanos

Adanos Fart Baron

409
    99
    28
    Ima 110 zona, a i Suramar ceo je 110.

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока

9. grunt

grunt Celeb Freak

17,715
    3,842
    113
    Sutra prepatch !!

Jbt koliko sadrzaja ima u Legion-u, pogubio sam se nacisto :D Ajd prvo ide logicno ides i cistis redom one pocetne leveling zone, pa posle njih Suramar, a sada zajedno sa Suramarom mi se otvorio Broken shore, pa mi se otvorio Argus i jos nisam ni bio u Eye of Ashara, izgubio sam skroz pricu :D
    A da sad su mi uleteli i world kvestovi pa mi je mapa prenatrpana, a taman sam je lepo cistio :D

10. TheNick

22,826
    3,583
    113
    Odlican je bio Legion nema dileme! Mozda uletim opet sad sa ovim pre-patchom.

11. grunt

grunt Celeb Freak

17,715
    3,842
    113
    Kako kida pesma.

Adanos, Johntra and jovcov like this.
  12. Johntra

Johntra mladji referent

365
    42
    28
    Brutalno...epic as fuck...jews did it again... kad krenu muski vokali i kad rejzuje brod na kraju...

grunt likes this.
  13. jovcov

jovcov Well-Known Member

660
    390
    63
    Uplatio i ja danas mesec dana da vidim da li ce mi se svideti posto prvi put igram. :D

Koliko treba vremenski da se skupi onih 300k golda za vreme na max lvlima?

grunt likes this.
  14. grunt

grunt Celeb Freak

17,715
    3,842
    113
    @jovcov
    O tome ne razmisljaj ako tek sada prvi put igras igru :) To se da skupiti ocas posla kada imas 2-3 max lvl lika sa profesijama i znas sta radis, bukvalno za par dana. Ali za novog igraca, racunaj da ces uzeti jos jedan 60 day card za 21eur pa onda kreni da razmisljas o goldu, do tada samo lagano uzivaj u igri :D

15. TheNick

22,826
    3,583
    113
    Nisam odavno igrao ali jedna stvar je konstant uvek bila i bice. Blizz ti nece da ti nista za dzabe lako. Tako da verujem da nije ni malo easy sakupiti 300k golda sada. Oduvek su u WOW-u gold imali u izobilju samo kineski farmeri ili ljudi koji se BAS posvete samo tom aspektu igre. Casual igrom da sakupis free month - matematicki ce Blizz izracunati da to ucini nemogucim, ne brini.

16. jovcov

jovcov Well-Known Member

660
    390
    63
    Pitam čisto info radi, znam da ne daju džabe ništa :)

Uživam klikcem, malo mi sporo, ali je kul za sada. :D uzeo sam mesec dana da vidim jel ce mi se igrati uopšte, videcu posle tih 30 dana sta će biti.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

17. grunt

grunt Celeb Freak

17,715
    3,842
    113
    Sporo ce ti biti na pocetnim nivoima dok ne otkljucas sve skilove, a naravno zavisi i od klase koju igras.

Sto se golda tice evo ja sam za 20 dana nakupio nekih 80k igrao sam dosta sigurno prosek 7h na dan, ali sam levelovao i trckao po svetu, NULA vremena ulozeno na farm i craft tj pravljenje para. Sada kada ima 2 lika na max lvl-u vec brze ide gold opet od obicnog igranja, kontam da npr totalni casual igrac bez imalo truda ce svaki drugi mesec imati free. A ako se angazujes malo za craft profesije ili farm, mozes i svaki mesec da zaradis za token, ali treba se fokusirati npr 10 dana na to i onda posle radis sta hoces.

18. jovcov

jovcov Well-Known Member

660
    390
    63
    Kul. 7h haha do jaja, ja kontam da ce mi 2h biti prosek igranja :D

Igram blood elf mage. Njih sam nekako najviše voleo u w3 :D

grunt likes this.
  19. grunt

grunt Celeb Freak

17,715
    3,842
    113
    Opusteno igras koliko imas vremena i koliko ti prija, iskreno 11eur tj oko 1300 din mesecno je smesna cifra, dobra pljeska i par piva :D

Koji ti je battletag da te dodam pa ako imas pitanja brze ce biti tako nego ovde :D

20. jovcov

jovcov Well-Known Member

660
    390
    63
    Ma nije lova problem, jedino vreme može da bude ako se navučem :D

Nemam pojma, mislim da te imam sa d3 ako si igrao, a mislim da jesi. Pogledacu kad dođem kući. jovcov je nešto, ne znam koji je broj.

21. grunt

grunt Celeb Freak

17,715
    3,842
    113
    Odlicne su im reklame :D

22. TheNick

22,826
    3,583
    113
    Koliko su sve reklame pro-Horde Blizz zna dobro gde su im fanovi, sad se setih zasto nisam igrao Warlords ekspanziju :lol:

23. grunt

grunt Celeb Freak

17,715
    3,842
    113
  24. TheNick

22,826
    3,583
    113
    grunt likes this.
  25. No_LiMiT

No_LiMiT Deus Vult

1,447
    158
    63
    Kad je alijansa gej, jbg. Lok-tar ogar!

jovcov and zdravkelja like this.
  26. Chaos212

Chaos212 Old one

646
    65
    28
    Horde = 30% male bloodelfovi. Miss me with that gay shit.

TheNick and Adanos like this.
  27. Adanos

Adanos Fart Baron

409
    99
    28
    Hahahahah true.
    Jedine prave nongay muske rase su patuljci, orkovi i trolovi.

grunt likes this.
  28. grunt

grunt Celeb Freak

17,715
    3,842
    113
    @Adanos
    WTF zaboravio si moju omiljenu rasu.... Sad te vise ne volim :D

BTW juce konacno zavrsio sve kvestove u Suromaru lol Dobio onaj achi,al sam onda bio sokiran jos jednim kvest lineom od sto strana za otkljucavanje allied rase ahaha to cu vec drugi put :D

Adanos likes this.
  29. fluffy

fluffy Well-Known Member

828
    269
    63
    male belfovi (90% paladini) su uglavnom allys izbeglice /violin ;)

undeadova je sve manje...dunno why...mnogo najcool rasa
    doduse blizz se uopste ne cima ok njih vec dugo, lora im je u haosu i poprilicno dosadna, sve je nekako otislo u dizni smeru:/
    jos u kombinaciji sa ovim novim modelima za undeadove qq...bas su kiddy mode

30. grunt

grunt Celeb Freak

17,715
    3,842
    113
    Sylvanas full blown evil, gora je od Arthasa :D

Nadam se da ce Horda dobiti nekog normalnog warchief-a do kraja ekspanzije :D

31. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!

5,356
    1,113
    113
    Why?

Zašto su ovo uradili sa njom. Klip nema nikakvog smisla

32. TheNick

22,826
    3,583
    113
    Jesu ovi WOW anime klipovi official ili su neki fanovi radili? Na sta je Blizz spao... nekada su imali vrh CGI.

33. jovcov

jovcov Well-Known Member

660
    390
    63
    Official. Rade dosta kul stvari. Za hots su imali one izlete u klasicnu animaciju, onda oni 2d pergament tripovi u Diablu 3. Ovo za wow je super.
    Imaju i dalje najbolji CGI :D Jedino im je blur tu blizu.

34. grunt

grunt Celeb Freak

17,715
    3,842
    113
    @TheNick
    Na sta su spali ? Jos uvek imaju istu kolicinu CGI kao i ranije, ali su jos dodali ovaj tip promo animacije posto izgledaju jebeno awesome, poceli su jos u doba Pandarije i ljudima su se toliko svideli da su ih smarali da prave jos sto i jesu.

Stvarno zalim sto vise nema minusa na forumu :D

WoD Lords of War PREJAKI klipovi
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLY0KbDiiFYeP8hkPrVS3y0Ua45EJlWRBw

Legion isto fantasticno odradjeni
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLY0KbDiiFYeMb9PNhkE0o2-yMa5uKclST

A evo i zacetnika jos iz doba Pandarie.
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLY0KbDiiFYeNKrf7yg1O5KsHff-NdimhR

Last edited: Aug 1, 2018
    jovcov likes this.
  35. jovcov

jovcov Well-Known Member

660
    390
    63
  36. TheNick

22,826
    3,583
    113
    To su sve matore stvari? Ja nisam video i dalje neki CGI u tom fazonu za novu ekspanziju?

37. fluffy

fluffy Well-Known Member

828
    269
    63
    Harbingers - Illidan mi je jedan od najomiljenih "filmica"
    lepo reko grunt...ovo je samo dodatak, kao i povecana kolicina ingame animacije za quests/dungeons/raids/bosses
    blizz smekerski to radi, kroz ovakve short animacije nas vode kroz bitne momente expanzije i daje zivot tom narativnom delu igre

Last edited: Aug 2, 2018
    grunt, Adanos and jovcov like this.
  38. TheNick

22,826
    3,583
    113
    Nesto me iskreno nisu kupili sa najavama za ovu ekspanziju, ne mislim na ove crtace, vec ovako cini mi se da je LEGION bio veci fan pleaser, i imao veci hype. Videcemo kako ce ovo da ispadne. Blizz mi salje key soon :)

39. fluffy

fluffy Well-Known Member

828
    269
    63
    legion je za protagonistu imao jednog od najomiljenijih likova u wow-u ikada, sa Illidanom je sve lako
    videcemo kako ce da obnove stari sukob ove feministkinje i ostala sjw ekipa
    il ce morati da revampuju i Arthasa za sledeci expansion;)

40. Adanos

Adanos Fart Baron

409
    99
    28
    Meh Ilidan je gay lik do krndje. Posle odgledanog Sylvaninog, a pogotovo Dzejninog video prokleto se radujem ratu frakcija. Jedva cekam da odigram Kul Tiras i da osetim taj bes naroda prema Dzejni, iako realno pesma koju su napravi za nju bas i nema veze sa realnoscu.
    Njen cale nije isao da je spasi vec je vrsio genocid nax trolovima i orkovima, a Dzejna je pomogla Tralu i hordi da ga pobede i ubiju.
    A opet sa druge strane njen cal7e je gledao kako 2 puta spaljuju sw, ubili su mu sina itd, tako da ciklus mrznje ide u krug, svi su u prvu i niko nije u pravu.
    Par godina kasnije masakr Theramora ju je prodrmao iz korena.
    Ako uspeju da docaraju bar pola atmosfere iz vanilla wowa vezano za world pvp bicu srecan kao malo dete. Samo da srede prokleti sharding sa war modom.

41. jovcov

jovcov Well-Known Member

660
    390
    63
  42. grunt

grunt Celeb Freak

17,715
    3,842
    113
    SAURFANG FOR WARCHIEF !!!
    Ispravite nepravdu !!!
    Jeste da se izjasnio ranije jos da ne zeli da bude Warchief, ali sada kada vidi na sta je Horda spala, nadam se da ce promeniti misljenje i nekako zbaciti jebenu Sylvanas :D

A da zaboravih da napisem, jebeno fantastican sinematik.
    Orcs are the true MASTER RACE !!!

Last edited: Aug 3, 2018
    Adanos likes this.
  43. jovcov

jovcov Well-Known Member

660
    390
    63
    Baš se cimaju(ulažu) sa ovom ekspanzijom. Nekako imam osećaj da će biti poslednja ako im se ne vrati bruka igrača i love :D
    Nadam se da ce uraditi nešto kul sa pričom i silvanom, ona mi omiljeni lik u warcraft univerzumu.

44. grunt

grunt Celeb Freak

17,715
    3,842
    113
    Ma kakva zadnja, tek su usli u stos sa Legionom oko mnogo stvari, nece WoW stati jos dekadu minimum. Odavno oni zaradjuju vise sa drugim igrama, ali opet WoW im je jos uvek primarna stvar po kojoj ih vecina ljudi zna.

EDIT

Konacno sam poceo malo golda da zaradjujem od profesija, uzeo sam enchanting i inscription, bas ima cimanja sada sa ovim kvestovima da nabavis recepte :D

Inace mega sam se smorio kada sam skontao da je ovaj moj server sada 95% Poljski lol Jos uvek trazim neki engleski gild a da vredi necemu :D

45. fluffy

fluffy Well-Known Member

828
    269
    63
    kurwa server....uzas...ako ima nesto gore od ex yu ekipe to su poljaci lol
    tako su i mene izdali za vanilu, swarmovali ga rusi

ne znam sto tolko drndaju sylvanu
    vec neko vreme mi deluje da je pripremaju za novog archenemy-ja azeortha, mozda ce sad da povileni pa cemo da je ganjamo sledecu expanziju
    bila mi je mnogo vise cool kada nije bila toliko u centru desavanja, misticna & arogantna u svojim semama...malo mi ovo meeeh sada

scourge invasion(s) mi je najbolji event u wowu ikada i bas mi je zao sto nisu produbili ceo taj trip
    scourge kao pojava je bila mozda i najveca opasnost za Azeroth
    forsakeni bi tu mogli da budu 3 true evil/neutral fakcija sa svojim agendama i Sylvanom nadrkanom na ceo svet
    lora bi ostala u lokalu, bez divljanja po razlicitim vremnskim dobima, dimenzijama, svemirima i sl.
    sto bi svakako vise prijalo igri i igracima...valjda;)

ma nebitno, nek rade sta oce...samo da su raidovi dobri i da se rankujem legendary..ja srecan:)

@grunt ja sam na Kazzaku (realm sa uber ekonomijom) zaradjivao samo sa enchantingom
    pravio sam agi cloak enchants, neki shadow relic i prodavao raw matse (god bless DH hype)
    nisam mnogo spamovao AH, kad se setim, prodam 1-2 enchanta dnevno, neke matse...po nizim cenama od ostalih ofc..quick cash jebe mi se
    posto raidam dosta, pare su nonstop letele na potove/flaskove/gemove i ostale eng zajebancije
    uz sve moguce troskove i jako malo efforta oko zaradjivanja para....ja sam svakog meseca zaradjivao barem za 1.5 game time

e sad ti igras kraj expanzije na manjem rilmu i mozes da mastas o takvoj zaradi tamo
    ali ideja je da na velikim rilmovima stvarno mozes (maltene u bilo kom momentu ekspanzije) da zaradis game time pretty easy (ako se ne lozis da kupujes mountove i sl)
    imo trebao bi da se fokusiras na realm transfer...ili skupljaj goldse ili plati $

kad krene nova expanzija i raidovi, sa herb/alcehmy/jc profesijama mogu milioni da se zarade
    moze i sa ostalim profs da se zaradjuje ali ove su potrebne raiderima najvise a tu leze coinsi
    koga to ne smara....eto para....plus sada je mnogo lakse farmati nego pre
    gathering nodovi nisu shared, znaci samo su tvoji, tako da ne moras da se boris za svoje mesto pod suncem sa ostalim farmerima

grunt likes this.
  46. jovcov

jovcov Well-Known Member

660
    390
    63
    Ja verujem da će završavati sa ovim, zato i hajpuju toliko. Da se svi međusobno pokolju i kraj :D
    Malo mi bzvz da muzu toliko na ovom enginu, mozda updateuju ceo engine za narednu dekadu :D

Kontam sprema se nešto novo veliko za koju godinu u warcraftu.

47. zdravkelja

zdravkelja Member

9,856
    2,314
    113
    Warcraft IV, believe!

Blue likes this.
  48. TheNick

22,826
    3,583
    113
    Normalno kad su Orci i Horda u pitanju SPARED NO EXPANSE :) Drkaci kite stari Blizzovci na njihove Orkice

49. grunt

grunt Celeb Freak

17,715
    3,842
    113
    Damn kako awesome mix, D&D, WoW i Terry fucking Crews :D

50. TheNick

22,826
    3,583
    113
    grunt likes this.