1. powered by Surfing Waves

X-Men Movies/Universe [2018 - Deadpool 2, X-Men Dark Phoenix]

Discussion in 'Movies / TV shows' started by Revan, Dec 1, 2017.

1. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!

5,295
    1,086
    113
    Naravno da jeste. A zašto, napisao sam nekoliko puta u ovoj ili temi za taj film (ako postoji). X-Men 1, 2 i First Class su jedino dobri filmovi iz ovog univerzuma, sve ostalo mnogo puta viđeno i u samom serijalu a i u mnogim drugim filmovima. Nikada mi neće biti jasno kako nekoga može da oduševi sterilni, sa dosta rupa u priči i u potpunosti predvidljivi Logan, pogotovo ako je bar jednom u životu pogledao remek delo poput Leon: The Professional, koji je odavno stavio tačku na slične filmove. Samo je korejski The Man from Nowhere uspeo donekle da se približi tom Bessonovom filmu.

jovcov likes this.
  2. 9dots

9dots Active Member

316
    108
    43
    Leon i The Man nemaju Logana. Kapiraš da ljudi gledaju to zbog junaka pre svega a da je ostalo kolorit.

3. Revan

Revan Well-Known Member

1,729
    950
    113

gruja and stale like this.
  4. eufrat

eufrat вештац за сиротиљу

3,981
    1,832
    113
    Ala kenjaš, foke ti nisu ravne. Znači ako neko snimi film sa određenom tematikom i taj film bude dobar/uspešan, ostali nemaju prava da snimaju filmove sa sličnom temom pošto jelte, već viđeno... Na šta bi se kinematografija svela, na 15-20 originalnih filmova i to je to.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

stale likes this.
  5. Super Simke 64

5,295
    1,086
    113
    Upravo to kapiram i još da zbog toga dižu u najmanju ruku prosečan, a po meni i loš film, i upravo zbog toga mi je sve o Loganu i baš smešno i tužno u isto vreme.

@eufrat lepo sam gore napisao, da osim što je film skroz ista tema kao Leon ili The Man from Nowhere da je Logan i

6. zdravkelja

zdravkelja Member

9,606
    2,113
    113
    Zasto predvidivo mora da bude mana? Kad dovoljno odgledas, 99% filmova je predvidivo.

7. stale

stale bowel disruptor

4,022
    1,184
    113
    Super dimitrije 64 ubaci još bergmana i tarkovskog

Maxa likes this.
  8. Super Simke 64

5,295
    1,086
    113
    Dobri filmovi najčešće nisu predvidljivi. I ovome to nije jedina mana, ali dobro, odavno sam ukapirao, super hero filmovima, koji uspeju da marketingom stvore dobar buzz kod fanova, se sve prašta.

9. Goro Manjina

Goro Manjina Well-Known Member

1,415
    854
    113
    To je potpuno nebitna stavka. Ja sam pre neki dan gledao od Hickoka To Catch a Thief i toliko sam uživao u filmu da me je na kraju iznenadio plot tvist koji se video iz aviona ali mi nije palo na pamet da to razmatram.
    Samo kažem.

10. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,819
    1,283
    113
    Hahaha, Super Dimitrije Vojinov :D

Maxa likes this.
  11. Revan

Revan Well-Known Member

1,729
    950
    113
    Fora bi bila da mu se kao titula na forumu stavi "Dimitrije Vojnov". :lol:

12. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

12,232
    2,540
    113
    da mu promenim? :lol:

voja87, Maxa and Revan like this.
  13. eufrat

eufrat вештац за сиротиљу

3,981
    1,832
    113
    Ajmo ruka! :D

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

14. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

12,232
    2,540
    113
  15. Revan

Revan Well-Known Member

1,729
    950
    113
    Vojnov, ne Vojinov. xD

16. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,844
    1,834
    113
    Ja sam za menjanje i nicka, Super Dimitrije 64 sa sledecim avatarom:

Screenshot_2.png

stale, Rodilo and Revan like this.
  17. stale

stale bowel disruptor

4,022
    1,184
    113
    opa dimitrije dao Loganu 3.5/4

18. voja87

voja87 Well-Known Member

12,393
    3,006
    113
    "snimio je nekoliko izuzetno bitnih SF naslova kao što su REAL STEEL i CHAPPIE. Meni se dopao i prvi WOLVERINE" ne treba ni da citam ostatak...

19. grunt

grunt Celeb Freak

17,431
    3,613
    113
    Pogledao Dark Phoenix.

Film je svakako veliko razocarenje posto je Jean Grey prica jedna od boljih u X-Men univerzumu, X3 nije uspeo da je dobro prikaze, ali je ipak dosta bolji od Dark Phoenix-a :D

Najveci problem je Sophie ona je toliko UZASAN izbor za ovo da bukvalno ocenu za film spusta za 2-3 podeoka odmah u startu. Stvarno ne kontam da li su totalni retardi radili casting ? Ne secam se kada sam zadnji put gledao film sa ovolikim misscast-om.

Pored toga film je nekako plitak i predvidljiv. Prosecan. Da su uboli glumicu mogao bi se reci OK at best, ali posto nisu jbg :D

Bilo je par OK akcionih scena i efekti nisu tako losi bili u nekim momentima i naravno Fassbender i McAvoy su odlicni tih 15 min koliko su tu :D

Od mene 4/10

shin-boyan, stale and Goro Manjina like this.

Share This Page