Zahvalnica ekipi

Discussion in 'EmuGlx Hangout' started by Koder, Dec 9, 2017.

1. Koder

Koder Horizontalni serklaž

2,847
    54
    48
    Pre tačno 10 godina iz nekog meni nepoznatog razloga sam naišao na prvobitni EmuGlx forum. Kada sam video da je ovo lokalna gaming zajednica hteo sam da budem deo ekipe iako nisam imao nikakvo posebno znanje kojim bih mogao doprineti diskusiji.

Elem kako je sada prošla cela decenija imam jak nagon da napišem nešto ovakvo iako ne visim toliko više na forumu kao ranije što zbog obaveza što zbog manjka vremena da igram bilo kakve igre.

Kada sam se registrovao bio sam ako se ne varam šesti ili najkasnije sedmi razred osnovne škole. :D A evo sada završavam fakultet (već sam ga trebao završiti heh) tako da sam faktički došao ovde od kad znam za sebe sve do danas. Bila je gomila brutalnih stvari, brojni okupi kod Đuke, odlazak kod Gruje pa čak i neki potpuno zbunjujuć odlazak u teretanu sa (ako se dobro sećam) Mecom i Staletom. (kako je došlo do organizovanja toga i šta sam ja koji moj radio u teretani je van mog shvatanja)

Pre koju nedelju idem kroz centar i vidim Staleta sa (ja pretpostavljam) sinom na ramenima i potpuno se istopih. Kako je brzo prošlo vreme, koliko je bilo neverovatnih ljudi, tema i diskusija koje su mi i dalje urezane u sećanje.

Ovaj forum mi je značio mnogo više nego što bi neko očekivao kao i ovi ljudi ovde - svih starosti, iskustava i mudrosti. Poseban shoutout za Igoritzu koji mi je bio rame za plakanje tokom bolnog ljubavnog perioda pre... 6-7 godina? :lol:

Elem, neću ići ponaosob i zahvaljivati se, previše je ovde dobrih i gotivnih ljudi. Samo, eto, želim da vam se svima zahvalim što ste bili tu i što i dalje postoji ova brutalna zajednica.

P.S. Pozdrav i od starog drugara iz osnovne škole Jove koji je osvojio prestižnu nagradu najboljeg shitposta 2007 godine kada je izbacio - sa godinu i nešto dana zakašnjenja - vest da izlazi Xbox360. Sećam se samo da je DieHard postavio screenshot kalendara i rekao "LOL". :lol:

TLDR: Nisam bolestan, ne umirem (koliko znam), samo želim da se zahvalim ekipi, 10 godina od mog registrovanja na prvom forumu.

Mefisto, TheNick, darkado and 16 others like this.
  2. stale

stale bowel disruptor

3,323
    701
    113
    Jbt, al vreme leti. Sigurno ima 4+ god kako smo išli u teretanu. Tad je bio aktivan onaj thread za vežbanje :) Jeste moj klinac I on već 2.5 god ima jbt.

sad kad razmislim i ja sam 10+ godina ovde I ovo mi je jedini online presence :) ljude ovde gledam ko drugove već iako većinu ne znam IRL.

Mogli bi napraviti neko mini okupljanje u NS tipa pivnica ili tako nesto.

Sent from my 6055P using Tapatalk

TheNick, grunt, gruja and 1 other person like this.
  3. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,291
    700
    113
    Šta studiraš?

Sent from my Honor 8 using Tapatalk

4. Vampir

Vampir Well-Known Member

1,336
    83
    48
    Ja sam dosao na forum trazeci emulatore za PC :) Nesecam se bas ali mislim da sam se zaclanio kad je izasao ps2 u prodaji, to je preko 15 godina.

Secam se kad je Grunt prodao PC da bi kupio PS2, i ja onda uradio isto lol.

grunt likes this.
  5. gruja

gruja I am God of War

5,591
    659
    113
    Ja sam dosao na forum jer sam bio usamljen.
    2007 bese,onda sam prvi put puko sa zivcima kada mi je ker pojeo kabel na dualshok 2 i upiso mi se u krevet ili je to bilo na bench forumu ne secam se tacno ali mislim da sam u slicno vreme i tu bio registrovan ,sve u svemu lepe uspomene...
    Ja nema fakultey,nisam nikada imao para da ga upisem i jedva sam zaradjivao za skolovanje os oanovne do srednje ali jbg kolko para toliko muzike...

Sent from my A40C using Tapatalk

darkado, TwiSteR and mnneurope like this.
  6. Koder

2,847
    54
    48
    Ma kakve četiri, to je bilo pre ~9 godina. :lol: Baš mi bi drago kad sam vas video, proletelo mi kroz glavu hiljadu stvari. Moglo bi se organizovati nešto, ja sve i dalje čekam Đukin okup krajem avgusta, doduše nije bilo već neko vreme. :no:

Ah, na FTNu, ali radije ne bih išao u detalje koji smer, postao bih meta javnog ismevanja na forumu. :D Mada sam bio dve godine na grafičkom inženjerstvu. Zanimljive dve godine.

7. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,071
    1,127
    113
    Medicinski inzenjering onaj garant :D

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Koder likes this.
  8. Ace

Ace 1.000.000

2,582
    384
    83
    Pravio je Djuka prošle godine ali je ispao epic fail, niko nije ni došao pa je na kraju otkazan.

9. gruja

gruja I am God of War

5,591
    659
    113
    Steta ja sam bio cak dva puta na okupima.

Sent from my A40C using Tapatalk

10. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

18,731
    1,923
    113

2010. :)

Koder, Ace, voja87 and 1 other person like this.
  11. nebojsa986

nebojsa986 ...

1,850
    302
    83
    Bitno je samo da se ne povlacis iz gejminga :D. I sta je sa igorom, jer gone for good ili ga je prosao izliv besa, nisam bas u mogucnosti da u zadnjih godinu dana pratim forum pa nisam u toku.

Koder likes this.
  12. voja87

voja87 Well-Known Member

8,665
    1,288
    113
    igoricin zadnji post je bio onaj esej pljuvajucu po nicku, od tada se nije pojavljivao...barem milsim

13. Koder

2,847
    54
    48
    Stvarno? :( Čudno, nisam naleteo bio na post a mislim da sam baš gledao. Svašta, baš šteta.
    Eh, mladost. :lol:

Evo za one koji su propustili.
    https://www.emuglx.org/reportaze/emuglx-live-events-street-fighter-iv-novi-sad-2010/
    Ma kakvi, ovo je još svežija izmišljotina. :) Ali okej, da se završiti.

TheNick likes this.

Share This Page